X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Stargard Szczeciński?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Stargard Szczeciński: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Stargard Szczeciński

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak możnaby błyskawicznie i skutecznie spieniężyć mieszkanie w Stargard Szczeciński ?

Obecnie bezpośrednia sprzedaż mieszkania to wcale nie taka łatwa operacja jak by się mogło wydawać. Wystawiając mieszkanie na sprzedaż można bardzo długo oczekiwać Klienta ? miesiącami, a nawet latami. Jest jednak niemało sposobów na to żeby błyskawicznie i niezawodnie sprzedać nieruchomość, inkasując przy tym zadowalającą kwotę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może wydawać się, że aby sprzedać nieruchomość wystarczy przedstawić niewysoką cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybkie sprzedanie mieszkania o własnych siłach to dość skomplikowana operacja.

Dobra cena lokalu pilnie sprzedawanej w Stargard Szczeciński nie wystarczy

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że cena niższa od rynkowych stanowi ważny element procesu sprzedaży nieruchomości, i że doskonale przyciąga uwagę Klientów, ale potrafi to wzbudzać niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że ustalając cenę sprzedaży nieruchomości, powinieneś wziąć pod uwagę dwie rzeczy ? realną wartość oferowanej nieruchomości, oraz aktualną sytuację rynkową. Z tego właśnie powodu cena naszego mieszkania nie może być za duża, ani za niska. Wygórowana cena nieruchomości zostanie od razu odrzucona przez większość potencjalnych kupujących. Z kolei Zbyt niska cena może świadczyć o tym, że oferowany lokal wymaga dużo własnego wkładu finansowego.

Publikując ogłoszenie sprzedaży mieszkania obciążone długiem warto umieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona cena podlega negocjacjom. Stanowi to wyraźny znak dla potencjalnych nabywców, że umieszczona w ogłoszeniu cena nie jest ceną ostateczną. Warto także podkreślić, że niewielkie zejście z ceny sprzedawanej przez nas nieruchomości, może sprawić, że ilość osób zainteresowanych kupnem nieruchomości wzrośnie. W takiej sytuacji wielu kupców zgadza się na negocjowanie ceny, by tylko wyprzedzić resztę kupujących. Dlatego właśnie dzięki takiemu zabiegowi dużo mieszkań z niższą ceną ostatecznie uzyskuje cenę rynkową, a czasami nawet trochę wyższą.

Reklama ważnym elementem błyskawicznej sprzedaży nieruchomości w Stargard Szczeciński

Z badań rynku nieruchomości wynika, iż najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te, które mają cenę rynkową lub trochę niższą. Warto o tym pamiętać decydując się na sprzedaż nieruchomości. Jeżeli sami nie jesteśmy w stanie wyliczyć wartości nieruchomości warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który przygotuje wycenę naszej nieruchomości. Tym sposobem nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości sprzedawanej nieruchomości, to jeszcze zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Stargard Szczeciński? Bez wątpienia na szybką sprzedaż mieszkania z kredytem bardzo dobrze wpływa odpowiednie zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez dobrej prezentacji nasze ogłoszenie może zniknąć wśród wielu innych. Warto więc poświęcić na to trochę swojego czasu oraz zatroszczyć się o to, by nasza reklama była atrakcyjna i przyciągała uwagę Klientów. Wielu sprzedawców nieruchomości już na samym początku kiedy potencjalny kupujący przegląda oferty może zmarnować szansę na szybką sprzedaż lokalu. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są zbyt ciemne, źle wykadrowane, czy takie, które uwidaczniają same wady mieszkania. Jeżeli jednak nie mamy zamiaru wydawać pieniędzy na fotografa zatroszczmy się przynajmniej o to by jak najlepiej zaprezentować naszą nieruchomość.

Jakie mieszkania kupujemy w Stargard Szczeciński?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

W opisie do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Stargard Szczeciński warto również wypisać plusy najbliższej okolicy między innymi szkoły, sklepy, tereny rekreacyjne, ośrodki zdrowia, czy przedszkola. Nie zapominajmy o tym, że czasami wystarczy niewielka nieścisłość, aby stracić wiarygodność w oczach nabywcy. Decydując się na sprzedaż lokalu w Polsce musimy pamiętać o tym żeby reklamować naszą ofertę na jak największej ilości serwisów ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Stargard Szczeciński. W taki sposób zwiększymy liczbę zainteresowanych kupnem naszej nieruchomości. Przydałoby się też włożyć trochę pieniędzy w reklamę ogłoszenia np. przypinając je u góry strony, zwiększyć ilość zdjęć, obramować nasze ogłoszenie, bądź powiększyć rozmiar czcionki.

Skuteczna sprzedaż mieszkania przez reklamę obejmującej woj. zachodniopomorskie

Jeżeli chcemy aby nasze ogłoszenie trafiło do większego grona odbiorców możemy dodać ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w portalach społecznościowych na grupach o tematyce sprzedaży mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Stargard Szczeciński. Czasami idealną decyzją może okazać się również promowanie naszej nieruchomości w najbliższej okolicy poprzez rozwieszanie ulotek. Pamiętajmy jednak, że zanim postanowimy powiesić ulotkę w konkretnym miejscu, powinniśmy upewnić się czy na pewno możemy to zrobić nie łamiąc prawa. Jak widać wszystkie wymienione u góry techniki sprzedaży lokalu wymagają dość dużo czasu, lecz mogą one przynosić nam naprawdę bardzo dobre skutki.

Profesjonalne fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Stargard Szczeciński za gotówkę i odpowiednio przygotowany opis mieszkania mogą się jednak okazać kluczem do naszego sukcesu. Warto zaznaczyć, że sporządzając opis wystawionego przez nas lokalu z komornikiem, powinniśmy unikać pisania nieautentycznych informacji. Ukazanie nieruchomości w najlepszym, wyidealizowanym świetle jest bardzo szybko weryfikowane przez kupującego podczas oglądania mieszkania. Nie zapomnijmy jednak o tym, że każdy punkt możemy pokazać w pozytywnym świetle. Jeżeli decydujemy się na sprzedaż mieszkania do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie musimy pisać o halasie z zewnątrz, lecz warto napisać, że dzięki jego położeniu możemy szybko dostać się do centrum miasta.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Specjalizujemy się w szybkiem skupie mieszkań Stargard Szczeciński i posiadamy wieloletnie doświadczenie obejmujące różne sytuacje oraz różne stany prawne. Mamy do dyspozycji środki finansowe, dzięki którym jesteśmy w stanie pozwolić sobie na przeprowadzanie wszystkich transakcji gotówkowych Stargard Szczeciński. Szybki skup mieszkań okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem dla osób korzystających z naszych usług, bowiem pozwala to na błyskawiczne rozwiązanie problemów dotyczących mieszkania i przywrócenie im poczucia bezpieczeństwa i płynności finansowej. Proponujemy właścicielom nieruchomości pomoc w załatwianiu wszystkich formalności, a także szybką sprzedaż. Należność za sprzedaż nieruchomości Klient dostaje albo od razu po sfinalizowaniu umowy – gotówką lub przelewem na wskazane konto bankowe w ciągu 24 godzin od sfinalizowania umowy.
Oczywiście, że tak w innym przypadku nie moglibyśmy cieszyć się opinią firmywychodzącej naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w Stargard Szczeciński. Część naszej firmy to eksperci z wieloletnim doświadczeniem w skupie mieszkań, działają oni w terenie, a także dojeżdżają do wszystkich naszych Klientów. Wystarczy tylko się z nami skontaktować oraz ustalić najbardziej korzystny dla Państwa termin. Nasi specjaliści obsługują swych Klientów w całej Polsce - od małych wsi, przez miasteczka aż po duże miasta. Miejsce zamieszkania naszego Klienta nie ma dla nas żadnego znaczenia.
Jesteśmy firmą zarówno znaną na rynku obejmującym Stargard Szczeciński i cenioną przez Klientów. Współpracują z nami różne kancelarie prawne i eksperci finansowi, a nasz zespół ma doświadczenie w tym co robi. Zaufały nam dziesiątki Klientów, którzy postanowili skorzystać z naszej oferty, oraz których ani razu nie zawiedliśmy. Uczciwość to podstawa naszej pracy, bowiem pracujemy zgodnie z etyką zawodową oraz przepisami polskiego prawa. Na przygotowywaną przez nas wpływa kilka czynników. Taka wycena nie zobowiązuje Państwa do niczego, ale pozwala Państwu na porównanie innych ofert z naszą oraz wybranie najlepszej. Jednak zazwyczaj to nasza firma realizuje transakcję sprzedaży, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej nieruchomości i płacąc natychmiastowo.
Nie wymagamy konta w banku, ponieważ pieniądze wypłacamy zarówno przelewem, jak i w gotówce w momencie podpisania umowy sprzedaży mieszkania w Stargard Szczeciński. Właściciel sprzedawanej nieruchomości otrzymuje pieniądze w gotówce. Tego typu rozwiązanie jest nie dość że wygodne i bezpieczne, to jeszcze pozwala wyjść z długów bądź rozwiązać inne problemy finansowe. Jeśli jednak nasz Klient zdecyduje się na otrzymanie pieniędzy przelewem, to przelejemy środki na wybrane przezeń konto w ciągu 24 godzin od finalizacji umowy.
zasady według których pracujemy są precyzyjnie i jasno określone. Po skontaktowaniu się z naszym Klientem spotykamy się w miejscowości Stargard Szczeciński na oględziny lokalu, a następnie nasz ekspert sporządza wycenę tego lokalu, którą otrzymuje nasz Klient chcący możliwie jak najszybciej spieniężyć dany lokal. Jeżeli wycena zostanie przez niego zaakceptowana przygotowujemy, a następnie podpisujemy umowę w ciągu jedynie 24 godzin, a gotówkę wypłacamy błyskawicznie do ręki. Wszystkie sprawy traktowane są przez naszą firmę indywidualnie i każdy nasz Klient się dla nas liczy, bowiem skup nieruchomości wymaga dostosowania się do wszelkich potrzeb Klienta.
Aby sprzedać nieruchomość należy okazać akt własności danej nieruchomości. Naszemu specjaliście, który skontaktuje się z Państwem wystarczyć będzie sam numer księgi wieczystej tej nieruchomości. W przypadku nie posiadania aktu własności, numer księgi wieczystej można otrzymać w wyznaczonym dla lokalizacji lokalu sądzie rejonowym Stargard Szczeciński. Pozostałe niezbędne naszemu przedstawicielowi dokumenty to dowód osobisty, a także oświadczenie o postępowaniu spadkowym, zaległościach, czy zameldowanych w lokalu osobach. Należy też pamiętać, że ekspert oddelegowany do współpracy z Państwem ma zadanie pomóc w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji. Transakcja kupna-sprzedaży nieruchomości dopełniana jest przez nas u notariusza, a sprzedający ma możliwość skorzystania z porady prawnej nim już sprzeda swoją nieruchomość, co nie wymaga absolutnie żadnych dodatkowych kosztów.
Obsługa sprzedaży mieszkań wymaga bardzo profesjonalnego i możliwie jak najszybszego działania w trosce o czas Klientów. Każda z transakcji sprzedaży nieruchomości jest w miarę możliwości jak najbardziej uproszczona oraz przeprowadzana jest u notariusza, który potwierdza moc prawną powagą swego urzędu. W sytuacji sprzedaży lokalu o bardziej skomplikowanej formie prawnej transakcja taka może wymagać późniejszego kontaktu, lecz dzieje się to bardzo rzadko. W takich wypadkach prosimy o zostawienie swojego numeru kontaktowego, przez który będziemy mogli się z Państwem skontaktować. W przypadku Klientów mieszkających na stałe za granicą preferujemy zabieg polegający na opoważnieniu osoby, która jest zaufana i mieszka lub aktualnie przebywa na terenie Polski w celu reprezentowania interesów Klienta. Osoba taka zastępowała będzie Klienta w urzędzie i pomoże w skompletowaniu dokumentów.
W przypadku osób niepełnoletnich, mogą się one stać posiadaczami mieszkania lub udziałów w nieruchomości w wyniku spadku lub otrzymania darowizny. Spieniężenie lokalu w takim przypadku wychodzi poza zakres zarządzania własnościami, do których uprawnieni zostali rodzice lub opiekunowie prawni, więc taka operacja wymaga otrzymania pozwolenia sądu na przeprowadzenie tej transakcji. W sądzie wnioskować można o uzyskanie zgody na rozszerzenie zakresu zarządzania majątkiem córki lub syna. Zajść może to na drodze rozprawy sądowej, ale nie jest to konieczne. Sprzedanie takiego mieszkania odbyć może się wyłącznie kiedy sąd wyda pozytywny wyrok i kiedy zostanie on uprawomocniony. Sąd jednak przede wszystkim kieruje się dobrem dziecka.
Tak jak poprzednio wspomnieliśmy, nasza firma skupująca mieszkania znana jest z elastyczności, a nasi przedstawiciele podchodzą do każdej osobnej sprawy indywidualnie, co oznacza, że każda okoliczność transakcji szybkiej sprzedaży lokalu to kwestia indywidualnych uzgodnień. Ustalone warunki uchwycone są w umowie, która podpisywana jest u notariusza. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro Klientów, jest ono dla nas najważniejsze jak i ochrona ich interesów, więc jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która jest nierzadko naprawdę niełatwa. Każdy etap naszej współpracy z Klientem jest wyrazisty oraz eliminuje wszystkie nieporozumienia.
Przede wszystkim wystarczy jedynie skontaktować się z naszym zespołem, a my udzielimy Państwu wyczerpujących informacji o dokumentacji potrzebnych do przeprowadzenia transakcji sprzedaży nieruchomości. Jednymi z najważniejszych dokumentów są na pewno akty notarialne, czy numer księgi wieczystej mieszkania. Wśród reszty należy również wspomnieć akt nabycia lokalu bądź postanowienie sądu o nabyciu spadku. W przypadku zajścia okoliczności powinno się również przygotować zaświadczenie o zaległościach czynszowych albo o liczbie zameldowanych w nieruchomości osób. W celu uzyskania większej ilości wskazówek polecamy Państwu skontaktować się z nami.
Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem na rynku nieruchomości i nie obawiamy się jakichkolwiek skomplikowanych sytuacji. Specjalizujemy się zarówno w skupie lokali ze skomplikowaną sytuacją prawną, z zadłużeniem czy komornikiem, jak i lokali uległych zalaniu czy pożarowi, które wymagają remontu. Mamy za sobą wiele kancelarii prawnych, a także cieszymy się wsparciem osób prawnych, które dzięki swojej wprawie potrafią pomóc w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych przypadków związanych ze sprzedażą mieszkań. Warto także pamiętać, że zawsze pracujemy odpowiedzialnie, a także zapewniamy Klientom najbardziej atrakcyjną cenę i poczucie bezpieczeństwa.
Jasne, że tak, Klienci decydując się na szybką sprzedaż swojego mieszkania, przed podpisaniem i sfinalizowaniem umowy mogą zapoznać się z umową w towarzystwie prawnika i notariusza, którzy rozjaśnią wszystkie niejasności, czy wątpliwości dotyczące treści umowy oraz odpowiedzą na wszystkie zadane dotyczące umowy pytania. Nasi Klienci zamieszkujący Stargard Szczeciński i okolice mają także zapewnioną skuteczną pomoc w sytuacjach związanych ze złą sytuacją mieszkania, czy to prawną, czy finansową.
Działając od wielu lat na rynku nieruchomości obejmującym Stargard Szczeciński bardzo często dokonywaliśmy skupu nieruchomości z długiem, czy nieruchomości z zajęciem komorniczym. W każdym przypadku pomagaliśmy Klientom w wyjściu z ich zadłużenia chociaż częściowo, a nawet w całości. Dokonywane przez naszych ekspertów wyceny mieszkań są zawsze zgodne z obecnymi cenami rynkowymi, a także uwzględniają wszelkiego typu okoliczności, razem z obciążaniami, które zapisane są w księgach wieczystych. W tego typu przypadkach wycena zmniejszana jest o wartość należności, które są żądane przez wierzycieli. W przypadku obciążeń spowodowanych przez komornika dotyczą one dużej ilości właścicieli nieruchomości. Prowadzona przez nasz zespół działalność obejmująca Stargard Szczeciński gwarantuje najlepsze warunki Klientom oraz najbardziej korzystną cenę. Pieniądze otrzymywane przez naszego Klienta po sfinalizowaniu umowy wypłacane zostają w gotówce oraz tylko sam Klient decyduje czy mają zostać one wydane na opłacenie długów czy też innych zobowiązań.

Wygląd ogłoszenia nieruchomości na Stargard Szczeciński ma bardzo duże znaczenie podczas sprzedaży mieszkania

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wiadome jest to, że większość ludzi najpierw patrzy na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszym lokalem. Dlatego też już na samym początku wypadałoby zrobić wszystko co w naszej mocy, by szybko sprzedawane mieszkanie wzbudziło największe zainteresowanie wśród Klientów. Możemy być posiadaczami pięknego mieszkania z cudowną okolicą, lecz kiedy nieodpowiednio przedstawimy nasz lokal, nasze szanse na szybką sprzedaż nieruchomości mogą zniknąć. Pamiętajmy więc o tym, że podczas oglądania nieruchomości potencjalny kupujący patrzeć będzie nawet na najdrobniejsze szczegóły. Z tego właśnie powodu powinniśmy dobrze się przygotować do takiej wizyty, gdyż odpowiednie zaprezentowanie mieszkanie może stworzyć warunki do zaczęcia negocjacji z Klientem oraz sprzedania lokalu w Stargard Szczeciński.

Obsługujemy zapytania typu pilnie sprzedam mieszkanie Stargard Szczeciński

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Stargard Szczeciński? Niewątpliwie bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Z tego właśnie powodu, by powiększyć nasze szanse na szybką sprzedaż lokalu za gotówkę wypada zadbać o to by w lokalu panował porządek, a jeśli to konieczne wypada także odświeżyć mieszkanie. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt kosztowne zabiegi, które nie wymagają zbytnio dużej wiedzy, ani użycia siły, a może to uczynić, że lokal będzie wydawał się świeży i nowoczesny. Należy także ukryć wszelkie osobiste rzeczy np. zdjęcia, czy pamiątki rodzinne, by ułatwić przyszłemu właścicielowi wstępne urządzenie nieruchomości. Nie zapomnijmy także o odpowiednim świetle panującym w mieszkaniu, z pomocą którego mieszkanie będzie sprawiało wrażenie większego. Uwidoczni ono również plusy lokalu i przykryje pewne mankamenty. Warto pamiętać o tym podczas robienia fotografii do naszego ogłoszenia.

Czynności przygotowawcze nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Stargard Szczeciński

Warto pamiętać też o tym by zadbać o odpowiednią godzinę prezentacji lokalu, ponieważ od niej zależy czy kupiec będzie musiał stać w korkach, żeby do nas dotrzeć, czy jaki widok zobaczyć będzie można z okna. Umieszczając skuteczne ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Stargard Szczeciński, pamiętaj więc nasz kupiec dysponuje czasem, zastanówmy się nad tym, jaka godzina jest najlepsza na ustalenie spotkania. Kolejnym niezwykle istotnym elementem, o jakim nie każdy pamięta jest zapach unoszący się w mieszkaniu. Zanim zaprosimy do mieszkania gościa powinniśmy przewietrzyć pomieszczenie, a potem postarać się wypełnić pięknym zapachem pieczonego ciasta, czy chociażby kawy. Pamiętajmy jednak, by nie stosować w tym celu ciężkiego zapachu kadzidełek, odświeżaczy powietrza, czy perfum.

Stargard Szczeciński: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Stargard Szczeciński? Podczas prezentacji nieruchomości wcielając się w rolę zarówno gospodarza jak i sprzedawcy, nie wolno nam zapomnieć o okazywaniu empatii. Nie ma w tym nic dziwnego, że jesteśmy zmęczeni i poddenerwowani, gdy kolejny potencjalny nabywca na siłę szuka niedoskonałości naszej nieruchomości przekładając plusy na bok. Robi on to z tego powodu by w dalszej częsci wynegocjować obniżenie ceny. Niestety nie każdy sprzedawca umie okazać sympatię, jak kupujący wmawia mu, że nieruchomość różni się od tego co przedstawiono na ogłoszeniu. W tego typu przypadkach Coraz większa ilość sprzedających zaczyna współpracę z profesjonalistą w dziedzinie nieruchomości, który potrafi zachować zimną krew i może skupić się na najważniejszych elementach sprzedaży lokalu.

Pilna sprzedaż nieruchomości Stargard Szczeciński - dynamiczna obsługa ogłoszeń

Nie zapomnij o zebraniu najważniejszych dokumentów. Jeśli zależy nam na tym aby dokonać transakcji sprzedaży mieszkania w jak najszybszy sposób, trzeba pamiętać o najważniejszych dokumentach. Przygotowanie dokumentów przed oglądania lokalu, znacznie ułatwi proces sprzedaży i przyspieszy go. Klient także nie będzie miał zbytnio wiele czasu na rozmyślenie się.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać naszą nieruchomość potrzebujemy:

 • Numer księgi wieczystej nieruchomości;
 • Akt notarialny, lub inny dokument potwierdzający prawo do wystawionego na sprzedaż mieszkania, na przykład umowa sprzedaży, bądź darowizny, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży lokalu;
 • Potwierdzenia opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez urząd miasta lub gminę, które stanowi potwierdzenie, że w nieruchomości nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenie odprowadzenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy specjalisty

W jaki sposób sprzedać mieszkanie w Stargard Szczeciński?

Sprzedaż nieruchomości na własną rękę to kosztowna i czasochłonna operacja, bo wszystko musimy zrobić samodzielnie. Sporządzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie lokalu potencjalnym Klientom i sfinalizowanie sprzedaży to zadanie należące do nas. Gdy dodatkowo nasza nieruchomość mieści się w nie najciekawszej dzielnicy, mieszkanie jest obciążone długiem, zostało spalone, zalane lub inaczej zniszczone, to spieniężenie lokalu na własną rękę może potrwać nawet długie lata. Jeśli potrzebujemy pieniędzy w krótkim terminie, nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy na generalny remont lokalu, lub zwyczajnie nie mamy czasu na to aby samodzielnie zająć się sprzedażą, można udać się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego pomocy, bowiem współpraca taka ma wiele plusów.

Stargard Szczeciński: Wycena mieszkania w 24h

Rzetelna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. zachodniopomorskie przeprowadzona zostanie przez ekspertów z dziedziny nieruchomości, więc nie trzeba się o nią martwić. Podejmując się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc eksperta i doradztwo na wszystkich etapach transakcji. Nie trzeba martwić się o samodzielne skompletowanie całej dokumentacji, bo pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby wskaże odpowiednie miejsce, do jakiego powinniśmy udać się, aby uzyskać pozostałe dokumenty.

Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Stargard Szczeciński napiszą nam profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie zamieszczone na wielu stronach, a nawet na tych, do których nie mamy dostępu. Zamieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Stargard Szczeciński oszczędzamy czas, gdyż za stały kontakt z Klientami odpowiedzialny jest ekspert poświęcający czas na prezentację nieruchomości kupcom. Profesjonalista posiada zazwyczaj o wiele większe prezentacji oferty sprzedaży mieszkania niż my. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z kupującymi, które nierzadko potrafią być bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem emocji, gdyż nie jest zaangażowany osobiście w sprzedaż. Posiada on również potrzebne umiejętności oraz doświadczenie, dzięki którym potrafi on uzyskać korzystniejszą cenę. Nie ma powodu bać się o to czy nasza transakcja będzie załatwiona zgodnie z przepisami prawa.