X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Luboń?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Luboń: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Luboń

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak można szybko i niezawodnie spieniężyć nieruchomość w Luboń ?

W dzisiejszych czasach bezpośrednia sprzedaż mieszkania to wcale nie taka łatwa operacja jak się może wydawać. Wystawiając mieszkanie do sprzedaży możemy długo oczekiwać nabywcy ? miesiące, a nawet lata. Jest jednak dużo sposobów na to żeby szybko i skutecznie spieniężyć lokal, pobierając przy tym atrakcyjną sumę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom decydującym się na pilną sprzedaż mieszkania, może się wydawać, że aby ktoś kupił nieruchomość trzeba tylko przedstawić atrakcyjną dla Klienta cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybka sprzedaż nieruchomości na własną rękę jest dość skomplikowaną operacją.

Dobra cena nieruchomości szybko sprzedawanej w Luboń nie czyni sukcesu

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że cena niższa od rynkowych to ważny element sprzedaży lokalu, oraz że bardzo dobrze przyciąga potencjalnych Klientów, jednak potrafi to wzbudzać dużo podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając cenę sprzedaży nieruchomości, powinieneś wziąć pod uwagę dwie rzeczy ? realną wartość oferowanego mieszkania, oraz aktualną sytuację rynkową. Właśnie dlatego cena naszego lokalu nie powinna być za duża, ani zbyt niska. Wygórowana cena nieruchomości zostanie od razu odrzucona przez potencjalnych nabywców. Z kolei Zbyt niska cena może wskazywać na to, że nieruchomość wymaga dużo własnego wkładu.

Wystawiając ogłoszenie sprzedaży mieszkania z kredytem wskazane jest zawrzeć w ogłoszeniu informację, że podana kwota podlega negocjacjom. Będzie to wyraźny znak dla potencjalnych kupujących, że podana przez nas cena nie jest ostateczna. Warto też zaznaczyć, że czasem niewielkie zejście z ceny sprzedawanego przez nas mieszkania, może spowodować, że ilość osób zainteresowanych kupnem lokalu wzrośnie. W takiej sytuacji dużo kupujących przystaje na negocjację ceny, żeby tylko wyprzedzić resztę zainteresowanych. Dlatego właśnie dzięki takiemu zabiegowi dużo mieszkań z niższą ceną ostatecznie otrzymuje cenę rynkową, a nieraz nawet większą.

Reklama nieodłącznym elementem pilnej sprzedaży nieruchomości w Luboń

Badania rynku nieruchomości wykazują, iż najlepiej sprzedające się mieszkania to te z ceną rynkową lub nieco niższą. Warto pamiętać o tym gdy decydujemy się na sprzedaż nieruchomości. Jeśli sami nie potrafimy określić kosztów nieruchomości warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który dokona wyceny nieruchomości. Takim sposobem nie dość że unikniemy przeszacowania wartości lokalu, to w dodatku zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Luboń? Bez wątpienia na szybką sprzedaż nieruchomości z kredytem doskonale wpływa jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez odpowiedniej reklamy nasze ogłoszenie może zniknąć w tłumie. Warto w takim razie poświęcić na to trochę swojego czasu i dopilnować tego, by nasza reklama była atrakcyjna i zwracała uwagę nabywców. Dużo sprzedawców nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty może zmarnować szansę na szybkie sprzedanie nieruchomości. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są źle wykadrowane, ciemne, czy podkreślające wady mieszkania zamiast jego zalet. Jeżeli jednak zdecydujemy się nie wydawać gotówki na fotografa zadbajmy przynajmniej o to żeby w jak najlepszy sposób przedstawić nasze mieszkanie.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości przez reklamę obejmującej woj. pomorskie

Jeżeli chcemy by nasza oferta trafiła do większego grona odbiorców możemy wstawić ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w mediach społecznościowych na specjalnych grupach o tematyce nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Luboń. Czasami bardzo dobrą decyzją może się również okazać promowanie naszego lokalu w pobliskiej okolicy przez rozwieszanie ulotek. Pamiętajmy jednak, że przed tym jak postanowimy rozwiesić ogłoszenie w jakimś miejscu, powinniśmy się upewnić czy na pewno możemy to zrobić nie łamiąc prawa. Jak można zauważyć wszystkie wymienione powyżej sposoby na sprzedanie nieruchomości pochłaniają trochę czasu, jednak potrafią one przynosić świetne skutki.

Profesjonalne zdjęcia oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Luboń za gotówkę i dobrze spisany opis lokalu potrafią okazać się kluczem do sukcesu. Nie możemy jednak zapomnieć o tym, że sporządzając opis naszego lokalu z komornikiem, powinniśmy unikać pisania nieautentycznych informacji. Ukazanie lokalu w najlepszym, wyidealizowanym świetle może być szybko zweryfikowane przez zainteresowanych podczas oględzin. Nie zapomnijmy jednak o tym, że każdy punkt możemy pokazać w pozytywnym świetle. Jeżeli chcemy sprzedać mieszkanie do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie musimy wspominać o hałasie dochodzącym z zewnątrz, ale warto wspomnieć o tym, że dzięki jego położeniu możemy szybko dostać się do centrum miasta.

Jaki typ mieszkania kupujemy w Luboń?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Sporządzając opis lokalu do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Luboń warto też wymienić plusy najbliższej okolicy między innymi szkoły, sklepy, tereny rekreacyjne, ośrodki zdrowia, czy przedszkola. Pamiętajmy o tym, że czasami wystarczy małe niedociągnięcie, żeby utracić wiarygodność w oczach kupca. Sprzedając mieszkanie w naszym kraju nie zapomnijmy o tym by rozpowszechniać naszą ofertę na wielu serwisach ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Luboń. Tak zwiększymy ilość osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Warto również zainwestować trochę w promocję ogłoszenia np. przypinając naszą ofertę u góry strony, zwiększyć ilość zdjęć, dodać wyróżniające obramowanie, czy zwiększyć czcionkę.

Wygląd ogłoszenia lokalu na Luboń ma bardzo duże znaczenie podczas sprzedaży nieruchomości

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Doskonale wiadomo, że duża część ludzi najpierw patrzy na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszą nieruchomością. Dlatego też już na początku wypadałoby zrobić wszystko co możliwe, żeby sprzedawane przez nas mieszkanie wzbudzało możliwie jak największe zainteresowanie wśród Klientów. Możemy być posiadaczami pięknego mieszkania z cudowną okolicą, lecz kiedy nieodpowiednio przedstawimy nasz lokal, nasze szanse na szybką sprzedaż lokalu mogą legnąć w gruzach. Warto więc pamiętać o tym, że podczas oglądania lokalu kupiec będzie patrzył nawet na mniejsze szczegóły. Z tego powodu warto odpowiednio się przygotować do takiego spotkania, bo odpowiednia prezentacja lokalu może ukształtować warunki do zaczęcia negocjacji z kupującym oraz sprzedaży mieszkania w Luboń.

Obsługujemy oferty typu pilnie sprzedam mieszkanie Luboń

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Luboń? Bez wątpienia niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie. Z tego powodu, żeby zwiększyć swoje szanse na szybką sprzedaż nieruchomości za gotówkę warto zadbać o to aby w naszym lokalu panował porządek, a jeśli to konieczne należy także odświeżyć mieszkanie. Zerwanie starej tapety, czy pomalowanie ścian na nowo to niezbyt kosztowne zabiegi nie wymagające za dużych umiejętności, ani siły, a może to uczynić, że mieszkanie będzie wyglądało na nowoczesne i świeże. Wypadałoby też ukryć osobiste przedmioty np. zdjęcia, czy pamiątki, żeby w jak najlepszy sposób ułatwić Klientowi wstępną organizację nieruchomości. Pamiętajmy też o odpowiednim oświetleniu mieszkania, dzięki któremu lokal będzie sprawiał wrażenie większego. Ukaże ono też zalety i przykryje pewne wady. Powinniśmy pamiętać o tym przy samym robieniu zdjęć nieruchomości do naszego ogłoszenia.

Przygotowanie mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Luboń

Nie zapomnijmy również o tym by zadbać o odpowiednią porę prezentacji mieszkania, ponieważ to od niej zależy czy nasz Klient będzie musiał stać w korkach, aby dotrzeć do celu, czy też jaki widok będzie za oknem. Publikując dobre ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Luboń, pamiętaj w takim wypadku nasz Klient ma czas, pomyślmy nad tym, która godzina będzie najlepsza na ustalenie takiego spotkania. Kolejnym ważnym elementem, o którym nie każdy pamięta jest zapach unoszący się w lokalu. Przed zaproszeniem do lokalu naszych gości zadbajmy o to aby najpierw przewietrzyć mieszkanie, a później w miarę możliwości wypełnić lekką wonią pieczonegowłasnej roboty ciasta, czy chociażby kawy. Warto pamiętać jednak, żeby nie używać w tym celu zbyt ciężkiego zapachu odświeżaczy powietrza, perfum, czy kadzidełek.

Luboń: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Luboń? Podczas prezentowania lokalu wcielając się w rolę gospodarza i sprzedającego, musimy pamiętać o okazywaniu empatii. Nie ma w tym nic dziwnego, że jesteśmy poddenerwowani czy zmęczeni, jak kolejny potencjalny nabywca na siłę szuka niedoskonałości sprzedawanej nieruchomości odsuwając plusy na drugi plan. Robi on to tylko dlatego żeby w dalszej częsci wynegocjować obniżenie ceny. Nie każdy sprzedawca potrafi okazać sympatię, kiedy Klient stara się mu wmówić, że jego nieruchomość wygląda inaczej niż na ogłoszeniu. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na współpracę z profesjonalnym doradcą nieruchomości, który potrafi zachować zimną krew i może się skupić na najważniejszych sprawach dotyczących sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Luboń - błyskawiczna obsługa ofert

Nie zapomnij o skompletowaniu wymaganych dokumentów. Jeżeli zależy nam na tym aby sfinalizować transakcję sprzedaży lokalu w najszybszy możliwy sposób, nie możemy zapomnieć o potrzebnych nam do tego dokumentach. Przygotowanie dokumentów przed zaprezentowaniem lokalu, o wiele ułatwi i przyspieszy sprzedaż. Nabywca również nie będzie miał zbytnio wiele czasu na to by zmienić decyzję.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać nasze mieszkanie potrzebujemy:

 • Numer księgi wieczystej nieruchomości;
 • Akt notarialny, czy też inny dokument potwierdzający prawo do mieszkania, np. umowa darowizny, czy sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości;
 • Potwierdzenie opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez gminę lub urząd miasta, stanowiące potwierdzenie, że w lokalu nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenia opłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy eksperta
 • Jak szybko sprzedać mieszkanie w Luboń?

  Spieniężenie nieruchomości na własną rękę to kosztowny i czasochłonny proces, gdyż wszystko musimy zrobić sami. Stworzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, prezentacja mieszkania kupcom, oraz sfinalizowanie transakcji to zadania należące do nas. Kiedy w dodatku nasz lokal znajduje się w nieciekawej dzielnicy, mieszkanie jest obciążone długiem, uległo pożarowi, zalaniu lub innym negatywnym okolicznościom, to sprzedaż nieruchomości na własną rękę może ciągnąć się nawet przez lata. Jeśli więc potrzebujemy pieniędzy w krótkim czasie, nie mamy pieniędzy na remont lokalu, albo nie mamy wolnego czasu na samodzielne zajęcie się sprzedażą, można zwrócić się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, ponieważ takowa współpraca ma wiele zalet.

  Luboń: Wycena mieszkania w 24h

  Dokładna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. pomorskie zostanie przeprowadzona przez ekspertów od nieruchomości, więc nie ma powodu się o nią martwić. Podejmując się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na profesjonalną pomoc oraz doradztwo na wszystkich etapach sprzedaży. Nie ma powodu martwić się o samodzielne zebranie potrzebnej dokumentacji, gdyż pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas w odpowiednie miejsce, do którego powinniśmy udać się, aby uzyskać pozostałe dokumenty.

  Eksperci znający na perfekcyjnie Luboń napiszą profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie zamieszczone na wielu stronach branżowych, a nawet na tych, do których my nie mamy dostępu. Umieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Luboń oszczędzamy na czasie, bo za kontakt z Klientami jest odpowiedzialny ekspert poświęcający czas na zaprezentowanie nieruchomości potencjalnym nabywcom. Profesjonalista ma często o wiele większe na zaprezentowanie oferty sprzedaży nieruchomości niż my. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z kupującymi, które nierzadko potrafią być bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem emocji, gdyż nie jest osobiście zaangażowany w sprzedaż. Posiada on też potrzebne umiejętności oraz doświadczenie, z pomocą których jest w stanie uzyskać atrakcyjniejszą cenę. Nie musimy bać się o to czy transakcja zostanie załatwiona zgodnie z literą prawa.