X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Śrem?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Śrem: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Śrem

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

W jaki sposób można szybko i najskuteczniej sprzedać nieruchomość w Śrem ?

W 2013 roku bezpośrednia sprzedaż lokalu to wcale nie taka łatwa operacja jak by się mogło wydawać. Przeznaczając lokal do sprzedaży możemy długo czekać na Klienta ? miesiącami, a nawet latami. Jest jednak niemało sposobów na to aby w krótkim czasie i skutecznie spieniężyć mieszkanie, pobierając przy tym zadowalającą kwotę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom, które chcą pilnie sprzedać mieszkanie, może się wydawać, że aby ktoś kupił nieruchomość wystarczy zaproponować niską cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybka sprzedaż nieruchomości na własną rękę to dość skomplikowana operacja.

Zachęcająca cena lokalu szybko sprzedawanej w Śrem to nie wszystko

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że cena niższa od rynkowych stanowi ważny element procesu sprzedaży mieszkania, oraz że doskonale przyciąga uwagę potencjalnych nabywców, ale często może to wzbudzać niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że ustalając wysokość ceny sprzedaży nieruchomości, powinieneś wziąć pod uwagę dwa ważne czynniki ? realną wartość oferowanego mieszkania, oraz to jaka jest aktualna sytuacja rynkowa. Dlatego właśnie cena naszej nieruchomości nie może być zbyt duża, ani zbyt niska. Wygórowana cena lokalu zostanie bez wątpienia odrzucona przez większość nabywców. Natomiast Zaniżona cena może oznaczać, że oferowany lokal wymaga dużo własnego wkładu.

Zamieszczając ogłoszenie sprzedaży mieszkania z długiem warto umieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona cena podlega negocjacjom. Będzie to wyraźny znak dla potencjalnych nabywców, że umieszczona w ogłoszeniu kwota nie jest ceną ostateczną. Warto również pamiętać, że małe zejście z ceny sprzedawanej przez nas nieruchomości, może sprawić, że ilość zainteresowanych kupnem nieruchomości pójdzie w górę. W tego typu sytuacjach wielu kupców przystaje na negocjację ceny, by tylko wyprzedzić resztę zainteresowanych. Dlatego też dzięki takiej operacji dużo nieruchomości z obniżoną ceną uzyskuje ostatecznie cenę równą cenom rynkowym, a w niektórych przypadkach nawet wyższą.

Reklama nieodłącznym elementem prędkiej sprzedaży nieruchomości w Śrem

Badania rynku nieruchomości wykazują, że najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te, które mają cenę rynkową lub trochę niższą. Warto o tym pamiętać gdy decydujemy się na sprzedanie lokalu. Jeżeli sami nie jesteśmy w stanie wyliczyć kosztów lokalu warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który dokona wyceny naszego lokalu. Takim sposobem nie dość że unikniemy przeszacowania wartości sprzedawanego lokalu, to jeszcze zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Śrem? Bez wątpienia na szybką sprzedaż mieszkania obciążonego kredytem doskonale wpływa dobre zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez odpowiedniej reklamy nasza oferta może zniknąć wśród wielu innych. Warto w takim razie poświęcić na to trochę swojego czasu i dopilnować tego, aby nasza reklama była atrakcyjna i zwracała uwagę kupujących. Dużo sprzedających nieruchomości już na samym początku przy przeglądaniu ofert potrafi stracić szansę na szybkie sprzedanie lokalu. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są zbyt ciemne, źle wykadrowane, czy takie, które uwidaczniają same wady mieszkania. Jeżeli jednak zdecydujemy się nie wydawać pieniędzy na fotografa zatroszczmy się chociaż o to by jak najlepiej pokazać nasz lokal.

Skuteczna sprzedaż mieszkania przez reklamę obejmującej woj. dolnośląskie

Jeżeli chcemy by nasza oferta trafiła do większego grona odbiorców można zamieścić ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w portalach społecznościowych na grupach przeznaczonych do sprzedaży nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Śrem. Często bardzo dobrą decyzją może okazać się też promowanie naszego lokalu w najbliższej okolicy rozwieszając ulotki. Musimy jednak pamiętać, że nim zdecydujemy się na rozwieszenie ogłoszenia w konkretnym miejscu, musimy się upewnić czy na sto procent możemy to zrobić zgodnie z prawem. Jak widać wszystkie wyżej wymienione techniki sprzedaży lokalu są dość wymagające, jednakowoż są one w stanie przynieść nam naprawdę cudowne rezultaty.

Profesjonalnie wykonane zdjęcia oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Śrem za gotówkę i dobrze sporządzony opis lokalu potrafią okazać się naszym kluczem do sukcesu. Warto zaznaczyć, że sporządzając opis naszej nieruchomości z komornikiem, nie możemy pisać nieautentycznych informacji. Przedstawienie lokalu w najlepszym, wręcz wyidealizowanym świetle może zostać bardzo szybko zweryfikowane przez kupujących podczas oględzin. Pamiętajmy jednak o tym, że wszystko możemy ukazać w dobrym świetle. Jeżeli decydujemy się na sprzedaż mieszkania do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie musimy wspominać o tym, że z ulicy dochodzi hałas, lecz warto podkreślić, że dzięki położeniu lokalu można szybko dostać się do centrum miasta.

Jakie mieszkania kupujemy w Śrem?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Śrem warto też wymienić zalety dzielnicy takie jak szkoły, parki, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Nie zapomnijmy o tym, że czasem wystarczy mała nieścisłość, aby utracić wiarygodność w oczach kupca. Sprzedając lokal w Polsce pamiętajmy o tym żeby rozpowszechniać naszą ofertę na wielu specjalnych serwisach ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Śrem. Tym sposobem możemy zwiększyć liczbę osób zainteresowanych kupnem naszego lokalu. Przydałoby się też sfinansować promocję naszego ogłoszenia np. przypinając je na górze strony, zwiększyć ilość zdjęć, wstawić wyróżniającą ramkę, czy zwiększyć czcionkę.

Wygląd oferty domu na Śrem ma wielkie znaczenie podczas sprzedaży lokalu

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy doskonale wiemy, że duża część ludzi na początku patrzy na wygląd, nie inaczej wygląda to w przypadku osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Dlatego też już na samym początku musimy zrobić wszystko co się da, by mieszkanie, które sprzedajemy wzbudziło możliwie jak największe zainteresowanie wśród kupców. Możemy być posiadaczami pięknego mieszkania z cudowną okolicą, lecz kiedy nieodpowiednio zaprezentujemy nasz lokal, możliwości na szybkie spieniężenie lokalu mogą zniknąć. Pamiętajmy więc o tym, że podczas oglądania nieruchomości potencjalny kupujący będzie patrzeć nawet na najmniejsze szczegóły. Dlatego właśnie warto odpowiednio przygotować się do tego spotkania, gdyż dobra prezentacja mieszkania może stworzyć warunki do rozpoczęcia negocjacji z Klientem i sprzedania lokalu w Śrem.

Obsługujemy zapytania typu pilnie sprzedam lokal Śrem

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Śrem? Dobrze wiadomo, że niezwykle istotne jest pierwsze wrażenie. Z tego powodu, aby zwiększyć nasze szanse na szybsze spieniężenie mieszkania za gotówkę warto zadbać o to by w naszym mieszkaniu panował porządek, a jeśli to konieczne wypadałoby też odświeżyć mieszkanie. Odmalowanie ścian, czy zerwanie starych tapet to niezbyt kosztowne operacje nie wymagające za wielkiej wiedzy, ani siły, a potrafi to uczynić, że lokal będzie wydawał się świeży i nowoczesny. Należy także zabrać, lub schować wszystko co osobiste takie jak pamiątki rodzinne i zdjęcia, by jak najbardziej ułatwić osobie kupującej wstępną organizację mieszkania. Warto pamiętać też o odpowiednim oświetleniu lokalu, dzięki któremu lokal będzie się wydawać większy. Ukaże ono też plusy nieruchomości i ukryje niektóre niedoskonałości. Warto pamiętać o tym przy samym robieniu fotografii lokalu do naszego ogłoszenia.

Przysposobienie mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Śrem

Nie zapomnijmy również o tym żeby zadbać o jak najlepszą godzinę prezentowania lokalu, ponieważ to od niej zależeć będzie czy kupiec będzie musiał stać w korkach, by dojechać do nas, czy jaki widok zobaczyć będzie można z okna. Umieszczając przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Śrem, pamiętaj więc nasz nabywca dysponuje swoim czasem, powinniśmy zastanowić się nad tym, jaka godzina będzie najlepsza na takie spotkanie. Kolejnym ważnym elementem, o którym nie każdy pamięta jest zapach, który panuje w mieszkaniu. Jeszcze przed zaproszeniem do lokalu gości powinniśmy przewietrzyć lokal, a potem w miarę możliwości wypełnić ładnym zapachem pieczonego ciasta, czy też kawy. Pamiętajmy jednak, by nie stosować do tego zbyt ciężkiego zapachu perfum, kadzidełek, czy odświeżaczy powietrza.

Śrem: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Śrem? W trakcie prezentacji mieszkania wcielając się w rolę zarówno gospodarza jak i sprzedawcy, należy pamiętać o tym by być pełnym empatii. Nie dziwne, że możemy być zmęczeni, czy pełni nerwów, gdy kolejna osoba na siłę wypatruje niedoskonałości naszego lokalu odkładając zalety na plan drugi. Robi on to tylko z tego powodu aby później ponegocjować zniżenie ceny. Nie każdy sprzedający umie być sympatyczny, gdy ktoś wmawia mu, że jego nieruchomość różni się od tego co przedstawiono na ogłoszeniu. W takich przypadkach Coraz większa ilość sprzedających współpracuje z profesjonalistą w dziedzinie nieruchomości, który zachowuje zimną krew i może się skupić na ważnych sprawach dotyczących sprzedaży nieruchomości.

Pilna sprzedaż nieruchomości Śrem - rzetelna obsługa ogłoszeń

Nie zapomnij o zebraniu ważnych dokumentów. Jeśli zależy nam na tym aby dokonać transakcji sprzedaży lokalu jak najszybciej, nie można zapomnieć o wymaganej dokumentacji. Zebranie dokumentów przed prezentacją lokalu, znacznie ułatwi proces sprzedaży i przyspieszy go. Nabywca też nie będzie miał zbyt wiele czasu na zmianę decyzji.

Jeżeli mamy zamiar sprzedać mieszkanie potrzebujemy:

 • Numer księgi wieczystej nieruchomości;
 • Akt notarialny, lub inny dokument, który potwierdza prawo do nieruchomości przez nas sprzedawanej, np. umowa darowizny, czy sprzedaży, poświadczenie dziedziczenia lub prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenia opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w czynszu wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez urząd miasta lub gminę, stanowiące potwierdzenie, że w lokalu wystawionego na sprzedaż nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenia opłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy eksperta
 • Jak szybko sprzedać mieszkanie w Śrem?

  Sprzedanie lokalu na własną rękę jest naprawdę czasochłonnym i kosztownym procesem, gdyż wszystko musimy zrobić sami. Spisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie nieruchomości potencjalnym kupcom, oraz finalizacja sprzedaży to nasze zadanie. Jeżeli dodatkowo nasz lokal mieści się w niezbyt ciekawej dzielnicy, mieszkanie jest zadłużone, uległo powodzi, pożarowi, lub zostało zniszczone w inny sposób, to samodzielna sprzedaż może ciągnąć się nawet przez lata. Jeśli w takim razie potrzebujemy funduszy w krótkim czasie, nie mamy pieniędzy na generalny remont mieszkania, lub nie mamy czasu na to aby samodzielnie zająć się sprzedażą, można zwrócić się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, ponieważ taka współpraca ma niemało plusów.

  Śrem: Wycena mieszkania w 24h

  Ekspercka Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. dolnośląskie zostanie wykonana przez profesjonalistów z dziedziny nieruchomości, więc nie musimy się o nią martwić. Gdy decydujemy się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc profesjonalisty oraz doradztwo na każdym etapie transakcji. Nie ma powodu martwić się o samodzielne skompletowanie wszystkich dokumentów, bowiem pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego wskaże odpowiednie miejsce, do jakiego powinniśmy się udać, żeby uzyskać potrzebne nam dokumenty.

  Specjaliści znający na perfekcyjnie Śrem wykonają profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie zamieszczone na wielu stronach, a nawet na takich, do których my nie mamy dostępu. Zamieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Śrem oszczędzamy czas, ponieważ za kontakt z naszymi Klientami jest odpowiedzialny specjalista, który poświęca swój czas na prezentację lokalu potencjalnym nabywcom. Profesjonalista posiada bardzo często dużo większe możliwości na zaprezentowanie oferty sprzedaży nieruchomości niż my. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z nabywcami, które często bywają bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem emocji, bo nie jest osobiście zaangażowany w tę sprzedaż. Posiada on również potrzebne umiejętności i doświadczenie, za pomocą których może on uzyskać bardziej atrakcyjną cenę. Nie musimy bać się o to czy transakcja będzie załatwiona zgodnie z obowiązującym prawem.