X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Kraków?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Kraków: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Kraków

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak możnaby w krótkim czasie i bez zarzutu spieniężyć nieruchomość w Krakowie ?

Obecnie bezpośrednia sprzedaż mieszkania nie jest taka łatwa jak mogłoby się wydawać. Wystawiając nieruchomość na sprzedaż można bardzo długo czekać na Klienta ? miesiące, a nawet lata. Jest jednak dużo sposobów na to aby jak najszybciej i niezawodnie sprzedać lokal, inkasując przy tym naprawdę atrakcyjną sumę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom decydującym się na pilną sprzedaż mieszkania, może wydawać się, że aby sprzedać nieruchomość trzeba tylko przedstawić niską cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybkie sprzedanie nieruchomości o własnych siłach to dość skomplikowana operacja. Sprawdź: Skup nieruchomości Kraków.

Zachęcająca cena mieszkania szybko sprzedawanej w Krakowie to nie wszystko

Oczywiście wiadomo, że niska cena to ważny element sprzedaży mieszkania, oraz dobrze przyciąga potencjalnych kupujących, ale potrafi to wzbudzać dużo podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że podczas ustalania ceny sprzedaży nieruchomości, powinniśmy wziąć pod uwagę dwie rzeczy ? realną wartość oferowanego lokalu, oraz to jaka jest aktualna sytuacja rynkowa. Dlatego też cena naszej nieruchomości nie powinna być za duża, ani za niska. Za wysoka cena lokalu zostanie od razu odrzucona przez większość kupujących. Natomiast Zbyt niska cena może świadczyć o tym, że nieruchomość wymaga dużo własnego wkładu finansowego.

Zamieszczając ogłoszenie sprzedaży mieszkania z komornikiem wskazane jest zamieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona kwota podlega negocjacjom. Będzie to wyraźny sygnał dla potencjalnych kupców, że podana w ogłoszeniu cena nie jest ceną ostateczną. Warto też podkreślić, że czasem nawet niewielkie obniżenie ceny sprzedawanego przez nas mieszkania, potrafi sprawić, że ilość osób zainteresowanych kupnem lokalu wzrośnie. W tego typu sytuacjach wielu zainteresowanych przystaje na negocjację ceny, by tylko wyprzedzić resztę kupców. Dlatego też dzięki takiej operacji wiele lokali z niższą ceną wyjściową ostatecznie uzyskuje cenę równą cenom rynkowym, a nieraz nawet nieco większą.

Reklama bardzo ważnym elementem błyskawicznej sprzedaży mieszkań w Krakowie

Badania rynku nieruchomości wykazują, że najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te z ceną rynkową lub trochę niższą. Warto pamiętać o tym gdy decydujemy się na sprzedanie mieszkania. Jeśli sami nie jesteśmy w stanie wyliczyć wartości naszego mieszkania warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który sam przygotuje wycenę naszego mieszkania. W taki sposób nie dość że unikniemy przeszacowania wartości sprzedawanego mieszkania, to w dodatku zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Krakowie? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż mieszkania z kredytem bardzo dobrze wpływa jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez odpowiedniej reklamy nasze ogłoszenie może zniknąć w tłumie. Warto w takim razie poświęcić na prezentację mieszkania trochę czasu i zadbać o to, by nasza reklama była atrakcyjna i zwracała uwagę potencjalnych nabywców. Wielu sprzedawców nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty może zmarnować szansę na szybką sprzedaż mieszkania. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeśli jednak nie chcemy wydawać pieniędzy na fotografa zatroszczmy się o to żeby w jak najlepszy sposób zaprezentować naszą nieruchomość.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości przez reklamę na całe woj. lubelskie

Jeżeli chcemy by nasze ogłoszenie trafiło do większego grona odbiorców możemy umieścić ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w social mediach na specjalnych forach dotyczących nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Krakowie. Często bardzo dobrym wyborem może się też okazać reklamowanie naszego lokalu w pobliskiej okolicy poprzez rozwieszanie ulotek. Musimy jednak pamiętać, że nim postanowimy rozwiesić ogłoszenie w jakimś miejscu, powinniśmy wiedzieć czy aby na pewno możemy to zrobić zgodnie z prawem. Jak widać wszystkie wcześniej wymienione metody sprzedaży mieszkania wymagają dość dużo czasu, jednakowoż są one w stanie przynosić nam naprawdę wspaniałe rezultaty.

Zdjęcia wykonane przez profesjonalistę oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Krakowie za gotówkę i dobrze spisany opis nieruchomości potrafią się okazać kluczem do sukcesu. Warto również podkreślić, że przygotowując opis wystawionego przez nas lokalu z komornikiem, musimy unikać pisania fałszywych informacji. Przedstawienie mieszkania w najlepszym, wyidealizowanym świetle może być zweryfikowane przez kupca podczas oglądania lokalu. Nie zapomnijmy jednak o tym, że każdy punkt możemy przedstawić w pozytywnym świetle. Jeśli mamy zamiar sprzedać mieszkanie do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie trzeba wspominać o dochodzącym z zewnątrz hałasie, ale warto zaznaczyć, że dzięki położeniu lokalu można szybko dotrzeć do centrum.

Jakie mieszkania skupujemy w Kraków?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Krakowie warto też wymienić zalety okolicy między innymi parki, siłownie, boiska, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Nie zapomnijmy również o tym, że czasami wystarczy nieścisłość, żeby utracić wiarygodność w oczach kupującego. Decydując się na sprzedaż nieruchomości w naszym kraju nie zapomnijmy o tym aby promować naszą ofertę na wielu specjalnych serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Krakowie. Tak zwiększymy ilość osób zainteresowanych kupnem naszego lokalu. Przydałoby się też włożyć trochę pieniędzy w promocję naszego ogłoszenia np. przypinając je u góry strony, wstawić więcej zdjęć, dodać wyróżniającą ramkę, bądź zwiększyć rozmiar czcionki.

Wygląd ogłoszenia lokalu na Kraków ma duże znaczenie podczas sprzedaży nieruchomości

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy dobrze wiemy, że duża część ludzi najpierw zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Z tego właśnie powodu na początku musimy zrobić wszystko co się da, aby mieszkanie, które sprzedajemy wzbudzało możliwie jak największe zainteresowanie wśród kupujących. Można być właścicielem wspaniałego mieszkania położonego w pięknej okolicy, jednak jeżeli nienajlepiej przedstawimy nasze mieszkanie, szanse na szybkie spieniężenie lokalu mogą legnąć w gruzach. Nie zapomnijmy więc o tym, że w trakcie oglądania mieszkania kupiec patrzył będzie nawet na drobne szczegóły. Dlatego też należy dobrze przygotować się do takowej wizyty, gdyż odpowiednia prezentacja lokalu może utworzyć warunki do zaczęcia negocjacji z kupującym , a także sprzedaży lokalu w Krakowie.

Realizujemy zapytania typu pilnie sprzedam mieszkanie Kraków

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Kraków? Dobrze wiadomo, że niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego też, by powiększyć swoją szansę na szybsze spieniężenie mieszkania za gotówkę musimy zadbać o to żeby w naszym lokalu panował porządek, a jeżeli jest to konieczne powinniśmy też odświeżyć lokal. Zerwanie starej tapety, czy pomalowanie ścian na nowo to niezbyt drogie zabiegi, które nie wymagają zbytnio dużych umiejętności, ani użycia siły, a może to sprawić, że mieszkanie będzie wydawało się świeże i nowoczesne. Warto również pochować wszystko co osobiste na przykład pamiątki rodzinne i zdjęcia, by jak najbardziej ułatwić naszemu Klientowi wstępną organizację lokalu. Warto pamiętać też o dobrym oświetleniu lokalu, z pomocą którego lokal będzie się wydawać większy. Podkreśli ono też plusy lokalu oraz przykryje niektóre mankamenty. Należy pamiętać o tym już przy robieniu zdjęć nieruchomości do naszego ogłoszenia.

Przygotowanie mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Krakowie

Nie zapomnijmy też o tym żeby zadbać o dobrą godzinę na oględziny nieruchomości, bo to od niej zależy czy nasz Klient będzie musiał stać w korkach, żeby do nas dotrzeć, czy też jaki widok zobaczyć będzie można z okna. Umieszczając przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Krakowie, pamiętaj w takim razie Klient ma czas do dyspozycji, powinniśmy zastanowić się nad tym, jaka pora jest odpowiednia na ustalenie spotkania. Następnym istotnym elementem, o jakim nie każdy wie jest zapach, który unosi się w lokalu. Przed tym jak zaprosimy do lokalu gościa zadbajmy o to aby przewietrzyć mieszkanie, a w następnym kroku w miarę możliwości wypełnić lekkim zapachem pieczonegodomowej roboty ciasta, czy chociażby kawy. Zapamiętajmy jednak, aby nie używać w tym celu ciężkiego zapachu perfum, czy odświeżaczy powietrza.

Kraków: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Kraków? W czasie prezentowania mieszkania wcielając się w rolę zarówno gospodarza, jak i sprzedającego, musimy pamiętać o byciu miłym i empatycznym. Nie jest to dziwne, że jesteśmy zmęczeni i poddenerwowani, kiedy kolejna osoba na siłę wypatruje niedoskonałości sprzedawanej nieruchomości odsuwając zalety na drugi plan. Robi on to jedynie z tego powodu aby później wynegocjować zejście z ceny. Nie każdy potrafi być sympatyczny, jak Klient stara się mu wmówić, że lokal różni się od tego co przedstawiono w ogłoszeniu. Przez takie sytuacje coraz większa liczba sprzedawców współpracuje z profesjonalnym doradcą nieruchomości, który umie zachować zimną krew i skupia się na najistotniejszych sprawach dotyczących sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Kraków - rzetelna obsługa ofert

Pamiętaj o zebraniu ważnych dokumentów. Jeżeli zależy nam na dokończeniu transakcji sprzedaży mieszkania jak najszybciej, musimy pamiętać o potrzebnej nam dokumentacji. Przygotowanie dokumentów jeszcze przed oglądania lokalu, pomoże w sprzedaży i przyspieszy jej proces. Klient też nie będzie miał zbyt dużo czasu na zmianę decyzji.

Jeżeli mamy zamiar sprzedać lokal potrzebować będziemy dokumentów takich jak:

 • Numer księgi wieczystej lokalu;
 • Akt notarialny, bądź też inny dokument potwierdzający prawo do nieruchomości przez nas sprzedawanej, na przykład umowa darowizny, czy sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości;
 • Potwierdzenia opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w czynszu wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez gminę lub urząd miasta, stanowiące potwierdzenie, że w lokalu wystawionego na sprzedaż nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenie zapłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy specjalisty
 • Jak szybko sprzedać mieszkanie w Krakowie?

  Spieniężenie mieszkania na własną rękę zajmuje dużo czasu i jest kosztownym procesem, gdyż wszystko robimy sami. Sporządzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie nieruchomości osobom zainteresowanym i finalizacja sprzedaży to zadania należące do nas. Gdy na dodatek nasz lokal znajduje się w mało ciekawej dzielnicy, mieszkanie jest obciążone długiem, zostało zalane, spalone w wyniku pożaru lub uległo innej negatywnej okoliczności, to spieniężenie lokalu na własną rękę może potrwać nawet lata. Jeżeli potrzebujemy pieniędzy jak najszybciej, nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy na wyremontowanie mieszkania, czy po prostu nie mamy wolnego czasu na samodzielną sprzedaż, można udać się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego pomocy, bowiem takowa współpraca ma niemało zalet.

  Kraków: Wycena mieszkania w 24h

  Ekspercka Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. lubelskie sporządzona zostanie przez profesjonalistów od nieruchomościi nie ma powodu się o nią martwić. Gdy decydujemy się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc profesjonalisty oraz rady na każdym etapie sprzedaży. Nie musimy martwić się o samodzielne skompletowanie potrzebnych dokumentów, ponieważ pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas w odpowiednie miejsce, w które powinniśmy się udać, by uzyskać brakujące dokumenty.

  Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Kraków przygotują nam profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie zamieszczone na wielu stronach, nawet na takich, do których sami nie mamy dostępu. Zamieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Kraków oszczędzamy na czasie, gdyż za kontakt z Klientami odpowiada specjalista, który poświęca swój czas na prezentację nieruchomości osobom zainteresowanym. Ekspert posiada bardzo często większe możliwości na prezentację oferty sprzedaży mieszkania niż my sami. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z nabywcami, które nierzadko potrafią być bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem emocji, gdyż nie jest osobiście zaangażowany w tę sprzedaż. Posiada on też potrzebne umiejętności i doświadczenie, z pomocą których jest on w stanie uzyskać bardziej atrakcyjną cenę. Nie trzeba bać się o to czy nasza transakcja zostanie załatwiona zgodnie z literą prawa.