X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Szczecin?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Szczecin: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Szczecin

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak można w krótkim czasie i niezawodnie spieniężyć mieszkanie w Szczecinie ?

Dziś bezpośrednia sprzedaż nieruchomości nie jest taka łatwa jak mogłoby się wydawać. Przeznaczając lokal na sprzedaż możemy bardzo długo czekać na Klienta ? miesiące, a nawet lata. Jest jednak niemało sposobów na to żeby błyskawicznie i skutecznie sprzedać lokal, pobierając przy tym naprawdę atrakcyjną sumę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom, które chcą pilnie sprzedać mieszkanie, może się wydawać, że aby sprzedać nieruchomość trzeba tylko przedstawić niską cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybka sprzedaż lokalu na własną rękę jest dość skomplikowaną operacją.

Zachęcająca cena lokalu szybko sprzedawanej w Szczecinie nie wystarczy

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że atrakcyjna oferta jest ważnym elementem procesu sprzedaży mieszkania, oraz że bardzo dobrze przyciąga uwagę potencjalnych Klientów, ale może wzbudzać to niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że ustalając cenę sprzedaży mieszkania, powinieneś wziąć pod uwagę dwa czynniki ? realną wartość oferowanego lokalu, oraz sytuację aktualnie panującą na rynku. Z tego właśnie powodu cena naszego mieszkania nie powinna być za wysoka, ani za niska. Zbyt wysoka cena mieszkania zostanie bez wątpienia odrzucona przez kupujących. Z kolei Za niska cena może świadczyć o tym, że lokal wymaga dużo wkładu własnego.

Wystawiając ogłoszenie sprzedaży mieszkania obciążone długiem wskazane jest zamieścić w ogłoszeniu informację, że podana cena podlega negocjacjom. Będzie to wyraźny znak dla zainteresowanych, że podana w ogłoszeniu kwota nie jest ostateczna. Warto także podkreślić, że nawet małe obniżenie ceny sprzedawanego przez nas lokalu, może spowodować, że ilość osób zainteresowanych kupnem mieszkania pójdzie w górę. W takiej sytuacji dużo Klientów zgadza się na negocjowanie ceny, żeby tylko wyprzedzić resztę zainteresowanych. Dlatego właśnie dzięki takiej operacji dużo mieszkań z obniżoną ceną ostatecznie uzyskuje cenę równą cenom rynkowym, a nieraz nawet wyższą.

Reklama nieodłącznym elementem błyskawicznej sprzedaży lokalu w Szczecinie

Badania rynku nieruchomości wykazują, że najlepiej sprzedające się mieszkania to te, które mają cenę rynkową lub trochę niższą. Warto o tym pamiętać gdy decydujemy się na sprzedaż lokalu. Jeśli sami nie jesteśmy w stanie oszacować wartości naszego lokalu warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który sporządzi wycenę mieszkania. Dzięki takiemu zabiegowi nie dość że unikniemy przeszacowania wartości sprzedawanego mieszkania, to w dodatku zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Szczecinie? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż lokalu obciążonego kredytem doskonale wpływa dobre zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez odpowiedniej reklamy nasze ogłoszenie może zniknąć wśród wielu innych. Warto w takim razie poświęcić na prezentację mieszkania trochę swojego czasu oraz zadbać o to, by nasza reklama była jak najbardziej atrakcyjna i przyciągała uwagę kupujących. Wielu sprzedawców nieruchomości już na samym początku przy przeglądaniu ofert może zmarnować szansę na szybką sprzedaż lokalu. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są źle wykadrowane, ciemne, czy podkreślające wady mieszkania zamiast jego zalet. Jeżeli jednak nie chcemy wydawać pieniędzy na fotografa zatroszczmy się przynajmniej o to by jak najlepiej zaprezentować naszą nieruchomość.

Jaki typ mieszkania skupujemy w Szczecin?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Sporządzając opis lokalu do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Szczecinie warto opisać zalety najbliższej okolicy takie jak przedszkola, parki, tereny zielone, przychodnie, czy markety. Pamiętajmy też o tym, że czasami wystarczy mała nieścisłość, by stracić wiarygodność w oczach Klienta. Sprzedając nieruchomość w Polsce powinniśmy pamiętać o tym żeby rozpowszechniać naszą ofertę na jak największej ilości serwisów ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Szczecinie. Takim sposobem możemy zwiększyć liczbę osób zainteresowanych naszym lokalem. Przydałoby się też włożyć trochę pieniędzy w reklamę naszego ogłoszenia przypinając ofertę u góry strony, zwiększyć ilość zdjęć, dodać wyróżniające obramowanie, bądź wybrać większą czcionkę.

Skuteczna sprzedaż mieszkania dzięki reklamie na całe woj. zachodniopomorskie

Jeżeli chcemy żeby nasze ogłoszenie zyskało więcej odbiorców możemy dodać ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w mediach społecznościowych na specjalnych grupach dotyczących sprzedaży nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Szczecinie. Nieraz dobrym wyborem może się też okazać reklamowanie naszego lokalu w najbliższej okolicy rozwieszając ulotki. Nie zapomnijmy jednak, że nim zdecydujemy się na powieszenie ulotki w jakimś miejscu, musimy się upewnić czy aby na sto procent możemy zrobić to nie łamiąc przy tym prawa. Jak można zauważyć wszelkie wcześniej wymienione metody sprzedaży nieruchomości są dość wymagające, lecz mogą one przynieść naprawdę świetne skutki.

Profesjonalne fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Szczecinie za gotówkę i dobrze napisany opis nieruchomości potrafią się okazać kluczem do sukcesu. Nie możemy jednak zapomnieć o tym, że sporządzając opis wystawionego przez nas mieszkania z komornikiem, nie możemy pisać fałszywych informacji. Ukazanie mieszkania w najlepszym świetle może być szybko zweryfikowane przez kupującego podczas oglądania nieruchomości. Pamiętajmy jednak o tym, że każdą informację możemy przedstawić w pozytywnym świetle. Jeśli mamy zamiar sprzedać mieszkanie do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie trzeba pisać o hałasie dochodzącym z zewnątrz, lecz warto podkreślić, że dzięki położeniu lokalu można szybko dotrzeć do centrum miasta.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie szybkiego skupu lokali Szczecinie i posiadamy duże doświadczenie obejmujące różne przypadki oraz różne stany prawne. Mamy do dyspozycji potrzebne środki, z pomocą których jesteśmy w stanie pozwolić sobie na przeprowadzenie każdej transakcji gotówkowej Szczecinie. Szybki skup mieszkań okazuje się być najbardziej korzystnym rozwiązaniem dla naszych Klientów, gdyż pozwala to na błyskawiczne pozbycie się problemów z mieszkaniem oraz przywrócenie płynności finansowej i poczucia bezpieczeństwa. Proponujemy właścicielom mieszkań pomoc przy załatwianiu niezbędnych formalności i bardzo szybką sprzedaż. Środki otrzymane za sprzedany lokal Klient dostaje od razu po finalizacji umowy – gotówką lub przelewem na podane przez siebie konto bankowe w ciągu 24 godzin od sfinalizowania umowy.
Tak, w innym przypadku nasz zespół nie cieszyłby się opinią firmywychodzącej naprzeciw oczekiwaniom Klientów w Szczecinie. Część zespołu naszej firmy to eksperci, którzy mają ogromne doświadczenie w skupie lokali, działają oni w terenie, a także trafiają do wszystkich naszych Klientów. Trzeba tylko się z nami skontaktować i umówić najbardziej korzystny dla Państwa termin wizyty. Eksperci z naszej firmy obsługują Klientów w całej Polsce w dużych i małych miastach oraz wsiach. Lokalizacja nie ma dla nas znaczenia.
Nasza firma jest zarówno znaną firmą na rynku nieruchomości obejmującym Szczecin i cenioną przez naszych Klientów. Współpracuje z nami szereg kancelarii prawnych, a także eksperci finansowi, a zespół naszej firmy ma doświadczenie w tym co robi. Ufa nam wielu Klientów, którzy postanowili skorzystać z naszej oferty, oraz których ani razu nie zawiedliśmy. Uczciwość to nasza podstawa, gdyż wykonujemy nasz zawód zgodnie z etyką zawodową oraz prawem. Na sporządzaną przez naszych ekspertów wpływa kilka czynników. Ta wycena nie zobowiązuje Państwa do niczego, ale pozwoli na porównanie innych ofert z naszą oraz wybranie lepszej. Zwykle jednak to nasza firma realizuje transakcję sprzedaży, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej lokalu i płacąc natychmiastowo.
Nie potrzebują Państwo konta bankowego, ponieważ pieniądze są przez nas wypłacane zarówno przelewem na konto, jak i w gotówce w momencie podpisania umowy sprzedaży mieszkania w Szczecinie. Sprzedający dostaje kwotę w gotówce. Tego typu rozwiązanie jest wygodne i bezpieczne, a w dodatku pozwala wyjść z długów bądź rozwiązać inne problemy finansowe. Jeżeli zaś Klient zdecyduje się otrzymać pieniądze przelewem, to przelejemy środki na wybrane przezeń konto w 24 godziny od finalizacji umowy.
Nasze zasady zgodnie z którymi pracujemy są jasno i precyzyjnie określone. Po kontakcie z Klientem spotykamy się w miejscowości Szczecin na oględziny mieszkania, po których nasz ekspert sporządza wycenę tej nieruchomości, którą otrzymuje nasz Klient chcący szybko sprzedać daną nieruchomość. Jeżeli zaakceptuje on wycenę przygotowujemy, a następnie podpisujemy umowę w jedynie 24 godziny, a pieniądze w gotówce wypłacamy natychmiastowo do ręki. Każda sprawa traktowana jest przez nas indywidualnie i każdy Klient się dla nas liczy, bowiem taki skup mieszkania wymaga dostosowania się do potrzeb Klienta.
Aby sprzedać mieszkanie należy pokazać akt własności sprzedawanego lokalu. Naszemu specjaliście, który się z Państwem skontaktuje wystarczyć będzie sam numer księgi wieczystej tego mieszkania. W przypadku nie posiadania aktu własności, numer księgi wieczystej otrzymać można w przeznaczonym dla lokalizacji lokalu sądzie rejonowym Szczecinie. Inne potrzebne naszemu przedstawicielowi dokumenty to dowód osobisty, a także oświadczenie o postępowaniu spadkowym, zaległościach, czy zameldowanych w lokalu osobach. Należy pamiętać, że ekspert oddelegowany do współpracy z Państwem ma zadanie pomóc Państwu w skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Transakcja kupna-sprzedaży lokalu dokonywana jest przez nas u notariusza, a sprzedawca ma możliwość skorzystania z porady prawnej nim sprzeda swoje mieszkanie, co nie niesie za sobą absolutnie żadnych dodatkowych płatności.
Obsługa sprzedaży lokali wymaga bardzo profesjonalnego i jak najszybszego działania w trosce o czas naszych Klientów. Każda z transakcji kupna-sprzedaży jest w miarę możliwości jak najbardziej uproszczona i odbywa się u notariusza, który to potwierdza moc prawną powagą swojego urzędu. W przypadku sprzedaży nieruchomości posiadającej nieco bardziej skomplikowaną formę prawną transakcja potrafi wymagać późniejszego kontaktu, lecz dzieje się to bardzo rzadko. W takim przypadku prosimy o zostawienie swego numeru kontaktowego, przez który będziemy mogli się z Państwem skontaktować. W przypadku Klientów mieszkających na stałe za granicą preferujemy zabieg polegający na opoważnieniu zaufanej osoby, która mieszka lub aktualnie przebywa w Polsce w celu reprezentowania interesów naszego Klienta. Osoba ta będzie zastępowała naszego Klienta w urzędzie oraz pomoże w skompletowaniu dokumentów.
W przypadku osób niepełnoletnich, mogą się one stać właścicielami lokalu albo udziałów w mieszkaniu w wyniku postępowania spadkowego lub otrzymania darowizny. Sprzedanie nieruchomości w takim przypadku wychodzi poza zakres zarządzania własnościami, do których uprawnieni zostali rodzice lub opiekunowie prawni, więc operacja ta wymaga otrzymania zgody sądu na dokonanie takiej transakcji. W sądzie można wnioskować o otrzymanie zgody na rozszerzenie zakresu gospodarowania dobrami córki lub syna. Nastać może to na drodze rozprawy sądowej, jednakże nie jest to niezbędne. Sprzedaż takiego mieszkania odbyć może się tylko i wyłącznie kiedy sąd wyda pozytywny wyrok oraz kiedy zostanie on uprawomocniony. Sąd przede wszystkim jednak kieruje się dobrem dziecka.
Jak poprzednio wspomnieliśmy, nasza firma od skupu mieszkań słynie z elastyczności, a nasi przedstawiciele podchodzą do każdej osobnej sprawy indywidualnie, co znaczy, że każda okoliczność transakcji szybkiej sprzedaży lokalu to kwestia osobistych uzgodnień. Wyznaczone warunki uchwycone są w umowie, która podpisywana jest u notariusza. Naszą podstawą jest dobro naszych Klientów, jest ono najważniejsze jak i ochrona interesów Klienta, więc jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która jest nierzadko naprawdę trudna. Każdy z etapów naszej współpracy jest wyrazisty oraz usuwa wszystkie nieporozumienia.
Na samym początku trzeba jedynie skontaktować się z naszą firmą, a my udzielimy Państwu najbardziej wyczerpujących wiadomości o dokumentacji potrzebnych do przeprowadzenia transakcji sprzedaży mieszkania. Jednymi z ważniejszych dokumentów są z pewnością akty notarialne, czy numer księgi wieczystej lokalu. Pośród pozostałych należy także wspomnieć akt nabycia mieszkania lub postanowienie sądu o nabyciu spadku. W przypadku zajścia okoliczności trzeba również przygotować zaświadczenie o zaległościach w czynszu albo o liczbie osób zameldowanych w mieszkaniu. W celu otrzymania większej ilości wskazówek polecamy Państwu skontaktować się z namidrogą mailową bądź przez telefon.
Jesteśmy ekspertami rynku nieruchomości i nie obawiamy się jakichkolwiek ciężkich sytuacji. Specjalizujemy się zarówno w skupie lokali o skomplikowanej sytuacji prawnej, z komornikiem czy zadłużeniem, jak i lokali uległych pożarowi czy zalaniu, które wymagają poważniejszego remontu. Za sobą mamy szereg kancelarii prawnych i cieszymy się wsparciem osób prawnych, które dzięki swej specjalizacji potrafią pomóc w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych przypadków związanych ze sprzedażą lokali. Warto również pamiętać, iż zawsze działamy odpowiedzialniei gwarantujemy Klientom najlepszą cenę oraz poczucie bezpieczeństwa.
Oczywiście, że tak, nasi Klienci decydując się na szybką sprzedaż swojego mieszkania, przed podpisaniem i finalizacją umowy mogą zapoznać się z umową z prawnikiem i notariuszem, którzy będą mogli rozjaśnić każdą niejasność, czy wątpliwości dotyczące treści umowy oraz odpowiedzą na wszystkie zadane dotyczące umowy pytania. Nasi Klienci zamieszkujący Szczecin i okolice mają tez zapewnioną skuteczną pomoc w sytuacjach związanych ze złą sytuacją mieszkania, prawną lub finansową.
Działając od lat na rynku nieruchomości obejmującym Szczecin nieraz dokonywaliśmy szybkiego skupu nieruchomości zadłużonych, czy lokali z zajęciem komorniczym. W każdym przypadku pomagaliśmy swoim Klientom w wyjściu z ich zadłużenia chociaż częściowo, a nieraz nawet w całości. Dokonywane przez naszych specjalistów wyceny lokali są zawsze zgodne z obecnymi cenami rynkowymi, a także uwzględniają wszelakie okoliczności, razem z obciążaniami, które są zapisane w księdze wieczystej. W tego typu przypadkach wycena zmniejszana jest o wartość należności żądanych przez wierzycieli. W przypadku obciążeń związanych z komornikiem dotyczą one dużej ilości właścicieli nieruchomości. Prowadzona przez naszą firmę działalność obejmująca Szczecin gwarantuje bardzo dobre warunki naszym Klientom oraz najkorzystniejszą cenę. Pieniądze otrzymywane przez Klienta po finalizacji umowy wypłacone zostają w gotówce oraz jedynie Klient zadecyduje czy mają zostać one przeznaczone na spłatę długów czy też innych zobowiązań.

Wygląd ogłoszenia domu na Szczecin ma bardzo duże znaczenie podczas sprzedaży mieszkania

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Doskonale wiadomo, że duża część ludzi na początku zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej sprawy się mają w przypadku osób zainteresowanych naszym lokalem. Dlatego właśnie już na początku powinniśmy zrobić wszystko co w naszej mocy, żeby sprzedawane przez nas mieszkanie wzbudziło możliwie jak największe zainteresowanie wśród kupców. Możemy być posiadaczami pięknego mieszkania z cudowną okolicą, jednak kiedy niepoprawnie przedstawimy naszą nieruchomość, możliwości na szybkie spieniężenie mieszkania mogą legnąć w gruzach. Pamiętajmy więc o tym, że podczas oglądania lokalu potencjalny kupujący patrzył będzie nawet na najdrobniejsze szczegóły. Dlatego też wypadałoby dobrze przygotować się do takiej wizyty, bo dobrze zaprezentowany lokal może utworzyć warunki do zaczęcia negocjacji z kupcem i spieniężenia lokalu w Szczecinie.

Realizujemy zlecenia typu pilnie sprzedam nieruchomość Szczecin

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Szczecin? Bez wątpienia bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego właśnie, by zwiększyć swoją szansę na szybsze spieniężenie nieruchomości za gotówkę wypada zadbać o to żeby w mieszkaniu panował porządek, a jeśli to konieczne wypada też odświeżyć mieszkanie. Zerwanie starej tapety, czy pomalowanie ścian na nowo to niezbyt kosztowne zabiegi nie wymagające zbytnio dużych umiejętności, ani użycia siły, a jest to w stanie sprawić, że mieszkanie będzie wydawało się świeże i nowoczesne. Warto również pochować osobiste przedmioty takie jak pamiątki rodzinne i zdjęcia, aby możliwie jak najbardziej ułatwić kupcowi wstępne urządzenie mieszkania. Należy pamiętać także o odpowiednim świetle panującym w mieszkaniu, dzięki któremu mieszkanie będzie się wydawać większe. Uwidoczni ono także plusy oraz przykryje pewne wady. Warto pamiętać o tym przy samym robieniu fotografii mieszkania do naszego ogłoszenia.

Czynności przygotowawcze mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Szczecinie

Należy pamiętać też o tym by zadbać o odpowiednią godzinę oględzin mieszkania, ponieważ to od niej będzie zależało czy nasz Klient będzie stał w korkach, aby dojechać, czy też jaki widok zobaczyć będzie można z okna. Umieszczając dobre ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Szczecinie, pamiętaj w takim wypadku nasz nabywca ma czas do dyspozycji, zastanówmy się nad tym, jaka pora będzie idealna na takie spotkanie. Następnym niezwykle ważnym elementem, o którym nie każdy pamięta jest zapach, który panuje w lokalu. Jeszcze przed zaproszeniem do lokalu naszych Klientów zadbajmy o to aby najpierw przewietrzyć pomieszczenie, a w następnym kroku w miarę możliwości napełnić delikatnym zapachem pieczonego domowego ciasta, czy kawy. Pamiętajmy jednak, aby nie używać w takim celu zbyt ciężkiego zapachu perfum, kadzidełek, czy odświeżaczy powietrza.

Szczecin: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Szczecin? W trakcie prezentowania nieruchomości wcielając się w rolę gospodarza i sprzedającego, nie wolno nam zapomnieć o tym by być miłym i empatycznym. Nie dziwne, że możemy być zmęczeni i poddenerwowani, podczas gdy kolejna osoba szuka na siłę wad sprzedawanej nieruchomości odkładając zalety na plan drugi. Robi to jedynie z tego powodu aby następnie ponegocjować zniżenie ceny. Niestety nie każdy sprzedający potrafi zachować sympatię, gdy ktoś chce wmówić mu, że lokal ma zupełnie inny wygląd niż w ogłoszeniu. Dlatego właśnie coraz większa ilość osób zaczyna współpracę z profesjonalnym doradcą nieruchomości, który potrafi zachować zimną krew i może skupić się na najistotniejszych elementach sprzedaży lokalu.

Pilna sprzedaż nieruchomości Szczecin - rzetelna obsługa ofert

Pamiętaj o zebraniu potrzebnych dokumentów. Jeśli zależy nam na tym aby sfinalizować transakcję sprzedaży lokalu jak szybko się da, nie można zapomnieć o wymaganych dokumentach. Zebranie dokumentów przed oglądania lokalu, pomoże w sprzedaży i przyspieszy jej proces. Nabywca także nie będzie miał zbytnio wiele czasu na to by się rozmyślić.

Jeśli decydujemy się na sprzedaż mieszkanie potrzebujemy:

 • Numer księgi wieczystej mieszkania;
 • Akt notarialny, czy też inny dokument potwierdzający prawo do nieruchomości przez nas sprzedawanej, na przykład umowa sprzedaży, czy darowizny, poświadczenie dziedziczenia lub prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenia opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w czynszu wydane przez spółdzielnię, bądź wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez urząd miasta lub gminę, które stanowi potwierdzenie, że w lokalu nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenie opłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy eksperta

Jak szybko sprzedać mieszkanie w Szczecinie?

Sprzedanie mieszkania na własną rękę to kosztowna operacja zajmująca niemało czasu, ponieważ wszystko robimy sami. Stworzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie nieruchomości potencjalnym kupcom i finalizacja sprzedaży to nasze zadanie. Kiedy dodatkowo nasza nieruchomość mieści się w nie najciekawszej dzielnicy, mieszkanie ma długi, uległo powodzi, pożarowi, lub zostało zniszczone w inny sposób, to samodzielna sprzedaż może potrwać nawet długie lata. Jeśli potrzebujemy pieniędzy jak najszybciej, nie mamy środków na generalny remont lokalu, albo po prostu nie mamy czasu na to aby samodzielnie zająć się sprzedażą, można zwrócić się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, gdyż taka współpraca posiada niemało plusów.

Szczecin: Wycena mieszkania w 24h

Rzetelna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. zachodniopomorskie sporządzona zostanie przez specjalistów z dziedziny nieruchomościi nie ma powodu się o nią martwić. Decydując się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na profesjonalną pomoc oraz rady na wszystkich etapach transakcji. Nie trzeba martwić się o samodzielne zgromadzenie całej dokumentacji, gdyż pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas w odpowiednie miejsce, do którego powinniśmy się udać, po brakujące dokumenty.

Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Szczecin przygotują nam profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie udostępnione na wielu stronach, a nawet na takich, do których nie mamy dostępu. Zamieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Szczecin oszczędzamy czas, gdyż za kontakt z naszymi Klientami odpowiada ekspert, który poświęca swój czas na prezentację lokalu nabywcom. Ekspert posiada często dużo większe możliwości na prezentację oferty sprzedaży lokalu niż my. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z kupującymi, które nieraz są bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem emocji, bo nie jest zaangażowany osobiście w tę sprzedaż. Posiada on też potrzebne umiejętności oraz doświadczenie, dzięki którym jest w stanie uzyskać bardziej atrakcyjną cenę. Nie ma powodu bać się o to czy nasza transakcja załatwiona będzie zgodnie z przepisami prawa.