X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Tomaszów Mazowiecki?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Tomaszów Mazowiecki: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Tomaszów Mazowiecki

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

W jaki sposób możnaby w krótkim czasie i niezawodnie spieniężyć mieszkanie w Tomaszów Mazowiecki ?

W 2013 roku bezpośrednia sprzedaż lokalu to wcale nie taka łatwa operacja jak się może wydawać. Wystawiając nieruchomość na sprzedaż możemy bardzo długo czekać na kupującego ? miesiące, a nawet lata. Istnieje jednak dużo sposobów na to żeby błyskawicznie i bez zarzutu sprzedać mieszkanie, inkasując przy tym zadowalającą kwotę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom decydującym się na pilną sprzedaż mieszkania, może wydawać się, że aby sprzedać nieruchomość trzeba tylko przedstawić niską cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybka sprzedaż mieszkania o własnych siłach jest dość skomplikowaną operacją.

Zachęcająca oferta cenowa mieszkania pilnie sprzedawanej w Tomaszów Mazowiecki to nie wszystko

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że niska cena jest ważnym elementem sprzedaży mieszkania, oraz bardzo dobrze przyciąga uwagę kupujących, ale może wzbudzać to dużo podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając wysokość ceny sprzedaży lokalu, powinniśmy wziąć pod uwagę dwie ważne rzeczy ? realną wartość oferowanego lokalu, oraz aktualną sytuację rynkową. Dlatego też cena, którą chcemy za nasz lokal nie powinna być zbyt duża, ani zbyt niska. Zbyt wysoka cena nieruchomości zostanie bez wątpienia odrzucona przez większość potencjalnych kupujących. Z kolei Zbyt niska cena może wskazywać na to, że mieszkanie wymaga dużo własnego wkładu finansowego.

Wystawiając ogłoszenie sprzedaży mieszkania obciążone długiem wskazane jest zamieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona kwota podlega negocjacjom. Będzie to sygnał dla zainteresowanych, że podana przez nas cena nie jest ostateczna. Warto też pamiętać, że nawet nieduże zejście z ceny sprzedawanej przez nas nieruchomości, potrafi spowodować, że liczba zainteresowanych kupnem lokalu pójdzie w górę. W tego typu sytuacjach dużo zainteresowanych zgadza się na negocjację ceny, żeby tylko wyprzedzić pozostałych kupujących. Dlatego też dzięki takiej operacji wiele lokali z niższą ceną ostatecznie uzyskuje cenę rynkową, a w niektórych przypadkach nawet trochę większą.

Reklama ważnym elementem prędkiej sprzedaży mieszkań w Tomaszów Mazowiecki

Z badań rynku nieruchomości wynika, iż najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te, które mają cenę rynkową lub nieco niższą. Warto o tym pamiętać decydując się na sprzedanie nieruchomości. Jeżeli sami nie potrafimy określić kosztów naszej nieruchomości warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który sam sporządzi wycenę naszego lokalu. Tym sposobem nie dość że unikniemy przeszacowania wartości sprzedawanego lokalu, to w dodatku zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Tomaszów Mazowiecki? Bez wątpienia na szybką sprzedaż nieruchomości z kredytem doskonały wpływ ma odpowiednie zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez dobrej reklamy nasze ogłoszenie może zniknąć wśród wielu innych. Warto w takim razie poświęcić na to trochę czasu oraz zadbać o to, by reklama była jak najbardziej atrakcyjna i przyciągała uwagę nabywców. Dużo sprzedawców nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty potrafi stracić szansę na szybkie sprzedanie nieruchomości. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są źle wykadrowane, ciemne, czy podkreślające wady mieszkania zamiast jego zalet. Jeżeli jednak nie chcemy wydawać pieniędzy na profesjonalnego fotografa zatroszczmy się przynajmniej o to by w jak najlepszy sposób przedstawić nasz lokal.

Jaki typ mieszkania skupujemy w Tomaszów Mazowiecki?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Sporządzając opis lokalu do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Tomaszów Mazowiecki warto również opisać zalety najbliższej okolicy między innymi ośrodki zdrowia, sklepy, szkoły, tereny zielone, czy rekreacyjne. Nie zapomnijmy jednak o tym, że nieraz wystarczy mały błąd, żeby utracić wiarygodność w oczach nabywcy. Sprzedając lokal w naszym kraju nie zapomnijmy o tym żeby rozpowszechniać naszą ofertę na wielu serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Tomaszów Mazowiecki. Takim sposobem możemy zwiększyć liczbę osób zainteresowanych kupnem naszego mieszkania. Przydałoby się także sfinansować reklamę naszego ogłoszenia przypinając ofertę na górze strony, dodać więcej zdjęć, dodać wyróżniającą ramkę, czy zwiększyć czcionkę.

Skuteczna sprzedaż mieszkania dzięki reklamie obejmującej woj. łódzkie

Jeżeli chcemy żeby nasze ogłoszenie trafiło do większego grona odbiorców możemy dodać ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w portalach społecznościowych na forach dotyczących sprzedaży mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Tomaszów Mazowiecki. Niekiedy najlepszym wyborem może się okazać także reklamowanie naszej nieruchomości w pobliskiej okolicy przez rozwieszanie ulotek. Pamiętajmy jednak, że nim postanowimy powiesić ulotkę w konkretnym miejscu, musimy upewnić się czy na pewno możemy to zrobić zgodnie z prawem. Jak można zauważyć wszystkie wymienione wyżej zabiegi sprzedaży nieruchomości są dość czasochłonne, lecz potrafią one przynieść naprawdę wspaniałe efekty.

Zdjęcia wykonane przez profesjonalistę oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Tomaszów Mazowiecki za gotówkę i odpowiednio sporządzony opis nieruchomości potrafią okazać się jednak naszym kluczem do sukcesu. Warto również podkreślić, że sporządzając opis wystawionego przez nas mieszkania z komornikiem, musimy unikać pisania fałszywych informacji. Ukazanie nieruchomości w najlepszym, wyidealizowanym świetle może być szybko zweryfikowane przez Klienta podczas oglądania lokalu. Pamiętajmy jednak o tym, że każdą informację możemy pokazać w dobrym świetle. Jeżeli decydujemy się na sprzedaż mieszkania do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie trzeba pisać o hałasie dochodzącym z zewnątrz, lecz warto zaznaczyć, że dzięki jego położeniu możemy szybko trafić do centrum miasta.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Specjalizujemy się w szybkiem skupie mieszkań Tomaszów Mazowiecki i posiadamy duże doświadczenie obejmujące różne sytuacje, a także wszelakie stany prawne. Dysponujemy potrzebnymi środkami, dzięki którym jesteśmy w stanie przeprowadzić wiele transakcji gotówkowych Tomaszów Mazowiecki. Szybki skup mieszkań jest najkorzystniejszym rozwiązaniem dla Klientów, ponieważ daje to możliwość na szybkie rozwiązanie problemów związanych z mieszkaniem, a także przywrócenie poczucia bezpieczeństwa i płynności finansowej. Przedstawiamy Klientom pomoc przy załatwianiu niezbędnych formalności i błyskawiczną sprzedaż. Finanse otrzymane za mieszkanie Klient otrzymuje albo od razu po sfinalizowaniu umowy – w gotówce lub przelewem na wskazane przez siebie konto w ciągu 24 godzin od sfinalizowania umowy.
Tak, gdyby było inaczej nie moglibyśmy cieszyć się opinią firmywychodzącej naprzeciw oczekiwaniom Klientów w Tomaszów Mazowiecki. Część zespołu naszej firmy to eksperci, którzy mają doświadczenie w skupie lokali, działają oni w terenie, a także dojeżdżają do wszystkich naszych Klientów. Trzeba skontaktować się z nami oraz umówić najbardziej odpowiadający Państwu termin wizyty. Eksperci z naszej firmy obsługują naszych Klientów w całym kraju w dużych i małych miastach oraz wsiach. Miejsce zamieszkania naszego Klienta nie ma dla nas najmniejszego znaczenia.
Jesteśmy zarówno znaną firmą na rynku nieruchomości obejmującym Tomaszów Mazowiecki jak i cenioną przez Klientów. Współpracuje z nami szereg kancelarii prawnych oraz eksperci finansowi, a sam nasz zespół ma doświadczenie w tym co robi. Ufają nam dziesiątki Klientów, którzy postanowili skorzystać z naszej oferty, oraz których ani razu nie zawiedliśmy. Uczciwość to podstawa naszej pracy, ponieważ wykonujemy nasz zawód zgodnie z etyką zawodową oraz przepisami. Na przygotowywaną przez naszych ekspertów wpływa kilka czynników. Wycena taka nie będzie zobowiązywała Państwa do niczego, lecz pozwoli na porównanie innych ofert z naszą i wybranie najlepszej z nich. Zazwyczaj jednak to nasz zespół realizuje transakcję sprzedaży, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej lokalu i płacąc natychmiastowo.
Nie jest Państwu potrzebne konto w banku, ponieważ pieniądze wypłacamy naszym Klientom zarówno na konto, jak i gotówką do ręki w chwili finalizacji umowy sprzedaży mieszkania w Tomaszów Mazowiecki. Właściciel sprzedawanego mieszkania dostaje ustaloną kwotę w gotówce do ręki. Takie rozwiązanie jest zarówno wygodne jak i bezpieczne, a dodatkowo pozwala na wyjście z długów lub rozwiązać inne problemy finansowe. W przypadku, w którym właściciel zdecyduje się na otrzymanie pieniędzy za pomocą przelewu, to przelejemy mu środki na wybrane przezeń konto w 24 godziny od sfinalizowania umowy.
zasady według których pracujemy określone są jasno i precyzyjnie. Po kontakcie z Klientem spotykamy się z nim w miejscowości Tomaszów Mazowiecki na oględziny lokalu, po których nasz ekspert przygotowuje wycenę tego mieszkania, którą otrzymuje nasz Klient, który chce możliwie jak najszybciej spieniężyć dany lokal. Jeżeli zaakceptuje on wycenę przygotowujemy i podpisujemy umowę w jedynie 24 godziny, a pieniądze w gotówce wypłacamy błyskawicznie do ręki. Wszystkie sprawy traktowane są przez naszą firmę indywidualnie i każdy Klient się dla nas liczy, gdyż skup nieruchomości wymaga dostosowania się do wszelkich potrzeb Klienta.
By spieniężyć lokal należy okazać akt własności danego lokalu. Naszemu specjaliście, który się z Państwem skontaktuje wystarczy sam numer księgi wieczystej tego mieszkania. W przypadku nie posiadania aktu własności, numer księgi wieczystej można otrzymać w odpowiednim dla lokalizacji lokalu sądzie rejonowym Tomaszów Mazowiecki. Pozostałe potrzebne przedstawicielowi naszej firmy dokumenty to dowód osobisty, a także oświadczenie o postępowaniu spadkowym, zaległościach, czy zameldowanych w lokalu osobach. Należy też pamiętać, że nasz specjalista oddelegowany do współpracy z Państwem ma zadanie pomóc Państwu w skompletowaniu potrzebnej dokumentacji. Transakcja sprzedaży mieszkania dopełniana jest przez nas u notariusza, a nasz Klient może skorzystać z porady prawnej nim sprzeda lokal, co oczywiście nie wymaga żadnych dodatkowych wydatków.
Obsługa szybkiej sprzedaży mieszkania wymaga bardzo profesjonalnego i możliwie jak najszybszego działania w trosce o czas naszych Klientów. Każda z transakcji kupna-sprzedaży mieszkania jest możliwie jak najbardziej uproszczona i odbywa się u notariusza, który potwierdza moc prawną powagą swego urzędu. W sytuacji sprzedaży mieszkania mającego bardziej skomplikowaną formę prawną transakcja potrafi wymagać późniejszego skontaktowania się, ale bardzo rzadko się to zdarza. W takim wypadku prosimy o zostawienie nam swojego numeru kontaktowego, przez który będziemy mogli się z Państwem skontaktować. W przypadku Klientów na stałe zamieszkałych poza granicami Polski preferujemy zabieg polegający na opoważnieniu osoby zaufanej, która mieszka albo przebywa na terenie naszego kraju w celu reprezentowania interesów naszego Klienta. Taka osoba będzie zastępowała Klienta w urzędzie, a także pomoże w skompletowaniu dokumentów.
W przypadku osób niepełnoletnich, mogą się one stać posiadaczami lokalu lub udziałów w mieszkaniu w wyniku spadku lub otrzymania darowizny. Sprzedanie mieszkania w takim przypadku wychodzi poza ramy zarządzania dobrami, do których uprawnieni zostali rodzice lub opiekunowie prawni, zatem operacja ta wymaga uzyskania zgody sądu na dokonanie takowej transakcji. W sądzie można wnioskować o uzyskanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu gospodarowania majątkiem syna lub córki. Nastać może to na drodze rozprawy sądowej, ale nie jest to konieczne. Spieniężenie takiej nieruchomości odbyć się może tylko gdy sąd wyda pozytywny wyrok i jak zostanie on uprawomocniony. Sąd jednak zawsze kieruje się dobrem dziecka.
Jak już przedtem wspominaliśmy, nasza firma zajmująca się skupem mieszkań słynie z elastyczności, a nasi przedstawiciele podchodzą do każdej osobnej sprawy indywidualnie, co oznacza, że każda okoliczność transakcji szybkiej sprzedaży lokalu to kwestia osobistych uzgodnień. Ustalone warunki ujęte są w umowie, która jest podpisywana u notariusza. Kierujemy się dobrem Klientów, jest ono dla nas najważniejsze, a także ochrona ich interesów, zatem jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która często jest naprawdę trudna. Każdy z etapów współpracy z nami jest przejrzysty i usuwa wszelkie nieporozumienia.
Przede wszystkim wystarczy tylko skontaktować się z naszą firmą, a my udzielimy Państwu najbardziej wyczerpujących wiadomości dotyczących dokumentacji wymaganych do przeprowadzenia transakcji sprzedaży mieszkania. Jednymi z najważniejszych dokumentów są na pewno akty notarialne, czy numer księgi wieczystej nieruchomości. Wśród pozostałych należy również wspomnieć akt zakupu mieszkania albo postanowienie sądu o nabyciu spadku. W przypadku pojawienia się okoliczności należy także przyszykować zaświadczenie o zaległościach czynszowych albo o liczbie zameldowanych w mieszkaniu osób. W celu uzyskania większej ilości obszernych wskazówek polecamy Państwu skontaktować się z namidrogą mailową bądź przez telefon.
Jesteśmy ekspertami z doświadczeniem na rynku nieruchomości i nie obawiamy się jakichkolwiek trudnych sytuacji. Specjalizujemy się zarówno w skupie nieruchomości ze skomplikowaną sytuacją prawną, z komornikiem czy zadłużeniem, jak i nieruchomości uległych pożarowi czy zalaniu, które wymagają większego remontu. Mamy za sobą wiele kancelarii prawnych, a także cieszymy się wsparciem osób prawnych, które dzięki swojemu wyspecjalizowaniu potrafią pomóc przy rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych przypadków związanych ze sprzedażą nieruchomości. Należy również pamiętać, iż za każdym razem działamy odpowiedzialnie, a także zapewniamy Klientom najlepszą cenę i poczucie bezpieczeństwa.
Jasne, że tak, Klienci decydując się na sprzedaż lokalu, przed finalizacją umowy mogą jak najbardziej zapoznać się z umową w towarzystwie prawnika i notariusza, którzy będą mogli rozjaśnić każdą niejasność, czy wątpliwości dotyczące treści umowy oraz odpowiedzą na wszelkie zadane pytania. Nasi Klienci zamieszkujący Tomaszów Mazowiecki i okolice mają również zapewnioną skuteczną pomoc w sytuacjach związanych ze złą sytuacją mieszkaniową, prawną, czy finansową.
Pracując od wielu lat na rynku nieruchomości obejmującym Tomaszów Mazowiecki wielokrotnie dokonywaliśmy skupu mieszkań z długami, czy lokali z komornikiem. W każdym przypadku pomagaliśmy naszym Klientom w pozbyciu się ich zadłużenia chociaż w części, a nieraz nawet w całości. Przygotowywane przez nas wyceny nieruchomości zawsze są zgodne z obecnymi cenami rynkowymi, a także uwzględniają wszelkie okoliczności, razem z obciążaniami zapisanymi w księdze wieczystej. W tego typu sytuacjach cena zmniejszana jest o wartość należności żądanych przez wierzycieli. W przypadku obciążeń spowodowanych przez komornika dotyczą one dużej ilości właścicieli nieruchomości. Prowadzona przez nas działalność obejmująca Tomaszów Mazowiecki gwarantuje najlepsze warunki naszym Klientom oraz najbardziej korzystną cenę. Pieniądze otrzymywane przez naszego Klienta po podpisaniu umowy wypłacane zostają gotówką oraz wyłącznie Klient decyduje czy mają zostać one przeznaczone na pozbycie się zadłużenia czy też innych zobowiązań.

Wygląd mieszkania na Tomaszów Mazowiecki ma duże znaczenie podczas sprzedaży nieruchomości

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy dobrze wiemy, że duża część ludzi zwraca najpierw uwagę na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszą nieruchomością. Dlatego też od samego początku musimy zrobić wszystko co się da, żeby szybko sprzedawane mieszkanie wzbudzało największe zainteresowanie wśród kupujących. Możemy być posiadaczami pięknego mieszkania z cudowną okolicą, jednak jeżeli źle zaprezentujemy naszą nieruchomość, możliwości na szybkie spieniężenie lokalu mogą legnąć w gruzach. Warto więc pamiętać o tym, że w czasie oględzin lokalu Klient patrzył będzie nawet na najmniejsze szczegóły. Dlatego też warto stosownie się przygotować do takowej wizyty, ponieważ dobra prezentacja mieszkania może utworzyć warunki do pierwszych kroków negocjacji z zainteresowanym oraz spieniężenia nieruchomości w Tomaszów Mazowiecki.

Realizujemy oferty typu pilnie sprzedam mieszkanie Tomaszów Mazowiecki

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Tomaszów Mazowiecki? Niewątpliwie niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego też, żeby zwiększyć nasze szanse na szybką sprzedaż lokalu za gotówkę należy zadbać o to aby w lokalu panował porządek, a jeśli jest to konieczne wypada także odświeżyć mieszkanie. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt drogie zabiegi, które nie wymagają zbyt dużych umiejętności, ani sił, a jest to w stanie spowodować, że lokal będzie wyglądał na świeży i nowoczesny. Wypada również ukryć wszystko co osobiste np. zdjęcia, bądź pamiątki rodzinne, by ułatwić przyszłemu właścicielowi wstępne urządzenie mieszkania. Należy pamiętać także o odpowiednim świetle panującym w mieszkaniu, dzięki któremu mieszkanie będzie sprawiało wrażenie większego. Ukaże ono też plusy oraz ukryje pewne niedoskonałości. Warto pamiętać o tym podczas robienia zdjęć mieszkania do naszego ogłoszenia.

Przygotowanie nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Tomaszów Mazowiecki

Warto pamiętać także o tym by zadbać o dobrą porę prezentacji nieruchomości, bo od niej będzie zależało czy kupujący będzie musiał stać w korkach, by dotrzeć na miejsce, czy jaki widok będzie widoczny za oknem. Umieszczając przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Tomaszów Mazowiecki, pamiętaj więc Klient ma czas, pomyślmy nad tym, jaka godzina będzie dobra na ustalenie takiego spotkania. Kolejnym istotnym punktem, o którym niektórzy nie wiedzą jest zapach unoszący się w mieszkaniu. Zanim zaprosimy do lokalu gości zadbajmy o to aby najpierw przewietrzyć pomieszczenie, a potem w miarę możliwości wypełnić ładnym zapachem pieczonegowłasnej roboty ciasta, czy na przykład kawy. Należy pamiętać jednak, by nie używać w takim celu ciężkich zapachów odświeżaczy powietrza, perfum, czy kadzidełek.

Tomaszów Mazowiecki: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Tomaszów Mazowiecki? Podczas oględzin nieruchomości wcielając się w rolę zarówno gospodarza jak i sprzedawcy, nie wolno nam zapomnieć o byciu sympatycznym i miłym. Nie jest to dziwne, że jesteśmy poddenerwowani czy zmęczeni, kiedy kolejny potencjalny kupiec wypatruje wad naszej nieruchomości odsuwając zalety na drugi plan. Robi to tylko i wyłącznie z tego powodu żeby następnie ponegocjować zmniejszenie ceny. Niestety nie każdy potrafi zachować sympatię, kiedy kupiec chce wmówić mu, że nieruchomość wygląda inaczej niż na ogłoszeniu. Z tego też powodu Coraz większa ilość sprzedających decyduje się na współpracę z profesjonalnym doradcą nieruchomości, który zachowuje zimną krew i może skupić się na istotnych sprawach dotyczących sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Tomaszów Mazowiecki - rzetelna obsługa ogłoszeń

Nie zapomnij o skompletowaniu najważniejszych dokumentów. Jeżeli zależy nam na tym aby sfinalizować transakcję sprzedaży mieszkania w najszybszy możliwy sposób, nie wolno zapomnieć o wymaganej dokumentacji. Skompletowanie dokumentów przed oglądania mieszkania, o wiele ułatwi i przyspieszy sprzedaż. Nabywca też nie będzie miał zbyt wiele czasu na zmianę swojej decyzji.

Jeżeli mamy zamiar sprzedać naszą nieruchomość potrzebujemy:

 • Numer księgi wieczystej lokalu;
 • Akt notarialny, bądź też inny dokument, który potwierdza prawo do mieszkania, np. umowa sprzedaży, bądź darowizny, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości;
 • Potwierdzenia opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w czynszu wydane przez spółdzielnię, bądź wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez urząd miasta lub gminę, stanowiące potwierdzenie, że w lokalu wystawionego na sprzedaż nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenia zapłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy eksperta

Sposób na szybką sprzedaż mieszkania w Tomaszów Mazowiecki?

Spieniężenie lokalu na własną rękę to kosztowna operacja zajmująca niemało czasu, ponieważ wszystko robimy samodzielnie. Napisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie lokalu potencjalnym kupcom, oraz sfinalizowanie sprzedaży to zadanie, które musimy wykonać my. Jeśli dodatkowo nasz lokal znajduje się w niezbyt ciekawej dzielnicy, mieszkanie jest obciążone długiem, uległo powodzi, pożarowi, lub zostało zniszczone w inny sposób, to sprzedaż nieruchomości na własną rękę może potrwać nawet lata. Jeśli potrzebujemy funduszy jak najszybciej, nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy na generalne wyremontowanie nieruchomości, czy najzwyczajniej nie mamy wolnego czasu na samodzielne zajęcie się sprzedażą, można udać się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego pomocy, bowiem takowa współpraca posiada wiele zalet.

Tomaszów Mazowiecki: Wycena mieszkania w 24h

Prawidłowa Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. łódzkie zostanie sporządzona przez specjalistów z dziedziny nieruchomości, więc nie ma powodu się o nią martwić. Decydując się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc profesjonalisty oraz rady na wszystkich etapach transakcji. Nie musimy martwić się o samodzielne zebranie potrzebnych dokumentów, ponieważ pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby skieruje nas do odpowiedniego miejsca, w jakie powinniśmy udać się, po brakującą dokumentację.

Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Tomaszów Mazowiecki napiszą profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zamieszczone zostanie na wielu branżowych stronach, a nawet na takich, do których nie każdy ma dostęp. Zlecając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Tomaszów Mazowiecki oszczędzamy czas, ponieważ za stały kontakt z naszymi Klientami jest odpowiedzialny specjalista, który poświęca swój czas na zaprezentowanie nieruchomości nabywcom. Ekspert posiada zwykle większe możliwości prezentacji oferty sprzedaży mieszkania niż my sami. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z nabywcami, które nieraz są bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem emocji, bo nie jest osobiście zaangażowany w sprzedaż. Posiada on też potrzebne umiejętności oraz doświadczenie, za pomocą których potrafi uzyskać korzystniejszą cenę. Nie ma powodu bać się o to czy nasza transakcja załatwiona będzie zgodnie z przepisami prawa.