X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Swarzędz?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Swarzędz: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Swarzędz

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

W jaki sposób możnaby w krótkim czasie i niezawodnie sprzedać lokal w Swarzędz ?

Dziś bezpośrednia sprzedaż nieruchomości nie jest taka łatwa jak może się wydawać. Wystawiając lokal do sprzedaży możemy długo oczekiwać nabywcy ? miesiącami, a nawet latami. Istnieje jednak niemało sposobów na to aby w krótkim czasie i skutecznie sprzedać mieszkanie, inkasując przy tym atrakcyjną sumę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom decydującym się na pilną sprzedaż mieszkania, może wydawać się, że aby ktoś kupił nieruchomość trzeba tylko zaproponować niską cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybki proces sprzedaży nieruchomości o własnych siłach to dość skomplikowana operacja.

Zachęcająca cena mieszkania pilnie sprzedawanej w Swarzędz to nie wszystko

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że niska cena to ważny element sprzedaży mieszkania, oraz doskonale przyciąga kupców, lecz może wzbudzać to niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że podczas ustalania ceny sprzedaży mieszkania, powinieneś wziąć pod uwagę dwa czynniki ? realną wartość wystawianego mieszkania, oraz aktualnie panującą na rynku sytuację. Dlatego też cena, którą chcemy za nasz lokal nie powinna być zbyt wysoka, ani zbyt mała. Zawyżona cena nieruchomości zostanie od razu odrzucona przez potencjalnych Klientów. Natomiast Zbyt niska cena może wskazywać na to, że lokal wymaga dużo własnego wkładu.

Zamieszczając ogłoszenie sprzedaży zadłużonego mieszkania wskazane jest zawrzeć w ogłoszeniu informację, że zamieszczona cena podlega negocjacjom. Stanowi to znak dla potencjalnych nabywców, że umieszczona w ogłoszeniu kwota nie jest ostateczna. Warto także pamiętać, że czasem nawet nieduże zejście z ceny sprzedawanego przez nas lokalu, potrafi sprawić, że liczba osób zainteresowanych kupnem mieszkania pójdzie w górę. W takiej sytuacji wielu kupców zgadza się na negocjację ceny, żeby tylko wyprzedzić resztę kupców. Dlatego właśnie dzięki takiej operacji wiele nieruchomości z obniżoną ceną ostatecznie uzyskuje cenę rynkową, a w niektórych przypadkach nawet wyższą.

Reklama ważnym elementem pilnej sprzedaży mieszkań w Swarzędz

Badania rynku nieruchomości wykazują, iż najlepiej sprzedające się mieszkania to te z ceną rynkową lub trochę niższą. Warto o tym pamiętać gdy decydujemy się na sprzedaż mieszkania. Jeżeli sami nie umiemy określić wartości naszej nieruchomości warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który dokona wyceny naszego lokalu. Takim sposobem nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości sprzedawanej nieruchomości, to jeszcze zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Swarzędz? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż mieszkania obciążonego kredytem doskonały wpływ ma dobre zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez odpowiedniej prezentacji nasza oferta może zniknąć wśród wielu innych. Warto w takim razie poświęcić na to trochę swojego czasu i zatroszczyć się o to, by nasza reklama była jak najbardziej atrakcyjna i przyciągała uwagę potencjalnych kupujących. Wielu sprzedawców nieruchomości już na samym początku przy przeglądaniu ofert potrafi stracić szansę na szybką sprzedaż nieruchomości. Najczęściej jest to spowodowane zdjęciami słabej jakości, które są zbyt ciemne, źle wykadrowane, czy takie, które uwidaczniają same wady mieszkania. Jeżeli jednak nie chcemy wydawać gotówki na fotografa zadbajmy chociaż o to żeby w jak najlepszy sposób pokazać naszą nieruchomość.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości przez reklamę obejmującej woj. wielkopolskie

Jeśli chcemy by nasze ogłoszenie trafiło do większego grona odbiorców możemy dodać ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w serwisach społecznościowych na forach dotyczących sprzedaży mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Swarzędz. Niekiedy bardzo dobrą decyzją może okazać się też promowanie naszej nieruchomości w niedalekiej okolicy przez rozwieszanie ulotek. Nie zapomnijmy jednak, że zanim postanowimy rozwiesić ogłoszenie w konkretnym miejscu, musimy się upewnić czy na sto procent możemy zrobić to nie łamiąc prawa. Jak widać wszystkie wcześniej wymienione zabiegi sprzedaży nieruchomości pochłaniają trochę czasu, lecz mogą one przynosić nam świetne efekty.

Profesjonalnie wykonane fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Swarzędz za gotówkę i odpowiednio spisany opis nieruchomości mogą okazać się jednak naszym kluczem do sukcesu. Nie możemy jednak zapomnieć o tym, że przygotowując opis wystawionego przez nas mieszkania z komornikiem, nie możemy pisać nieautentycznych informacji. Ukazanie nieruchomości w najlepszym świetle jest bardzo szybko weryfikowane przez kupca podczas oględzin. Pamiętajmy jednak o tym, że każdy punkt możemy ukazać w dobrym świetle. Jeśli mamy zamiar sprzedać mieszkanie, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie musimy pisać o tym, że z ulicy dochodzi hałas, lecz warto napisać, że dzięki położeniu lokalu można szybko dotrzeć do centrum.

Jaki rodzaj mieszkania skupujemy w Swarzędz?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Swarzędz warto też opisać plusy dzielnicy między innymi parki, siłownie, boiska, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Pamiętajmy też o tym, że często wystarczy niewielka nieścisłość, by utracić wiarygodność w oczach kupca. Decydując się na sprzedaż nieruchomości w naszym kraju nie zapomnijmy o tym żeby promować naszą ofertę na licznych serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Swarzędz. W ten sposób możemy zwiększyć liczbę zainteresowanych kupnem naszego lokalu. Warto też sfinansować reklamę ogłoszenia przypinając ofertę na górze strony, dodać więcej zdjęć, obramować nasze ogłoszenie, bądź zwiększyć rozmiar czcionki.

Wygląd oferty lokalu na Swarzędz ma wielkie znaczenie podczas sprzedaży lokalu

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy doskonale wiemy, że większa część ludzi na początku patrzy na wygląd, nie inaczej sprawy się mają w przypadku osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Dlatego właśnie na samym początku trzeba zrobić wszystko co możliwe, żeby sprzedawane przez nas mieszkanie wzbudzało jak największe zainteresowanie wśród potencjalnych kupujących. Można posiadać piękne mieszkanie, położone w ładnej okolicy, jednak gdy niepoprawnie zaprezentujemy nasze mieszkanie, szanse na szybką sprzedaż nieruchomości mogą zniknąć. Warto w takim razie pamiętać o tym, że podczas oglądania lokalu nasz potencjalny Klient będzie zwracać uwagę nawet na najmniejsze szczegóły. Dlatego też wypada dobrze się przygotować do takowej wizyty, bo odpowiednia prezentacja mieszkania może utworzyć warunki do zaczęcia negocjacji z Klientem oraz sprzedaży lokalu w Swarzędz.

Obsługujemy oferty typu pilnie sprzedam nieruchomość Swarzędz

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Swarzędz? Niewątpliwie niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie. Z tego właśnie powodu, by zwiększyć swoje szanse na szybsze spieniężenie mieszkania za gotówkę musimy zadbać o to aby w naszym mieszkaniu był porządek, a jeśli jest to konieczne powinniśmy także odświeżyć lokal. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt drogie zabiegi, które nie wymagają za dużej wiedzy, ani użycia siły, a może to spowodować, że mieszkanie będzie wydawało się świeże i nowoczesne. Warto także ukryć wszystko co osobiste np. zdjęcia, bądź pamiątki rodzinne, by możliwie jak najbardziej ułatwić osobie kupującej wstępną organizację lokalu. Nie zapomnijmy również o odpowiednim oświetleniu mieszkania, które spowoduje, że lokal będzie się wydawać większy. Uwidoczni ono także plusy lokalu oraz przykryje niektóre wady. Warto pamiętać o tym podczas robienia zdjęć nieruchomości do naszego ogłoszenia.

Przygotowanie nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Swarzędz

Należy pamiętać też o tym by zadbać o jak najlepszą godzinę na prezentację mieszkania, bo od niej zależeć będzie czy Klient będzie musiał stać w korkach, aby dojechać, czy też jaki widok zobaczyć będzie można z okna. Umieszczając dobre ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Swarzędz, pamiętaj więc nabywca dysponuje swoim czasem, pomyślmy nad tym, która godzina będzie najlepsza na takie spotkanie. Następnym bardzo istotnym elementem, o jakim nie każdy pamięta jest zapach, który panuje w mieszkaniu. Jeszcze przed zaproszeniem do siebie gości zadbajmy o to aby przewietrzyć lokal, a potem napełnić pięknym zapachem pieczonego domowego ciasta, czy też kawy. Warto pamiętać jednak, żeby nie używać w tym celu zbyt ciężkich zapachów kadzidełek, czy perfum.

Swarzędz: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Swarzędz? Podczas prezentowania lokalu wcielając się w rolę gospodarza oraz sprzedawcy, należy pamiętać o byciu sympatycznym i miłym. Nie ma w tym nic dziwnego, że jesteśmy zmęczeni, czy pełni nerwów, jak nasz kolejny Klient na siłę szuka wad naszej nieruchomości przekładając plusy na plan drugi. Robi on to z tego powodu by w dalszej częsci wynegocjować zejście z ceny. Niestety nie każdy sprzedawca umie okazać sympatię, gdy nabywca stara się mu wmówić, że jego mieszkanie wygląda inaczej niż w ogłoszeniu. W takich sytuacjach coraz więcej osób decyduje się na współpracę z profesjonalistą, który zachowuje zimną krew i może skupić się na najważniejszych sprawach dotyczących sprzedaży nieruchomości.

Pilna sprzedaż nieruchomości Swarzędz - rzetelna obsługa ofert

Pamiętaj o przyszykowaniu niezbędnych dokumentów. Jeśli zależy nam na tym aby dokonać transakcji sprzedaży mieszkania jak najszybciej, nie możemy zapomnieć o wymaganej dokumentacji. Skompletowanie dokumentów jeszcze przed zaprezentowaniem lokalu, o wiele ułatwi i przyspieszy sprzedaż. Klient także nie będzie miał zbytnio dużo czasu na zmianę swojej decyzji.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać naszą nieruchomość potrzebować będziemy dokumentów takich jak:

 • Numer księgi wieczystej lokalu;
 • Akt notarialny, lub inny dokument, który potwierdza prawo do wystawionego na sprzedaż mieszkania, na przykład umowa sprzedaży, czy darowizny, poświadczenie dziedziczenia lub prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży lokalu;
 • Potwierdzenia opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w czynszu wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez urząd miasta lub gminę, które stanowi potwierdzenie, że w lokalu wystawionego na sprzedaż nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenie zapłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy eksperta
 • W jaki sposób sprzedać mieszkanie w Swarzędz?

  Spieniężenie nieruchomości na własną rękę jest naprawdę czasochłonnym i kosztownym procesem, ponieważ wszystko musimy zrobić sami. Spisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie lokalu potencjalnym kupcom i finalizacja sprzedaży to zadanie należące do nas. Kiedy w dodatku nasz lokal mieści się w niezbyt ciekawej dzielnicy, mieszkanie jest obciążone długiem, uległo powodzi, pożarowi, lub zostało zniszczone w inny sposób, to samodzielne spieniężenie może potrwać nawet lata. Jeśli więc potrzebujemy funduszy szybko, nie możemy pozwolić sobie na generalny remont nieruchomości, czy zwyczajnie nie mamy wolnego czasu na to aby samodzielnie zająć się sprzedażą, warto zwrócić się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego pomocy, gdyż takowa współpraca ma niemało plusów.

  Swarzędz: Wycena mieszkania w 24h

  Profesjonalna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. wielkopolskie zostanie przeprowadzona przez ekspertów z dziedziny nieruchomości, więc nie musimy się o nią martwić. Gdy decydujemy się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na profesjonalną pomoc i doradztwo na każdym etapie sprzedaży. Nie ma powodu się martwić o samodzielne zgromadzenie potrzebnej dokumentacji, gdyż pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby skieruje nas do odpowiedniego miejsca, w które powinniśmy udać się, po brakujące dokumenty.

  Specjaliści znający na perfekcyjnie Swarzędz sporządzą nam profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zamieszczone zostanie na wielu branżowych stronach, a nawet na tych, do których my sami nie mamy dostępu. Zlecając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Swarzędz oszczędzamy czas, ponieważ za stały kontakt z naszymi Klientami jest odpowiedzialny specjalista, który poświęca swój czas na zaprezentowanie lokalu potencjalnym kupcom. Specjalista posiada często o wiele większe na prezentację oferty sprzedaży lokalu niż my sami. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z nabywcami, które często bywają bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem emocji, ponieważ nie jest osobiście zaangażowany w sprzedaż. Posiada on także niezbędne umiejętności i doświadczenie, za pomocą których potrafi on uzyskać korzystniejszą cenę. Nie ma powodu bać się o to czy transakcja będzie załatwiona zgodnie z przepisami prawa.