X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Brzeg?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Brzeg: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Brzeg

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak możnaby szybko i niezawodnie sprzedać lokal w Brzeg ?

W obecnych czasach bezpośrednia sprzedaż lokalu to wcale nie taka łatwa operacja jak by się mogło wydawać. Przeznaczając lokal do sprzedaży możemy długo oczekiwać Klienta ? miesiące, a nawet lata. Jest jednak wiele sposobów na to żeby w krótkim czasie i niezawodnie sprzedać nieruchomość, pobierając przy tym naprawdę zadowalającą kwotę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom, które chcą pilnie sprzedać mieszkanie, może się wydawać, że aby ktoś kupił nieruchomość wystarczy zaproponować atrakcyjną dla Klienta cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybki proces sprzedaży mieszkania na własną rękę jest dość skomplikowana.

Atrakcyjna cena nieruchomości szybko sprzedawanej w Brzeg to nie wszystko

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że atrakcyjna oferta stanowi ważny element procesu sprzedaży mieszkania, i bardzo dobrze przyciąga uwagę kupujących, jednak często potrafi to wzbudzać wiele podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że ustalając cenę sprzedaży lokalu, powinieneś wziąć pod uwagę dwie rzeczy ? realną wartość oferowanego mieszkania, oraz sytuację aktualnie panującą na rynku. Z tego właśnie powodu cena, którą chcemy za nasze mieszkanie nie powinna być za wysoka, ani zbyt mała. Zawyżona cena lokalu zostanie od razu odrzucona przez większość potencjalnych Klientów. Natomiast Zaniżona cena może wskazywać na to, że oferowane mieszkanie wymaga dużo wkładu własnego.

Wystawiając ogłoszenie sprzedaży mieszkania z komornikiem wskazane jest zamieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona cena podlega negocjacjom. Stanowi to wyraźny znak dla zainteresowanych, że umieszczona w ogłoszeniu kwota nie jest ceną ostateczną. Warto również podkreślić, że czasem nawet nieduże obniżenie ceny sprzedawanego przez nas mieszkania, może sprawić, że ilość osób zainteresowanych kupnem lokalu wzrośnie. W tego typu sytuacjach dużo kupujących przystaje na negocjację ceny, żeby tylko wyprzedzić resztę zainteresowanych. Dlatego też dzięki takiej operacji dużo nieruchomości z niższą ceną wyjściową otrzymuje ostatecznie cenę rynkową, a czasem nawet nieco wyższą.

Jakie są korzyści płynące z dobrej reklamy nieruchomości na terenie miasta Brzeg?

Z badań rynku nieruchomości wynika, iż najlepiej sprzedające się mieszkania to te, które mają cenę rynkową lub trochę niższą. Warto pamiętać o tym gdy decydujemy się na sprzedaż nieruchomości. Jeżeli sami nie umiemy oszacować wartości mieszkania warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który sam dokona wyceny naszego lokalu. Tym sposobem nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości sprzedawanego mieszkania, to jeszcze zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Brzeg? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż nieruchomości obciążonej kredytem doskonały wpływ ma jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez dobrej reklamy nasze ogłoszenie może zniknąć w tłumie. Warto w takim razie poświęcić na prezentację mieszkania trochę swojego czasu oraz dopilnować tego, aby nasza reklama była jak najbardziej atrakcyjna i przyciągała uwagę kupujących. Dużo sprzedających nieruchomości już na samym początku kiedy potencjalny kupujący przegląda oferty może zmarnować szansę na szybkie sprzedanie mieszkania. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są źle wykadrowane, ciemne, czy podkreślające wady mieszkania zamiast jego zalet. Jeśli jednak nie mamy zamiaru wydawać gotówki na fotografa zatroszczmy się przynajmniej o to aby w jak najlepszy sposób zaprezentować nasz lokal.

Jakie strategie reklamowe przynoszą najlepsze efekty w sprzedaży mieszkania w mieście Brzeg?

Jeżeli chcemy by ogłoszenie trafiło do większego grona odbiorców możemy wstawić ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w serwisach społecznościowych na specjalnych forach dotyczących sprzedaży nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Brzeg. Czasami idealną decyzją może się również okazać reklamowanie naszego lokalu w najbliższej okolicy rozwieszając ulotki. Musimy jednak pamiętać, że przed tym jak postanowimy powiesić ulotkę w konkretnym miejscu, powinniśmy się upewnić czy aby na sto procent możemy to zrobić zgodnie z prawem. Jak można zauważyć wszystkie wymienione powyżej zabiegi sprzedaży mieszkania pochłaniają trochę czasu, jednakowoż są one w stanie przynieść świetne efekty.

Profesjonalne fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Brzeg za gotówkę oraz dobrze przygotowany opis nieruchomości potrafią okazać się kluczem do naszego sukcesu. Nie zapominajmy jednak, że przygotowując opis wystawionego przez nas lokalu z komornikiem, powinniśmy unikać pisania fałszywych informacji. Przedstawienie lokalu w wyidealizowanym świetle jest bardzo szybko weryfikowane przez kupców podczas oglądania lokalu. Pamiętajmy jednak o tym, że wszystko możemy pokazać w pozytywnym świetle. Jeśli zdecydujemy się na sprzedanie mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie trzeba wspominać o tym, że przy ulicy jest głośno, ale warto podkreślić, że dzięki jego położeniu możemy szybko dostać się do centrum.

Sprzedaj swoje mieszkanie na terenie miasta Brzeg - czy pasuje do naszych wymagań?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Sporządzając opis lokalu do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Brzeg warto wymienić plusy dzielnicy na przykład parki, siłownie, boiska, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Pamiętajmy o tym, że nieraz wystarczy nieścisłość, żeby utracić wiarygodność w oczach nabywcy. Decydując się na sprzedaż lokalu w naszym kraju musimy pamiętać o tym by promować naszą ofertę na wielu specjalnych serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Brzeg. Tak możemy zwiększyć ilość zainteresowanych kupnem naszego mieszkania. Przydałoby się też włożyć trochę pieniędzy w reklamę naszego ogłoszenia np. przypinając je na górze strony, zwiększyć ilość zdjęć, obramować nasze ogłoszenie, bądź powiększyć czcionkę.

Dlaczego powinieneś zadbać o wygląd swojej oferty sprzedaży mieszkania na terenie miasta Brzeg?

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy doskonale wiemy, że duża część ludzi najpierw zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszą nieruchomością. Dlatego właśnie na samym początku trzeba zrobić wszystko co w naszej mocy, aby sprzedawane przez nas mieszkanie wzbudzało największe zainteresowanie wśród potencjalnych kupujących. Możemy być właścicielami wspaniałego lokalu mieszczącego się w najlepszej okolicy, jednak kiedy niepoprawnie zaprezentujemy nasz lokal, możliwości na szybkie spieniężenie mieszkania mogą zniknąć. Warto w takim razie pamiętać o tym, że podczas oglądania nieruchomości kupiec będzie patrzeć nawet na drobne szczegóły. Dlatego właśnie trzeba odpowiednio przygotować się do takowej wizyty, ponieważ dobrze zaprezentowany lokal może ukształtować warunki do rozpoczęcia negocjacji z kupcem , a także sprzedania lokalu w Brzeg.

Twoja nieruchomość sprzedana w krótkim czasie w mieście Brzeg? z nami to możliwe!

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Brzeg? Bez wątpienia niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego właśnie, by powiększyć nasze szanse na szybsze spieniężenie mieszkania za gotówkę należy zadbać o to żeby w lokalu był porządek, a jeżeli jest to konieczne wypadałoby też odświeżyć lokal. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt kosztowne zabiegi, które nie wymagają za wielkich umiejętności, ani użycia siły, a jest to w stanie uczynić, że lokal będzie wyglądał na świeży i nowoczesny. Należy również pochować wszelkie osobiste rzeczy np. zdjęcia, czy pamiątki rodzinne, aby ułatwić przyszłemu właścicielowi wstępne urządzenie lokalu. Pamiętajmy także o odpowiednim oświetleniu lokalu, które spowoduje, że mieszkanie będzie wydawało się większe. Uwidoczni ono również plusy oraz zakryje niektóre niedoskonałości. Warto pamiętać o tym podczas robienia fotografii do ogłoszenia.

Szykuj mieszkanie na sprzedaż: jak to zrobić?

Warto pamiętać również o tym żeby zadbać o dobrą godzinę na prezentację mieszkania, gdyż od niej zależeć będzie czy kupujący będzie musiał stać w korkach, by dojechać, czy jaki widok będzie za oknem. Publikując przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Brzeg, pamiętaj w takim razie nabywca ma czas do dyspozycji, pomyślmy nad tym, jaka godzina jest idealna na ustalenie takiego spotkania. Następnym niezwykle ważnym punktem, o którym nie każdy wie jest zapach unoszący się w mieszkaniu. Przed zaproszeniem do mieszkania naszych gości zadbajmy o to aby przewietrzyć lokal, a w następnym kroku napełnić słodką wonią pieczonegodomowej roboty ciasta, czy na przykład kawy. Należy pamiętać jednak, aby nie używać w takim celu ciężkich zapachów kadzidełek, odświeżaczy powietrza, czy perfum.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Brzeg? W czasie prezentowania nieruchomości wcielając się w rolę zarówno gospodarza, jak i sprzedającego, musimy pamiętać o tym by być sympatycznym i miłym. Nie dziwne, że możemy być zmęczeni i poddenerwowani, gdy kolejny potencjalny nabywca specjalnie szuka niedoskonałości naszego mieszkania kładąc zalety na plan drugi. Robi to jedynie po to aby później negocjować zejście z ceny. Niestety nie każdy sprzedawca potrafi być sympatyczny, gdy ktoś stara się mu wmówić, że jego mieszkanie wygląda inaczej niż na ogłoszeniu. W takich przypadkach coraz większa liczba sprzedawców współpracuje z profesjonalistą od nieruchomości, który potrafi zachować zimną krew i może skupić się na najistotniejszych elementach sprzedaży lokalu.

Pilna sprzedaż nieruchomości Brzeg - niezawodna obsługa ogłoszeń

Nie zapomnij o przygotowaniu niezbędnych dokumentów. Jeżeli zależy nam na dokończeniu transakcji sprzedaży mieszkania jak najszybciej, nie wolno nam zapomnieć o potrzebnej nam dokumentacji. Zebranie dokumentów przed oglądania lokalu, znacznie ułatwi proces sprzedaży i przyspieszy go. Kupujący też nie będzie miał zbyt dużo czasu na to by się rozmyślić.

Jeśli decydujemy się na sprzedaż nasze mieszkanie potrzebujemy:

 • Numer księgi wieczystej mieszkania;
 • Akt notarialny, albo inny dokument potwierdzający prawo do lokalu, np. umowa darowizny, bądź sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości;
 • Potwierdzenie opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w czynszu wydane przez spółdzielnię, bądź wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez urząd miasta lub gminę, które stanowi potwierdzenie, że w sprzedawanej nieruchomości nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenia opłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy profesjonalisty
 • Szybka sprzedaż mieszkania - jak przygotować ofertę w miejscowości Brzeg?

  Spieniężenie lokalu na własną rękę zajmuje dużo czasu i jest kosztownym procesem, ponieważ wszystko musimy zrobić sami. Sporządzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, prezentacja lokalu nabywcom i finalizacja sprzedaży to nasze zadanie. Kiedy w dodatku nasz lokal mieści się w nieciekawej okolicy, mieszkanie jest obciążone długiem, zostało zniszczone np. w wyniku pożaru lub zalania, to samodzielne spieniężenie może ciągnąć się nawet przez długie lata. Jeśli w takim razie potrzebujemy środków jak najszybciej, nie mamy pieniędzy na generalne wyremontowanie lokalu, albo zwyczajnie nie mamy czasu na samodzielną sprzedaż, można udać się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego pomocy, bowiem współpraca taka posiada niemało plusów.

  Wycena mieszkania na terenie miasta Brzeg w ciągu jednego dnia - szybko i profesjonalnie!

  Profesjonalna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. łódzkie przeprowadzona zostanie przez specjalistów z dziedziny nieruchomości, więc nie musimy się o nią martwić. Gdy podejmujemy się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc profesjonalisty i rady na każdym etapie sprzedaży. Nie musimy się martwić o samodzielne zgromadzenie wszystkich dokumentów, ponieważ pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas w odpowiednie miejsce, do którego powinniśmy udać się, aby uzyskać pozostałe dokumenty.

  Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Brzeg przygotują profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zamieszczone zostanie na wielu stronach, nawet na tych, do których nie mamy dostępu. Zlecając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Brzeg oszczędzamy swój czas, bo za stały kontakt z naszymi Klientami jest odpowiedzialny specjalista poświęcający czas na prezentację lokalu potencjalnym nabywcom. Specjalista posiada często o wiele większe na prezentację oferty sprzedaży lokalu niż my. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z Klientami, które często bywają stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem emocji, gdyż nie jest osobiście zaangażowany w tę sprzedaż. Posiada on także potrzebne umiejętności oraz doświadczenie, z pomocą których jest on w stanie uzyskać korzystniejszą cenę. Nie ma powodu bać się o to czy nasza transakcja zostanie załatwiona zgodnie z obowiązującym prawem.