X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Luboń?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Luboń: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Luboń

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak można szybko i niezawodnie spieniężyć nieruchomość w Luboń ?

W dzisiejszych czasach bezpośrednia sprzedaż mieszkania to wcale nie taka łatwa operacja jak się może wydawać. Wystawiając mieszkanie do sprzedaży możemy długo oczekiwać nabywcy ? miesiące, a nawet lata. Jest jednak dużo sposobów na to żeby szybko i skutecznie spieniężyć lokal, pobierając przy tym atrakcyjną sumę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom decydującym się na pilną sprzedaż mieszkania, może się wydawać, że aby ktoś kupił nieruchomość trzeba tylko przedstawić atrakcyjną dla Klienta cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybka sprzedaż nieruchomości na własną rękę jest dość skomplikowaną operacją.

Dobra cena nieruchomości szybko sprzedawanej w Luboń nie czyni sukcesu

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że cena niższa od rynkowych to ważny element sprzedaży lokalu, oraz że bardzo dobrze przyciąga potencjalnych Klientów, jednak potrafi to wzbudzać dużo podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając cenę sprzedaży nieruchomości, powinieneś wziąć pod uwagę dwie rzeczy ? realną wartość oferowanego mieszkania, oraz aktualną sytuację rynkową. Właśnie dlatego cena naszego lokalu nie powinna być za duża, ani zbyt niska. Wygórowana cena nieruchomości zostanie od razu odrzucona przez potencjalnych nabywców. Z kolei Zbyt niska cena może wskazywać na to, że nieruchomość wymaga dużo własnego wkładu.

Wystawiając ogłoszenie sprzedaży mieszkania z kredytem wskazane jest zawrzeć w ogłoszeniu informację, że podana kwota podlega negocjacjom. Będzie to wyraźny znak dla potencjalnych kupujących, że podana przez nas cena nie jest ostateczna. Warto też zaznaczyć, że czasem niewielkie zejście z ceny sprzedawanego przez nas mieszkania, może spowodować, że ilość osób zainteresowanych kupnem lokalu wzrośnie. W takiej sytuacji dużo kupujących przystaje na negocjację ceny, żeby tylko wyprzedzić resztę zainteresowanych. Dlatego właśnie dzięki takiemu zabiegowi dużo mieszkań z niższą ceną ostatecznie otrzymuje cenę rynkową, a nieraz nawet większą.

Reklama nieodłącznym elementem pilnej sprzedaży nieruchomości w Luboń

Badania rynku nieruchomości wykazują, iż najlepiej sprzedające się mieszkania to te z ceną rynkową lub nieco niższą. Warto pamiętać o tym gdy decydujemy się na sprzedaż nieruchomości. Jeśli sami nie potrafimy określić kosztów nieruchomości warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który dokona wyceny nieruchomości. Takim sposobem nie dość że unikniemy przeszacowania wartości lokalu, to w dodatku zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Luboń? Bez wątpienia na szybką sprzedaż nieruchomości z kredytem doskonale wpływa jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez odpowiedniej reklamy nasze ogłoszenie może zniknąć w tłumie. Warto w takim razie poświęcić na to trochę swojego czasu i dopilnować tego, by nasza reklama była atrakcyjna i zwracała uwagę nabywców. Dużo sprzedawców nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty może zmarnować szansę na szybkie sprzedanie nieruchomości. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są źle wykadrowane, ciemne, czy podkreślające wady mieszkania zamiast jego zalet. Jeżeli jednak zdecydujemy się nie wydawać gotówki na fotografa zadbajmy przynajmniej o to żeby w jak najlepszy sposób przedstawić nasze mieszkanie.

Jaki typ mieszkania kupujemy w Luboń?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Sporządzając opis lokalu do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Luboń warto też wymienić plusy najbliższej okolicy między innymi szkoły, sklepy, tereny rekreacyjne, ośrodki zdrowia, czy przedszkola. Pamiętajmy o tym, że czasami wystarczy małe niedociągnięcie, żeby utracić wiarygodność w oczach kupca. Sprzedając mieszkanie w naszym kraju nie zapomnijmy o tym by rozpowszechniać naszą ofertę na wielu serwisach ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Luboń. Tak zwiększymy ilość osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Warto również zainwestować trochę w promocję ogłoszenia np. przypinając naszą ofertę u góry strony, zwiększyć ilość zdjęć, dodać wyróżniające obramowanie, czy zwiększyć czcionkę.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości przez reklamę obejmującej woj. pomorskie

Jeżeli chcemy by nasza oferta trafiła do większego grona odbiorców możemy wstawić ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w mediach społecznościowych na specjalnych grupach o tematyce nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Luboń. Czasami bardzo dobrą decyzją może się również okazać promowanie naszego lokalu w pobliskiej okolicy przez rozwieszanie ulotek. Pamiętajmy jednak, że przed tym jak postanowimy rozwiesić ogłoszenie w jakimś miejscu, powinniśmy się upewnić czy na pewno możemy to zrobić nie łamiąc prawa. Jak można zauważyć wszystkie wymienione powyżej sposoby na sprzedanie nieruchomości pochłaniają trochę czasu, jednak potrafią one przynosić świetne skutki.

Profesjonalne zdjęcia oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Luboń za gotówkę i dobrze spisany opis lokalu potrafią okazać się kluczem do sukcesu. Nie możemy jednak zapomnieć o tym, że sporządzając opis naszego lokalu z komornikiem, powinniśmy unikać pisania nieautentycznych informacji. Ukazanie lokalu w najlepszym, wyidealizowanym świetle może być szybko zweryfikowane przez zainteresowanych podczas oględzin. Nie zapomnijmy jednak o tym, że każdy punkt możemy pokazać w pozytywnym świetle. Jeżeli chcemy sprzedać mieszkanie do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie musimy wspominać o hałasie dochodzącym z zewnątrz, ale warto wspomnieć o tym, że dzięki jego położeniu możemy szybko dostać się do centrum miasta.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Specjalizujemy się w szybkiem skupie lokali Luboń i posiadamy wieloletnie doświadczenie obejmujące bardzo różne sytuacje oraz różnego typu stany prawne. Mamy do dyspozycji potrzebne środki, dzięki którym możemy przeprowadzić wszelkie transakcje gotówkowe Luboń. Szybki skup nieruchomości jest najbardziej korzystnym wyjściem dla właścicieli nieruchomości, bo daje to możliwość na bardzo szybkie rozwiązanie problemów dotyczących mieszkania i przywrócenie płynności finansowej i poczucia bezpieczeństwa. Oferujemy właścicielom mieszkań pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności i bardzo szybką transakcję. Pieniądze otrzymane za sprzedaż nieruchomości właściciel dostaje od razu po sfinalizowaniu umowy – gotówką albo przelewem na wskazane przez Klienta konto bankowe w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Tak, oczywiście, że tak inaczej nie moglibyśmy się cieszyć opinią firmy, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w Luboń. Część zespołu naszej firmy to eksperci z wieloletnim doświadczeniem w skupie mieszkań, działają w terenie i dojeżdżają do wszystkich Klientów. Trzeba skontaktować się z nami oraz umówić najbardziej korzystny dla Państwa termin. Eksperci z zespołu naszej firmy obsługują Klientów na terenie całego kraju w małych wsiach, miasteczkach oraz dużych miastach. Lokalizacja nie ma dla nas żadnego znaczenia.
Nasza firma jest firmą zarówno znaną na rynku nieruchomości obejmującym Luboń jak i cenioną przez Klientów. Współpracują z nami kancelarie prawne, a także eksperci finansowi, a nasz zespół ma ogromne doświadczenie w swoim fachu. Zaufało nam wielu Klientów, którzy postanowili skorzystać z naszej oferty, oraz których ani razu nie zawiedliśmy. Uczciwość to podstawa naszej pracy, bowiem wykonujemy naszą pracę zgodnie z etyką zawodową i przepisami. Na przygotowywaną przez naszych ekspertów wpływają różne czynniki. Wycena taka nie zobowiązuje Państwa do niczego, lecz pozwala Państwu na porównanie innych ofert z naszą i wybranie najlepszej z nich. Jednak zazwyczaj to nasza firma realizuje transakcję sprzedaży, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej danej nieruchomości i płacąc natychmiastowo.
Konto nie jest przez nas wymagane, ponieważ pieniądze wypłacane są przez nas zarówno przelewem, jak i w gotówce w chwili sfinalizowania umowy sprzedaży mieszkania w Luboń. Klient otrzymuje ustaloną kwotę w gotówce. Takie rozwiązanie jest nie dość że wygodne i bezpieczne, to jeszcze pozwala wyjść z długów lub rozwiązać inne problemy finansowe. Jeżeli zaś właściciel zdecyduje się otrzymać pieniądze za pomocą przelewu, przelejemy środki na wybrane przezeń konto bankowe w 24 godziny od podpisania umowy.
Nasze zasady według których pracujemy określone są jasno i precyzyjnie. Po skontaktowaniu się z Klientem spotykamy się z nim w miejscowości Luboń na oględziny lokalu, po których nasz specjalista dokonuje wyceny lokalu, którą otrzymuje nasz Klient chcący jak najszybciej sprzedać dany lokal. Jeżeli zaakceptuje on wycenę przygotowujemy i podpisujemy umowę w jedynie 24 godziny, a gotówkę wypłacamy błyskawicznie do ręki. Wszystkie sprawy traktowane są przez nas indywidualnie i każdy Klient jest dla nas ważny, ponieważ taki skup lokalu wymaga dostosowania się do wszelkich potrzeb naszego Klienta.
Żeby spieniężyć mieszkanie za gotówkę należy okazać akt własności danej nieruchomości. Naszemu specjaliście, który się z Państwem skontaktuje wystarczyć będzie sam numer księgi wieczystej tej nieruchomości. W przypadku gdy nie posiadają państwo aktu własności, numer księgi wieczystej można otrzymać w wyznaczonym dla lokalizacji lokalu sądzie rejonowym Luboń. Inne niezbędne przedstawicielowi naszej firmy dokumenty to dowód osobisty, a także oświadczenie o postępowaniu spadkowym, zaległościach, czy zameldowanych w lokalu osobach. Należy też pamiętać, że nasz ekspert oddelegowany do współpracy z Państwem ma za zadanie pomóc Państwu w skompletowaniu potrzebnej dokumentacji. Transakcja sprzedaży nieruchomości przeprowadzana jest przez nas u notariusza, a sprzedawca może skorzystać z porady prawnej nim już sprzeda lokal, co nie niesie za sobą absolutnie żadnych dodatkowych płatności.
Obsługa sprzedaży mieszkania wymaga profesjonalnego oraz możliwie jak najszybszego działania w trosce o czas naszych Klientów. Każda transakcja kupna-sprzedaży mieszkania jest możliwie jak najbardziej uproszczona i dokonywana jest u notariusza, który to potwierdza moc prawną powagą swego urzędu. W sytuacji sprzedaży nieruchomości posiadającej nieco bardziej skomplikowaną formę prawną transakcja może wymagać późniejszego kontaktu, jednak bardzo rzadko się to zdarza. W takich przypadkach prosimy o pozostawienie swojego numeru kontaktowego, przez który będziemy mogli się z Państwem skontaktować. W przypadku Klientów stale zamieszkałych za granicą preferujemy operację polegającą na opoważnieniu osoby, która jest zaufana i mieszka albo aktualnie przebywa w Polsce w celu reprezentowania interesów naszego Klienta. Osoba ta zastępowała będzie Klienta w urzędzie oraz pomoże przy skompletowaniu dokumentacji.
W przypadku osób niepełnoletnich, mogą się one stać posiadaczami nieruchomości bądź udziałów w nieruchomości w wyniku postępowania spadkowego bądź otrzymania darowizny. Spieniężenie nieruchomości w takiej sytuacji wychodzi poza zakres zarządzania dobrami, do których uprawnieni zostali rodzice lub opiekunowie prawni, zatem wymaga to otrzymania zgody sądu na przeprowadzenie takowej transakcji. Przed sądem można wnioskować o uzyskanie zgody na rozszerzenie zakresu zarządzania majątkiem córki lub syna. Zajść może to na drodze sądowej, jednakże nie jest to niezbędne. Sprzedaż takiej nieruchomości odbyć może się tylko gdy sąd wyda pozytywny wyrok i gdy zostanie on uprawomocniony. Sąd jednak zawsze kieruje się dobrem dziecka.
Tak jak przedtem wspomnieliśmy, nasza firma skupująca mieszkania słynie z elastyczności, a nasi przedstawiciele podchodzą do każdej osobnej sprawy indywidualnie, co oznacza, że wszelkie okoliczności transakcji szybkiej sprzedaży mieszkania to kwestia osobistych uzgodnień. Warunki ustalone ujęte są w umowie podpisanej u notariusza. Kierujemy się dobrem Klientów, jest ono najważniejsze, a także ochrona interesów Klienta, więc jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która bardzo często jest naprawdę ciężka. Każdy etap współpracy z nami jest przejrzysty oraz eliminuje wszelkie nieporozumienia.
Na początku wystarczy jedynie skontaktować się z naszym zespołem, a my z kolei udzielimy Państwu możliwie jak najbardziej wyczerpujących informacji dotyczących dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji. Jednymi z najważniejszych dokumentów są na pewno akty notarialne, czy numer księgi wieczystej nieruchomości. Wśród pozostałych należy też wspomnieć akt zakupu nieruchomości bądź postanowienie sądu o nabyciu spadku. W przypadku zajścia okoliczności powinno się także przygotować zaświadczenie o wszelkich zaległościach w czynszu lub o liczbie osób zameldowanych w mieszkaniu. W celu uzyskania większej ilości wskazówek zalecamy Państwu skontaktować się z nami przez telefon lub mailem.
Jesteśmy profesjonalistami na rynku nieruchomości oraz nie unikamy jakichkolwiek bardziej skomplikowanych sytuacji. Zajmujemy się zarówno skupem lokali o skomplikowanej sytuacji prawnej, z komornikiem czy zadłużeniem, jak i nieruchomości uległych zalaniu czy pożarowi, wymagających poważniejszego remontu. Mamy za sobą wiele kancelarii prawnych i cieszymy się wsparciem prawników, którzy dzięki swojej specjalizacji są w stanie pomóc w rozwiązywaniu najtrudniejszych przypadków sprzedaży nieruchomości. Trzeba również pamiętać, że zawsze działamy odpowiedzialnie, a także zapewniamy Klientom najbardziej korzystną cenę oraz poczucie bezpieczeństwa.
Oczywiście, że tak, Klienci decydując się na szybką sprzedaż swojej nieruchomości, przed finalizacją umowy mogą jak najbardziej zapoznać się z umową w towarzystwie prawnika i notariusza, którzy rozjaśnią wszelkie niejasności, czy wątpliwości odnośnie jej treści, a także odpowiedzą na wszelkie zadane pytania. Nasi Klienci zamieszkujący Luboń i okolice mają tez zapewnioną skuteczną pomoc w sytuacjach, które są związane ze złą sytuacją mieszkania, prawną, czy też finansową.
Działając od lat na rynku nieruchomości obejmującym Luboń wiele razy dokonywaliśmy błyskawicznego skupu lokali z długami, czy z komornikiem. W każdym przypadku pomagaliśmy swoim Klientom w wyjściu z ich zadłużenia chociaż częściowo, a czasem nawet w całości. Sporządzane przez naszych ekspertów wyceny nieruchomości są zawsze zgodne z obecnymi cenami na rynku, a także uwzględniają wszystkie okoliczności, wraz z obciążaniami, które zapisane są w księdze wieczystej. W tego typu przypadkach wycena pomniejszana jest o wartość należności żądanych przez wierzycieli. W przypadku obciążeń związanych z komornikiem dotyczą one dużej liczby właścicieli lokali. Prowadzona przez naszą firmę działalność obejmująca Luboń gwarantuje najlepsze warunki naszym Klientom i najlepszą cenę. Pieniądze otrzymywane przez naszego Klienta po finalizacji umowy wypłacane zostają w gotówce oraz tylko Klient zadecyduje czy mają zostać one przeznaczone na pozbycie się długów czy też innych zobowiązań.

Wygląd ogłoszenia lokalu na Luboń ma bardzo duże znaczenie podczas sprzedaży nieruchomości

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Doskonale wiadomo, że duża część ludzi najpierw patrzy na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszą nieruchomością. Dlatego też już na początku wypadałoby zrobić wszystko co możliwe, żeby sprzedawane przez nas mieszkanie wzbudzało możliwie jak największe zainteresowanie wśród Klientów. Możemy być posiadaczami pięknego mieszkania z cudowną okolicą, lecz kiedy nieodpowiednio przedstawimy nasz lokal, nasze szanse na szybką sprzedaż lokalu mogą legnąć w gruzach. Warto więc pamiętać o tym, że podczas oglądania lokalu kupiec będzie patrzył nawet na mniejsze szczegóły. Z tego powodu warto odpowiednio się przygotować do takiego spotkania, bo odpowiednia prezentacja lokalu może ukształtować warunki do zaczęcia negocjacji z kupującym oraz sprzedaży mieszkania w Luboń.

Obsługujemy oferty typu pilnie sprzedam mieszkanie Luboń

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Luboń? Bez wątpienia niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie. Z tego powodu, żeby zwiększyć swoje szanse na szybką sprzedaż nieruchomości za gotówkę warto zadbać o to aby w naszym lokalu panował porządek, a jeśli to konieczne należy także odświeżyć mieszkanie. Zerwanie starej tapety, czy pomalowanie ścian na nowo to niezbyt kosztowne zabiegi nie wymagające za dużych umiejętności, ani siły, a może to uczynić, że mieszkanie będzie wyglądało na nowoczesne i świeże. Wypadałoby też ukryć osobiste przedmioty np. zdjęcia, czy pamiątki, żeby w jak najlepszy sposób ułatwić Klientowi wstępną organizację nieruchomości. Pamiętajmy też o odpowiednim oświetleniu mieszkania, dzięki któremu lokal będzie sprawiał wrażenie większego. Ukaże ono też zalety i przykryje pewne wady. Powinniśmy pamiętać o tym przy samym robieniu zdjęć nieruchomości do naszego ogłoszenia.

Przygotowanie mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Luboń

Nie zapomnijmy również o tym by zadbać o odpowiednią porę prezentacji mieszkania, ponieważ to od niej zależy czy nasz Klient będzie musiał stać w korkach, aby dotrzeć do celu, czy też jaki widok będzie za oknem. Publikując dobre ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Luboń, pamiętaj w takim wypadku nasz Klient ma czas, pomyślmy nad tym, która godzina będzie najlepsza na ustalenie takiego spotkania. Kolejnym ważnym elementem, o którym nie każdy pamięta jest zapach unoszący się w lokalu. Przed zaproszeniem do lokalu naszych gości zadbajmy o to aby najpierw przewietrzyć mieszkanie, a później w miarę możliwości wypełnić lekką wonią pieczonegowłasnej roboty ciasta, czy chociażby kawy. Warto pamiętać jednak, żeby nie używać w tym celu zbyt ciężkiego zapachu odświeżaczy powietrza, perfum, czy kadzidełek.

Luboń: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Luboń? Podczas prezentowania lokalu wcielając się w rolę gospodarza i sprzedającego, musimy pamiętać o okazywaniu empatii. Nie ma w tym nic dziwnego, że jesteśmy poddenerwowani czy zmęczeni, jak kolejny potencjalny nabywca na siłę szuka niedoskonałości sprzedawanej nieruchomości odsuwając plusy na drugi plan. Robi on to tylko dlatego żeby w dalszej częsci wynegocjować obniżenie ceny. Nie każdy sprzedawca potrafi okazać sympatię, kiedy Klient stara się mu wmówić, że jego nieruchomość wygląda inaczej niż na ogłoszeniu. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na współpracę z profesjonalnym doradcą nieruchomości, który potrafi zachować zimną krew i może się skupić na najważniejszych sprawach dotyczących sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Luboń - błyskawiczna obsługa ofert

Nie zapomnij o skompletowaniu wymaganych dokumentów. Jeżeli zależy nam na tym aby sfinalizować transakcję sprzedaży lokalu w najszybszy możliwy sposób, nie możemy zapomnieć o potrzebnych nam do tego dokumentach. Przygotowanie dokumentów przed zaprezentowaniem lokalu, o wiele ułatwi i przyspieszy sprzedaż. Nabywca również nie będzie miał zbytnio wiele czasu na to by zmienić decyzję.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać nasze mieszkanie potrzebujemy:

 • Numer księgi wieczystej nieruchomości;
 • Akt notarialny, czy też inny dokument potwierdzający prawo do mieszkania, np. umowa darowizny, czy sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości;
 • Potwierdzenie opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez gminę lub urząd miasta, stanowiące potwierdzenie, że w lokalu nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenia opłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy eksperta

Jak szybko sprzedać mieszkanie w Luboń?

Spieniężenie nieruchomości na własną rękę to kosztowny i czasochłonny proces, gdyż wszystko musimy zrobić sami. Stworzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, prezentacja mieszkania kupcom, oraz sfinalizowanie transakcji to zadania należące do nas. Kiedy w dodatku nasz lokal znajduje się w nieciekawej dzielnicy, mieszkanie jest obciążone długiem, uległo pożarowi, zalaniu lub innym negatywnym okolicznościom, to sprzedaż nieruchomości na własną rękę może ciągnąć się nawet przez lata. Jeśli więc potrzebujemy pieniędzy w krótkim czasie, nie mamy pieniędzy na remont lokalu, albo nie mamy wolnego czasu na samodzielne zajęcie się sprzedażą, można zwrócić się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, ponieważ takowa współpraca ma wiele zalet.

Luboń: Wycena mieszkania w 24h

Dokładna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. pomorskie zostanie przeprowadzona przez ekspertów od nieruchomości, więc nie ma powodu się o nią martwić. Podejmując się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na profesjonalną pomoc oraz doradztwo na wszystkich etapach sprzedaży. Nie ma powodu martwić się o samodzielne zebranie potrzebnej dokumentacji, gdyż pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas w odpowiednie miejsce, do którego powinniśmy udać się, aby uzyskać pozostałe dokumenty.

Eksperci znający na perfekcyjnie Luboń napiszą profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie zamieszczone na wielu stronach branżowych, a nawet na tych, do których my nie mamy dostępu. Umieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Luboń oszczędzamy na czasie, bo za kontakt z Klientami jest odpowiedzialny ekspert poświęcający czas na zaprezentowanie nieruchomości potencjalnym nabywcom. Profesjonalista ma często o wiele większe na zaprezentowanie oferty sprzedaży nieruchomości niż my. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z kupującymi, które nierzadko potrafią być bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem emocji, gdyż nie jest osobiście zaangażowany w sprzedaż. Posiada on też potrzebne umiejętności oraz doświadczenie, z pomocą których jest w stanie uzyskać atrakcyjniejszą cenę. Nie musimy bać się o to czy transakcja zostanie załatwiona zgodnie z literą prawa.