X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Kościan?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Kościan: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Kościan

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

W jaki sposób można w krótkim czasie i niezawodnie spieniężyć nieruchomość w Kościan ?

Obecnie bezpośrednia sprzedaż lokalu to wcale nie taka łatwa operacja jak mogłoby się wydawać. Wystawiając nieruchomość na sprzedaż możemy bardzo długo czekać na kupującego ? miesiącami, a nawet latami. Istnieje jednak niemało sposobów na to żeby błyskawicznie i niezawodnie sprzedać mieszkanie, inkasując przy tym naprawdę zadowalającą kwotę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może wydawać się, że aby ktoś kupił nieruchomość wystarczy zaproponować atrakcyjną dla Klienta cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybka sprzedaż mieszkania na własną rękę jest dość skomplikowana.

Niska oferta cenowa mieszkania szybko sprzedawanej w Kościan to nie wszystko

Oczywiście doskonale wiadomo, że atrakcyjna oferta stanowi ważny element sprzedaży lokalu, i bardzo dobrze przyciąga uwagę potencjalnych nabywców, ale często potrafi wzbudzać to niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając cenę sprzedaży nieruchomości, powinniśmy wziąć pod uwagę dwa ważne czynniki ? realną wartość oferowanej nieruchomości, oraz sytuację aktualnie panującą na rynku. Z tego właśnie powodu cena naszego mieszkania nie powinna być za duża, ani zbyt mała. Za wysoka cena nieruchomości zostanie bez wątpienia odrzucona przez Klientów. Z kolei Zaniżona cena może świadczyć o tym, że oferowana nieruchomość wymaga dużo własnego wkładu.

Zamieszczając ogłoszenie sprzedaży zadłużonego mieszkania wskazane jest zamieścić w ogłoszeniu informację, że podana kwota podlega negocjacjom. Stanowi to wyraźny sygnał dla potencjalnych kupców, że umieszczona w ogłoszeniu kwota nie jest ceną ostateczną. Warto też zaznaczyć, że czasem małe zejście z ceny sprzedawanego lokalu, może sprawić, że ilość zainteresowanych kupnem mieszkania wzrośnie. W takiej sytuacji wielu kupców zgadza się na negocjowanie ceny, by tylko wyprzedzić resztę kupujących. Dlatego też dzięki takiemu zabiegowi dużo nieruchomości z niższą ceną ostatecznie otrzymuje cenę równą cenom rynkowym, a czasem nawet nieco wyższą.

Reklama nieodłącznym elementem pilnej sprzedaży lokali w Kościan

Badania rynku nieruchomości wykazują, że najlepiej sprzedające się mieszkania to te, które mają cenę rynkową lub nieco niższą. Warto o tym pamiętać gdy decydujemy się na sprzedaż mieszkania. Jeśli sami nie jesteśmy w stanie wyliczyć kosztów nieruchomości warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który sam dokona wyceny naszego mieszkania. Takim sposobem nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości lokalu, to jeszcze zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Kościan? Bez wątpienia na szybką sprzedaż lokalu obciążonego kredytem bardzo dobrze wpływa dobre zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez odpowiedniej prezentacji nasze ogłoszenie może zniknąć wśród wielu innych. Warto w takim razie poświęcić na to trochę czasu i zatroszczyć się o to, by nasza reklama była jak najbardziej atrakcyjna i przyciągała uwagę Klientów. Dużo sprzedających nieruchomości już na samym początku przy przeglądaniu ofert może zmarnować szansę na szybkie sprzedanie mieszkania. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są zbyt ciemne, źle wykadrowane, czy takie, które uwidaczniają same wady mieszkania. Jeżeli jednak nie mamy zamiaru wydawać gotówki na fotografa zadbajmy przynajmniej o to by jak najlepiej pokazać nasze mieszkanie.

Skuteczna sprzedaż mieszkania dzięki reklamie obejmującej woj. wielkopolskie

Jeśli chcemy żeby nasze ogłoszenie trafiło do większego grona odbiorców możemy dodać ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w portalach społecznościowych na specjalnych grupach dotyczących sprzedaży mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Kościan. Czasami najlepszym wyborem może okazać się również promowanie naszego mieszkania w pobliskiej okolicy przez rozwieszanie ulotek. Nie zapomnijmy jednak, że zanim postanowimy rozwiesić ogłoszenie w konkretnym miejscu, musimy być pewni czy na pewno możemy to zrobić nie łamiąc przy tym prawa. Jak widać wszystkie wymienione powyżej sposoby na sprzedanie lokalu pochłaniają trochę czasu, ale są one w stanie przynosić naprawdę bardzo dobre efekty.

Profesjonalnie wykonane zdjęcia oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Kościan za gotówkę i dobrze spisany opis mieszkania potrafią się jednak okazać kluczem do sukcesu. Warto zaznaczyć, że przygotowując opis naszej nieruchomości z komornikiem, powinniśmy unikać pisania nieprawdziwych informacji. Przedstawienie nieruchomości w najlepszym, wręcz wyidealizowanym świetle może zostać szybko zweryfikowane przez zainteresowanych podczas oglądania lokalu. Nie zapominajmy jednak o tym, że każdą informację możemy ukazać w dobrym świetle. Decydując się na sprzedaż mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie trzeba pisać o tym, że z ulicy dochodzi hałas, lecz warto napisać, że dzięki jego położeniu można szybko dostać się do centrum.

Jakie mieszkania skupujemy w Kościan?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

W opisie do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Kościan warto też wypisać plusy dzielnicy na przykład szkoły, sklepy, tereny rekreacyjne, ośrodki zdrowia, czy przedszkola. Pamiętajmy jednak o tym, że niekiedy wystarczy nieścisłość, by stracić wiarygodność w oczach Klienta. Sprzedając mieszkanie w Polsce musimy pamiętać o tym aby promować naszą ofertę na wielu specjalnych serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Kościan. Tym sposobem zwiększymy liczbę osób zainteresowanych kupnem naszego mieszkania. Przydałoby się też włożyć trochę pieniędzy w promocję ogłoszenia przypinając ofertę u góry strony, dodać więcej zdjęć, wstawić wyróżniające obramowanie, czy zwiększyć czcionkę.

Wygląd lokalu na Kościan ma duże znaczenie podczas sprzedaży mieszkania

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Doskonale wiadomo, że duża część ludzi najpierw patrzy na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszym lokalem. Dlatego właśnie na początku wypadałoby zrobić wszystko co się da, żeby sprzedawane przez nas mieszkanie wzbudziło możliwie jak największe zainteresowanie wśród kupujących. Można posiadać piękne mieszkanie, położone w ładnej okolicy, lecz jeśli niepoprawnie przedstawimy naszą nieruchomość, możliwości na szybkie spieniężenie mieszkania mogą poważnie zmaleć. Pamiętajmy więc o tym, że podczas oglądania lokalu nasz Klient będzie patrzył nawet na najmniejsze szczegóły. Z tego powodu wypada odpowiednio przygotować się do takiego spotkania, ponieważ odpowiednia prezentacja lokalu może stworzyć warunki do rozpoczęcia negocjacji z zainteresowanym oraz sprzedania nieruchomości w Kościan.

Obsługujemy zlecenia typu pilnie sprzedam mieszkanie Kościan

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Kościan? Doskonale wiadomo, że ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego właśnie, by zwiększyć nasze szanse na szybszą sprzedaż mieszkania za gotówkę warto zadbać o to by w lokalu był porządek, a jeżeli to konieczne należy także odświeżyć mieszkanie. Odmalowanie ścian, czy zerwanie starych tapet to niezbyt drogie operacje, które nie wymagają zbytnio wielkich umiejętności, ani użycia siły, a potrafi to sprawić, że lokal będzie wyglądał na świeży i nowoczesny. Wypada też zabrać, lub schować wszystko co osobiste na przykład pamiątki rodzinne i zdjęcia, żeby możliwie jak najbardziej ułatwić kupcowi wstępną organizację nieruchomości. Nie zapomnijmy także o dobrym oświetleniu lokalu, które spowoduje, że lokal będzie się wydawał większy. Ukaże ono także plusy nieruchomości oraz ukryje niektóre niedoskonałości. Warto o tym pamiętać podczas robienia fotografii do ogłoszenia.

Przysposobienie nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Kościan

Nie zapomnijmy również o tym by zadbać o jak najlepszą porę prezentowania nieruchomości, ponieważ to od niej zależeć będzie czy Klient będzie stał w korkach, by dotrzeć do celu, czy też jaki widok będzie za oknem. Publikując przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Kościan, pamiętaj w takim wypadku kupiec dysponuje swoim czasem, powinniśmy zastanowić się nad tym, która godzina będzie najlepsza na ustalenie spotkania. Następnym niezwykle ważnym punktem, o jakim wiele osób zapomina jest zapach panujący w pomieszczeniu. Przed zaproszeniem do mieszkania gości zadbajmy o to aby najpierw przewietrzyć pomieszczenie, a następnie postarać się wypełnić delikatnym zapachem pieczonegowłasnej roboty ciasta, czy chociażby kawy. Pamiętajmy jednak, by nie stosować w takim celu ciężkich zapachów odświeżaczy powietrza, perfum, czy kadzidełek.

Kościan: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Kościan? Podczas oględzin lokalu wcielając się w rolę zarówno gospodarza, jak i sprzedającego, nie wolno nam zapomnieć o tym by być miłym i empatycznym. Nie ma w tym nic dziwnego, że jesteśmy poddenerwowani czy zmęczeni, jak kolejna osoba szuka na siłę wad sprzedawanego mieszkania przekładając zalety na bok. Robi on to tylko i wyłącznie po to by następnie wynegocjować obniżenie ceny. Nie każdy sprzedający potrafi zachować sympatię, gdy nabywca wmawia mu, że jego lokal ma zupełnie inny wygląd niż w ogłoszeniu. W tego typu przypadkach coraz większa liczba sprzedawców współpracuje z profesjonalnym doradcą nieruchomości, który potrafi zachować zimną krew i skupia się na najistotniejszych sprawach dotyczących sprzedaży nieruchomości.

Pilna sprzedaż nieruchomości Kościan - rzetelna obsługa ofert

Pamiętaj o zebraniu wymaganych dokumentów. Jeżeli zależy nam na tym aby dokonać transakcji sprzedaży nieruchomości jak szybko się da, musimy pamiętać o najważniejszej dokumentacji. Zebranie dokumentów jeszcze przed zaprezentowaniem nieruchomości, przyspieszy proces sprzedaży i ułatwi go. Nabywca również nie będzie miał zbytnio wiele czasu na zmianę decyzji.

Jeżeli mamy zamiar sprzedać nasz lokal potrzebować będziemy:

 • Numer księgi wieczystej nieruchomości;
 • Akt notarialny, bądź też inny dokument, który potwierdza prawo do nieruchomości, która jest przedmiotem sprzedaży, np. umowa darowizny, bądź sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenie opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez wspólnotę mieszkaniową lub spółdzielnię;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez urząd miasta lub gminę, stanowiące potwierdzenie, że w lokalu nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenia opłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy eksperta
 • W jaki sposób sprzedać mieszkanie w Kościan?

  Sprzedanie mieszkania na własną rękę jest naprawdę czasochłonnym i kosztownym procesem, bo wszystko musimy zrobić samodzielnie. Stworzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, prezentacja lokalu Klientom i finalizacja transakcji to zadania należące do nas. Jeśli w dodatku nasz lokal mieści się w nie najlepszej dzielnicy, mieszkanie ma długi, uległo zalaniu, pożarowi, lub innym nieprzyjemnym okolicznościom, to sprzedanie mieszkania na własną rękę może trwać długie lata. Jeśli więc potrzebujemy funduszy w krótkim czasie, nie możemy pozwolić sobie na remont nieruchomości, czy najzwyczajniej nie mamy wolnego czasu na samodzielne zajęcie się sprzedażą, powinniśmy zwrócić się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, gdyż tego typu współpraca ma wiele plusów.

  Kościan: Wycena mieszkania w 24h

  Ekspercka Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. wielkopolskie zostanie sporządzona przez specjalistów z dziedziny nieruchomości, więc nie ma powodu się o nią martwić. Gdy podejmujemy się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc profesjonalisty oraz rady na każdym z etapów sprzedaży. Nie ma powodu się martwić o samodzielne zgromadzenie wszystkich dokumentów, ponieważ pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas w odpowiednie miejsce, w jakie powinniśmy się udać, po brakującą dokumentację.

  Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Kościan sporządzą profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które opublikowane zostanie na wielu stronach, nawet na takich, do których sami nie mamy dostępu. Zlecając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Kościan oszczędzamy na czasie, bowiem za stały kontakt z naszymi Klientami odpowiada specjalista poświęcający czas na zaprezentowanie lokalu Klientom. Profesjonalista ma bardzo często większe możliwości na prezentację oferty sprzedaży lokalu niż my. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z naszymi Klientami, które niekiedy bywają bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem swoich emocji, bo nie jest osobiście zaangażowany w tę sprzedaż. Posiada on też potrzebne umiejętności oraz doświadczenie, dzięki którym potrafi uzyskać atrakcyjniejszą cenę. Nie ma powodu bać się o to czy transakcja zostanie załatwiona zgodnie z przepisami prawa.