X

Skup nieruchomości Szczecin za gotówkę

Wypełnij formularz - kupujemy mieszkania w Szczecinie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Jak działa skup nieruchomości w Szczecinie?

1

Nawiązanie kontaktu

Wybierz formę kontaktu - telefoniczną lub przez formularz kontaktu. Dobierzemy termin i sposób wyceny nieruchomości.

right
2

Wycena nieruchomości

Gwarantujemy bezpłatną wycenę sprzedawanej nieruchomości, dokonamy jej rzetelnie i priorytetowo.

right
3

Transakcja notarialna

100% bezpieczeństwa, oferujemy obsługę prawną w przypadku nieruchomości z problemami oraz sprzedaż w biurze notarialnym

right
4

Rozliczenie

Przelew lub rozliczenie gotówkowe gwarantujemy do 24 godzin od pomyślnej transakcji u notariusza.

Szczecin: Chcesz sprzedać nieruchomość w Szczecinie za gotówkę?

Szukasz pomocy u skupu nieruchomości w Szczecinie? Nasz skup nieruchomości od lat specjalizuje się się skupem mieszkań, domów, lokali i innych nieruchomości w obejmując woj. zachodniopomorskie. SprzedamMieszkanie.com bardzo sprężyście rozwinął się na przestrzeni długich lat zadowalając przy tym wielką liczbę kontrahentów sprzedających nieruchomość jeżeli chodzi o Szczecin. Kupimy od Państwa:

 • nieruchomość po rozwodzie z Szczecina
 • nieruchomości i mieszkania do remontu z Szczecina

Sprzedając nieruchomość z Szczecina wiedz że, posesje z wynajmującymi, z hipoteką, zajęciem komorniczym czy zadłużeniem nie są dla SprzedamMieszkanie.com sprawdzianem, funkcjonujemy na strefie miasta Szczecin i na obszarze województwa zachodniopomorskie. Nasza rada jest bezcenna przypieczętowania całej umowy sprzedaży nieruchomości w Szczecinie.

 • nieruchomość po spadku w Szczecinie
 • lokale użytkowe po rozwodzie w Szczecinie

Chodzi Ci po głowie sprzedaż domostwa w Szczecinie lub innej nieruchomośi, która jest zdewastowana i nadaje się do naprawy lub ma nieczytelną sytuację prawną to oferujemy pomoc doświadczonych radców prawnych i notariuszy, którzy sprawnie i bezpiecznie przeprowadzą was przez cały bieg związany ze sprzedażą posesji z Szczecina. Stawiamy na osobowe podejście do klienta i rozumiemy, że każda sprawa klientów jest inna oraz wymaga innych czynów. Jedno jednak jest niezmienne - priorytetem jest dla nas wiarygodność sprzedaży nieruchomości w Szczecinie .

Na jakiej zasadzie przeprowadzić sprzedaż mieszkania przez skup nieruchomości w Szczecinie?

Nasz skup mieszkań kupując nieruchomości w Szczecinie oświadcza, że:

 1. Podchodzi do każdego sprzedającego mieszkanie z Szczecina indywidualnie, nie zaprzeczająć jego uzgodnieniu
 2. Zajmuje się skupem majątku na strefie Szczecin i woj. zachodniopomorskie
 3. Zarzeka się klientom sprawiedliwe i bezpłatne wyceny ich parceli sprzedawanych w Szczecinie
 4. Poręcza klientom usługe radców prywatnych oraz notariuszy z Szczecina
 5. Zarzeka się również szybką wypłatę należności za sprzedaną nieruchomość
 6. Przyznaje możliwość depozytu u notariusza

Zastanawiasz się czy nasza firma Szczecin kupuje nieruchomości z kredytem z Szczecina?

Jeżeli w grę wchodzi skuteczna sprzedaż nieruchomości Szczecin w woj. zachodniopomorskie, bardzo często przytafia się, że aspirujemy o kredyt lub pożyczkę, świadcząć pod zastaw naszą nieruchomość. Niestety sprawa w życiu naszych klientów może się radykalnie zmienić i niezbędna będzie jej sprzedaż. Nasi pracownicy wiedzą, że jedynym drogą w tej okoliczności jest firma SprzedamMieszkanie prowadząca skup nieruchomości z kredytem w Szczecinie. Wystarczy zetknąć się z nami i przedstawić swoją status, by uzyskać darmową wycenę i dobrodziejstwo przy skompletowaniu wszystkich zagadnień. Kontrahenci z Szczecina mają również możliwość skorzystania z podpowiedzy radców prawnych i notariusza, by mieć się bezpiecznie na każdym rozdziale sprzedaży mieszkania w Szczecinie.

Sposób na sprzedaż nieruchomości z komornikiem w Szczecinie

SprzedamMieszkanie.com to skup nieruchomości z komornikiem Szczecin. Prowadzimy skup na terytorium Szczecin i całej Polski. Nie zastanawiaj się więc, czy wykonać telefon z naszym przedstawicielem, nic nie stracisz, ponieważ nasze konsultacje są bezpłatne, a my chętnie pomożemy sprzedać nieruchomość z zajęciem komorniczym w Szczecinie. Gdy sen z powiek przępędza nam komornik, który doskwiera nad naszą nieruchomością, a nie mamy gotówki na jego spłacanie to nasza interes przychodzi z poparciemkażdemu klientowi. Rzetelnie zademonstrujemy Państwu naszą ofertę i bezpłatną wycenę nieruchomości Szczecin oraz wykażemy wam, że jesteśmy jedną z renomowanych agencji w Szczecinie, która ma ogromne praktyke i kompleksowe usługi.

 • kupujemy domy z komornikiem w Szczecinie
 • kupimy działki obciążeniem komorniczym w Szczecinie

Nasze biuro nieruchomości z Szczecina działa na rynku nieruchomości w województwie od wielu lat jako pośrednik nieruchomości w Szczecinie, dzięki temu pozyskaliśmy ogromną wprawe, które pomaga nam zaspokoić nawet najbardziej surowych klientów. Rozumiemy, że decydując się na sprzedaż parceli, która ma nie jasną sytuację prawną klienci mają ku temu bardzo ważny argument, chcemy więc wykonać wszystko co w naszej mocy, by transakcja przebiegła sprawnie i szybko, by nie musieli oni czekać długo na gotówkę. Sfinalizowanie sprzedaży i wypłata gotówki nie ciągnie się więc więcej niż 24 godziny.

W Szczecinie sprzedając nieruchomość z długiem u komornika nie tylko dostaniesz darmową wycenę zadłużonej nieruchomości, ale również dobrodziejstwo profesjonalnych prawników i kancelarii notarialnych. Dzięki temu masz przekonanie, że sprawy zostaną sporządzone zgodnie z prawem, a sprawa zostanie ukończona w możliwie jak najkrótszym terminie.

Nasz bezpieczny skup mieszkań Szczecin trzymam wiele cech, które wypowiadają się za zaczerpnięciem z naszych przysług. Jesteśmy rzetelni, uczciwi, pomocni oraz doświadczeni. Podbijamy naszych klientów na każdym momencie sprzedaży informując ich pedantycznie o postępach i wymaganiach w ich sprawie.

Skupujemy zadłużone nieruchomości w Szczecinie i w Polsce

Oddłużanie nieruchomości w Szczecinie polega na przeprowadzeniu konwersacji z komornikami, bankami i innymi wierzycielami zadłużonego mieszkania. Niestety najczęściej jest to dla naszych klientów, którzy nie posiadają doświadczenia cały ten proces jest nieklarowny i często krępujący. Nasi doświadczeni pracownicy skupu nieruchomości SprzedamMieszkanie.com znajdą dla Państwa odpowiedzi na każdym momencie sprzedaży mieszkania lub domu z Szczecina. Nie ma przymusu wykorzystania z takich rozwiązań jak: negocjacje z komornikiem czy bankiem, można posłużyć się z naszej pomocy i najprościej sprzedać zadłużoną nieruchomość. Nie jest to łatwa kwestia, jednak jesteśmy wstanie pomóc interesantom w każdej zdarzeniu, ponieważ od kilku lat zajmujemy się między innymi skupem nieruchomości z zadłużeniem. Nasza firma w Szczecinie oddłużyła nieruchomości:

Rodzaj nieruchomościRodzaj problemuIlość
MieszkanieZajęcie komornicze12
MieszkanieKredyt hipoteczny24
MieszkanieZadłużenie w spółdzielni6
DomZajęcie komornicze3
DomKredyt hipoteczny4

Z naszym biurem nieruchomości możesz sprzedać udziały w nieruchomościach!

Chcesz szybko sprzedać udziały w nieruchomościach w Szczecinie? Jeśli sprzedaż akcji w nieruchomości bez akceptacji współwłaściciela wydaje się nam niemożliwy, to zapraszamy do stelefonowania się z naszą zakładem w celu uzyskania szczegółowych, rzetelnych wiadomości. Bardzo chętnie skupujemy mieszkania, domy czy działki w tej okoliczności, by odciążyć naszych klientów. Niestety sprzedaż nieruchomości z problemami z Szczecina najczęściej okazuje się straszliwa na własną rękę, ponieważ jest niewiele osób zainteresowanych tego typu transakcją, ponieważ jest ona bardzo nieprosta. Warto jest więc skorzystać z przysłudze naszych doświadczonych pracowników oraz radców prawnych, by wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Proszę również pamiętać, że skupujemy udziały w nieruchomościach nie tylko na strefie Szczecina, ale również na terenie całej Polski.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie szybkiego skupu lokali Szczecinie i posiadamy duże doświadczenie obejmujące różne przypadki oraz różne stany prawne. Mamy do dyspozycji potrzebne środki, z pomocą których jesteśmy w stanie pozwolić sobie na przeprowadzenie każdej transakcji gotówkowej Szczecinie. Szybki skup mieszkań okazuje się być najbardziej korzystnym rozwiązaniem dla naszych Klientów, gdyż pozwala to na błyskawiczne pozbycie się problemów z mieszkaniem oraz przywrócenie płynności finansowej i poczucia bezpieczeństwa. Proponujemy właścicielom mieszkań pomoc przy załatwianiu niezbędnych formalności i bardzo szybką sprzedaż. Środki otrzymane za sprzedany lokal Klient dostaje od razu po finalizacji umowy – gotówką lub przelewem na podane przez siebie konto bankowe w ciągu 24 godzin od sfinalizowania umowy.
Tak, w innym przypadku nasz zespół nie cieszyłby się opinią firmywychodzącej naprzeciw oczekiwaniom Klientów w Szczecinie. Część zespołu naszej firmy to eksperci, którzy mają ogromne doświadczenie w skupie lokali, działają oni w terenie, a także trafiają do wszystkich naszych Klientów. Trzeba tylko się z nami skontaktować i umówić najbardziej korzystny dla Państwa termin wizyty. Eksperci z naszej firmy obsługują Klientów w całej Polsce w dużych i małych miastach oraz wsiach. Lokalizacja nie ma dla nas znaczenia.
Nasza firma jest zarówno znaną firmą na rynku nieruchomości obejmującym Szczecin i cenioną przez naszych Klientów. Współpracuje z nami szereg kancelarii prawnych, a także eksperci finansowi, a zespół naszej firmy ma doświadczenie w tym co robi. Ufa nam wielu Klientów, którzy postanowili skorzystać z naszej oferty, oraz których ani razu nie zawiedliśmy. Uczciwość to nasza podstawa, gdyż wykonujemy nasz zawód zgodnie z etyką zawodową oraz prawem. Na sporządzaną przez naszych ekspertów wpływa kilka czynników. Ta wycena nie zobowiązuje Państwa do niczego, ale pozwoli na porównanie innych ofert z naszą oraz wybranie lepszej. Zwykle jednak to nasza firma realizuje transakcję sprzedaży, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej lokalu i płacąc natychmiastowo.
Nie potrzebują Państwo konta bankowego, ponieważ pieniądze są przez nas wypłacane zarówno przelewem na konto, jak i w gotówce w momencie podpisania umowy sprzedaży mieszkania w Szczecinie. Sprzedający dostaje kwotę w gotówce. Tego typu rozwiązanie jest wygodne i bezpieczne, a w dodatku pozwala wyjść z długów bądź rozwiązać inne problemy finansowe. Jeżeli zaś Klient zdecyduje się otrzymać pieniądze przelewem, to przelejemy środki na wybrane przezeń konto w 24 godziny od finalizacji umowy.
Nasze zasady zgodnie z którymi pracujemy są jasno i precyzyjnie określone. Po kontakcie z Klientem spotykamy się w miejscowości Szczecin na oględziny mieszkania, po których nasz ekspert sporządza wycenę tej nieruchomości, którą otrzymuje nasz Klient chcący szybko sprzedać daną nieruchomość. Jeżeli zaakceptuje on wycenę przygotowujemy, a następnie podpisujemy umowę w jedynie 24 godziny, a pieniądze w gotówce wypłacamy natychmiastowo do ręki. Każda sprawa traktowana jest przez nas indywidualnie i każdy Klient się dla nas liczy, bowiem taki skup mieszkania wymaga dostosowania się do potrzeb Klienta.
Aby sprzedać mieszkanie należy pokazać akt własności sprzedawanego lokalu. Naszemu specjaliście, który się z Państwem skontaktuje wystarczyć będzie sam numer księgi wieczystej tego mieszkania. W przypadku nie posiadania aktu własności, numer księgi wieczystej otrzymać można w przeznaczonym dla lokalizacji lokalu sądzie rejonowym Szczecinie. Inne potrzebne naszemu przedstawicielowi dokumenty to dowód osobisty, a także oświadczenie o postępowaniu spadkowym, zaległościach, czy zameldowanych w lokalu osobach. Należy pamiętać, że ekspert oddelegowany do współpracy z Państwem ma zadanie pomóc Państwu w skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Transakcja kupna-sprzedaży lokalu dokonywana jest przez nas u notariusza, a sprzedawca ma możliwość skorzystania z porady prawnej nim sprzeda swoje mieszkanie, co nie niesie za sobą absolutnie żadnych dodatkowych płatności.
Obsługa sprzedaży lokali wymaga bardzo profesjonalnego i jak najszybszego działania w trosce o czas naszych Klientów. Każda z transakcji kupna-sprzedaży jest w miarę możliwości jak najbardziej uproszczona i odbywa się u notariusza, który to potwierdza moc prawną powagą swojego urzędu. W przypadku sprzedaży nieruchomości posiadającej nieco bardziej skomplikowaną formę prawną transakcja potrafi wymagać późniejszego kontaktu, lecz dzieje się to bardzo rzadko. W takim przypadku prosimy o zostawienie swego numeru kontaktowego, przez który będziemy mogli się z Państwem skontaktować. W przypadku Klientów mieszkających na stałe za granicą preferujemy zabieg polegający na opoważnieniu zaufanej osoby, która mieszka lub aktualnie przebywa w Polsce w celu reprezentowania interesów naszego Klienta. Osoba ta będzie zastępowała naszego Klienta w urzędzie oraz pomoże w skompletowaniu dokumentów.
W przypadku osób niepełnoletnich, mogą się one stać właścicielami lokalu albo udziałów w mieszkaniu w wyniku postępowania spadkowego lub otrzymania darowizny. Sprzedanie nieruchomości w takim przypadku wychodzi poza zakres zarządzania własnościami, do których uprawnieni zostali rodzice lub opiekunowie prawni, więc operacja ta wymaga otrzymania zgody sądu na dokonanie takiej transakcji. W sądzie można wnioskować o otrzymanie zgody na rozszerzenie zakresu gospodarowania dobrami córki lub syna. Nastać może to na drodze rozprawy sądowej, jednakże nie jest to niezbędne. Sprzedaż takiego mieszkania odbyć może się tylko i wyłącznie kiedy sąd wyda pozytywny wyrok oraz kiedy zostanie on uprawomocniony. Sąd przede wszystkim jednak kieruje się dobrem dziecka.
Jak poprzednio wspomnieliśmy, nasza firma od skupu mieszkań słynie z elastyczności, a nasi przedstawiciele podchodzą do każdej osobnej sprawy indywidualnie, co znaczy, że każda okoliczność transakcji szybkiej sprzedaży lokalu to kwestia osobistych uzgodnień. Wyznaczone warunki uchwycone są w umowie, która podpisywana jest u notariusza. Naszą podstawą jest dobro naszych Klientów, jest ono najważniejsze jak i ochrona interesów Klienta, więc jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która jest nierzadko naprawdę trudna. Każdy z etapów naszej współpracy jest wyrazisty oraz usuwa wszystkie nieporozumienia.
Na samym początku trzeba jedynie skontaktować się z naszą firmą, a my udzielimy Państwu najbardziej wyczerpujących wiadomości o dokumentacji potrzebnych do przeprowadzenia transakcji sprzedaży mieszkania. Jednymi z ważniejszych dokumentów są z pewnością akty notarialne, czy numer księgi wieczystej lokalu. Pośród pozostałych należy także wspomnieć akt nabycia mieszkania lub postanowienie sądu o nabyciu spadku. W przypadku zajścia okoliczności trzeba również przygotować zaświadczenie o zaległościach w czynszu albo o liczbie osób zameldowanych w mieszkaniu. W celu otrzymania większej ilości wskazówek polecamy Państwu skontaktować się z namidrogą mailową bądź przez telefon.
Jesteśmy ekspertami rynku nieruchomości i nie obawiamy się jakichkolwiek ciężkich sytuacji. Specjalizujemy się zarówno w skupie lokali o skomplikowanej sytuacji prawnej, z komornikiem czy zadłużeniem, jak i lokali uległych pożarowi czy zalaniu, które wymagają poważniejszego remontu. Za sobą mamy szereg kancelarii prawnych i cieszymy się wsparciem osób prawnych, które dzięki swej specjalizacji potrafią pomóc w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych przypadków związanych ze sprzedażą lokali. Warto również pamiętać, iż zawsze działamy odpowiedzialniei gwarantujemy Klientom najlepszą cenę oraz poczucie bezpieczeństwa.
Oczywiście, że tak, nasi Klienci decydując się na szybką sprzedaż swojego mieszkania, przed podpisaniem i finalizacją umowy mogą zapoznać się z umową z prawnikiem i notariuszem, którzy będą mogli rozjaśnić każdą niejasność, czy wątpliwości dotyczące treści umowy oraz odpowiedzą na wszystkie zadane dotyczące umowy pytania. Nasi Klienci zamieszkujący Szczecin i okolice mają tez zapewnioną skuteczną pomoc w sytuacjach związanych ze złą sytuacją mieszkania, prawną lub finansową.
Działając od lat na rynku nieruchomości obejmującym Szczecin nieraz dokonywaliśmy szybkiego skupu nieruchomości zadłużonych, czy lokali z zajęciem komorniczym. W każdym przypadku pomagaliśmy swoim Klientom w wyjściu z ich zadłużenia chociaż częściowo, a nieraz nawet w całości. Dokonywane przez naszych specjalistów wyceny lokali są zawsze zgodne z obecnymi cenami rynkowymi, a także uwzględniają wszelakie okoliczności, razem z obciążaniami, które są zapisane w księdze wieczystej. W tego typu przypadkach wycena zmniejszana jest o wartość należności żądanych przez wierzycieli. W przypadku obciążeń związanych z komornikiem dotyczą one dużej ilości właścicieli nieruchomości. Prowadzona przez naszą firmę działalność obejmująca Szczecin gwarantuje bardzo dobre warunki naszym Klientom oraz najkorzystniejszą cenę. Pieniądze otrzymywane przez Klienta po finalizacji umowy wypłacone zostają w gotówce oraz jedynie Klient zadecyduje czy mają zostać one przeznaczone na spłatę długów czy też innych zobowiązań.

Zobacz jak funkcjonuje skup nieruchomości z lokatorem Szczecin

Proces skupu nieruchomości z lokatorem w mieście Szczecin jest długotrwały i trudny. Zajmujemy się tego rodzaju sprawami od 11 lat, dzięki czemu posiadamy szanse dać pewność swoim klientom całkowite bezpieczeństwo w trakcie sprzedaży nieruchomości z niechcianym lokatorem. Oferujemy naszym klientom bezpłatną, rzetelną wycenę mieszkania z Szczecina, zgodną z realiami rynku nieruchomości, ratunekna każdym części transakcji, podpisanie umowy u notariusza oraz szybką kontrolę środków w gotówce lub na konto. Uzupełniająco mogą Państwo liczyć na odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące sprzedaży mieszkania z lokatorem.

Czas trwania procesuIlość
1-3 miesiące12
3-6 miesięcy24
6-12 miesięcy6
Ponad rok3

Firma, która kupuje mieszkania za gotówkę

W Szczecinie nasza agencja nieruchomości zajmuje się skupem mieszkań, domów, lokali, działek, garaży za gotówkę obejmując strefę województwa zachodniopomorskie oraz kraju. Aby sprzedać nieruchomość za przyzwoitą kwotę, należy mieć doświadczenie i posiadać wiedzę prawną oraz zaangażować swój czas, pieniądze i mieć sporą cierpliwość. Dzięki nam nieruchomość zostanie sprzedana szybko i bezpiecznie, a problemy formalno ? prawne nie będą niejasne. Cechują nas:

 • Terminowość - czas klienta jest dla nas celem, dlatego stawiamy na szybkie przeprowadzenie kontraktu w Szczecinie
 • Bezpieczeństwo - wszystkie procedury załatwiane są ugodowo z przepisami i prawem
 • Wsparcie prawne - nasze kancelarie prawne są dyspozycyjni dla sprzedających nieruchomości zabezpieczając cały proces sprzedaży nieruchomości
 • Cała Polska - skup nieruchomości dowodzimy na obszarze Szczecina, ale też na terenie terytorium woj. zachodniopomorskie
 • Priorytetowe rozliczenie - wypłacamy pieniądze sprzedającym mieszkanie w ciągu 48 godzin w gotówce lub przelewem bankowym, według ustaleń

Kupimy zdewastowane mieszkania i domy w Szczecinie! Prowadzimy skup nieruchomości do odbudowy

Może się zdarzyć, że musimy sprzedać mieszkanie, które zostało zniszczone przez pożar lub inne bodzce. Posesja może wymagać również przebudowy. W takiej położeniu jej sprzedaż jest znacznie skomplikowana, co może doprowadzić do uzyskania zaniżonej kosztu za nią. Korzystając z usług naszej biznesu klient może wyjść z patowej sytuacji, nie tracąc na tej transakcji. Kupno w Szczecinie mieszkania do przebudowy nie jest dla nas żadną przeszkodą i bardzo chętnie je nabędziemy. Nie ma konieczności inwestycji w nieruchomość, którą chcemy sprzedać.

 • mieszkania po pożarze w Szczecinie
 • mieszkania zniszczone z Szczecina
 • nieruchomości do remontu całe woj. zachodniopomorskie

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników SprzedamMieszkanie agencja nieruchomości Szczecin ma rozgłos i jest na wysokiej punkcie na rynku nieruchomości, który nie jest dla nas żadną tajemnicą. Działamy na strefie Szczecina, jednak bardzo ochoczo skupujemy je także na obszarze całej Polski. Jesteśmy w pełni autonomiczną firmą, która ma szanse podejmowania szybkich i bezpiecznych decyzji, usatysfakcjonujać przy tym dużą rzeszę klientów. Aby skłonić Państwa do zastosowania z naszych usług należy się z nami umówić się. Gwarantujemy naszym klientom całkowicie bezpłatną wycenę oraz rzetelne informację. Klienci mają także możliwość odmowy skorzystania z naszych usług bez doświadczenia żadnych konsekwencji.

Gwarantujemy rentowne ceny nieruchomości w Szczecinie

Aby osobiście sprzedać mieszkanie w Szczecinie za opłacalną cenę nieruchomości trzeba mieć niebotyczne doświadczenie i równowagę, zwłaszcza jeśli nie ma ono jasnej sytuacji prawnej. Jest to dość duże przeszkoda, ponieważ nabywca najczęściej chcą, aby przed sprzedażą mieszkanie zostało odnowione. Dzięki współpracy z naszą przedsiębiorstwem istnieje możność załatwienia wszelkich formalności zdalnie i niema potrzeby dojazdu do biura. Nasi pracownicy bardzo profesjonalnieodpowiedzą na wszystkie pytania każdego klienta, podchodząc do każdej sprawy specyficznie. Wspomagamy także w kompletowaniu potrzebnych dokumentów, a nasi konsultanci są do bezustannej dyspozycji. Gdy chodzi o rozliczenie kasy to działamy szybko i wypłacamy pieniądzę zgodnie z ustaloną ceną nieruchomości u notariusza z Szczecina w trakcie doby.

Czas trwania wyceny nieruchomości w Szczecinie rok 2022Ilość wycen
poniżej 24h87
24h-48h38
ponad 48h6

Skup mieszkań z Szczecina SprzedamMieszkanie.com działa nie tylko na terenie Szczecina, ale również na obszarze całej Polski. Wiemy, że transakcja mieszkania z zawiłą sytuacją prawną jest skomplikowana i potrzebuje znajomości prawa sprzedaży nieruchomości w Szczecinie.