X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Świdnica?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Świdnica: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Świdnica

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

W jaki sposób możnaby w krótkim czasie i niezawodnie spieniężyć mieszkanie w Świdnica ?

Aktualnie bezpośrednia sprzedaż nieruchomości nie jest taka łatwa jak może się wydawać. Przeznaczając mieszkanie do sprzedaży możemy bardzo długo oczekiwać Klienta ? miesiącami, a nawet latami. Istnieje jednak niemało sposobów na to żeby w krótkim czasie i niezawodnie spieniężyć mieszkanie, inkasując przy tym zadowalającą sumę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może wydawać się, że aby ktoś kupił nieruchomość trzeba tylko przedstawić niską cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybki proces sprzedaży lokalu na własną rękę to dość skomplikowana operacja.

Atrakcyjna cena nieruchomości szybko sprzedawanej w Świdnica nie czyni sukcesu

Oczywiście doskonale wiadomo, że niska cena to ważny element procesu sprzedaży nieruchomości, oraz że bardzo dobrze przyciąga uwagę potencjalnych Klientów, jednak często może wzbudzać to wiele podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że ustalając wysokość ceny sprzedaży nieruchomości, powinno się wziąć pod uwagę dwie rzeczy ? realną wartość oferowanego lokalu, oraz aktualną sytuację rynkową. Dlatego też cena, którą chcemy za naszą nieruchomość nie powinna być zbyt duża, ani za mała. Za wysoka cena mieszkania zostanie od razu odrzucona przez potencjalnych kupujących. Natomiast Za niska cena może świadczyć o tym, że nieruchomość wymaga dużo własnego wkładu.

Wystawiając ogłoszenie sprzedaży mieszkania z długiem warto umieścić w ogłoszeniu informację, że podana cena podlega negocjacjom. Stanowi to wyraźny znak dla potencjalnych kupujących, że umieszczona w ogłoszeniu cena nie jest ostateczna. Warto również podkreślić, że czasem nieduże zejście z ceny sprzedawanego przez nas mieszkania, może sprawić, że liczba zainteresowanych kupnem mieszkania pójdzie w górę. W takiej sytuacji dużo Klientów przystaje na negocjowanie ceny, żeby tylko wyprzedzić pozostałych kupców. Dlatego właśnie dzięki takiemu zabiegowi wiele mieszkań z niższą ceną wyjściową otrzymuje ostatecznie cenę równą cenom rynkowym, a nieraz nawet nieco wyższą.

Reklama bardzo ważnym elementem błyskawicznej sprzedaży lokali w Świdnica

Z badań rynku nieruchomości wynika, iż najlepiej sprzedające się mieszkania to te z ceną rynkową lub nieco niższą. Warto pamiętać o tym gdy decydujemy się na sprzedaż mieszkania. Jeżeli sami nie jesteśmy w stanie określić wartości mieszkania warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który sam sporządzi wycenę naszego lokalu. Dzięki takiemu zabiegowi nie dość że unikniemy przeszacowania wartości lokalu, to jeszcze zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Świdnica? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż lokalu obciążonego kredytem bardzo dobry wpływ ma jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez dobrej reklamy nasze ogłoszenie może zniknąć w tłumie. Warto w takim razie poświęcić na to trochę swojego czasu i zadbać o to, aby reklama była jak najbardziej atrakcyjna i zwracała uwagę potencjalnych kupujących. Wielu sprzedawców nieruchomości już na samym początku przy przeglądaniu ofert może stracić szansę na szybką sprzedaż lokalu. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są zbyt ciemne, źle wykadrowane, czy takie, które uwidaczniają same wady mieszkania. Jeśli jednak nie chcemy wydawać gotówki na profesjonalnego fotografa zatroszczmy się przynajmniej o to by w jak najlepszy sposób zaprezentować naszą nieruchomość.

Skuteczna sprzedaż mieszkania dzięki reklamie na całe woj. dolnośląskie

Jeśli chcemy aby nasza oferta zyskała więcej odbiorców możemy zamieścić ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w serwisach społecznościowych na specjalnych forach dotyczących sprzedaży mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Świdnica. Czasami idealną decyzją może okazać się również promowanie naszego mieszkania w najbliższej okolicy przez rozwieszanie ulotek. Nie zapomnijmy jednak, że przed tym jak zdecydujemy się na rozwieszenie ogłoszenia w jakimś miejscu, musimy być pewni czy aby na sto procent możemy to zrobić nie łamiąc prawa. Jak widać wszelkie wcześniej wymienione sposoby na sprzedanie lokalu pochłaniają trochę czasu, ale są one w stanie przynieść nam naprawdę dobre efekty.

Profesjonalne zdjęcia oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Świdnica za gotówkę i odpowiednio napisany opis nieruchomości mogą okazać się kluczem do sukcesu. Nie możemy jednak zapomnieć o tym, że przygotowując opis wystawionej przez nas nieruchomości z komornikiem, musimy unikać pisania nieprawdziwych informacji. Przedstawienie lokalu w wyidealizowanym świetle może być zweryfikowane przez Klienta podczas oględzin. Pamiętajmy jednak o tym, że wszystko możemy ukazać w pozytywnym świetle. Decydując się na sprzedaż mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie musimy pisać o halasie z zewnątrz, ale warto napisać, że dzięki położeniu lokalu możemy szybko trafić do centrum.

Jakie mieszkania nabywamy w Świdnica?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

W opisie do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Świdnica warto też wymienić plusy najbliższej okolicy takie jak ośrodki zdrowia, sklepy, szkoły, tereny zielone, czy rekreacyjne. Pamiętajmy też o tym, że czasami wystarczy małe niedociągnięcie, by utracić wiarygodność w oczach kupującego. Sprzedając mieszkanie w naszym kraju nie możemy zapomnieć o tym aby rozpowszechniać naszą ofertę na licznych serwisach ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Świdnica. Tak zwiększymy ilość osób zainteresowanych kupnem naszej nieruchomości. Warto też włożyć trochę pieniędzy w reklamę naszego ogłoszenia np. przypinając je na górze strony, zwiększyć liczbę zdjęć, wstawić wyróżniającą ramkę, lub powiększyć czcionkę.

Wygląd domu na Świdnica ma bardzo duże znaczenie podczas sprzedaży nieruchomości

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy dobrze wiemy, że większość ludzi na początku patrzy na wygląd, nie inaczej wygląda to w przypadku osób zainteresowanych naszą nieruchomością. Dlatego od samego początku powinniśmy zrobić wszystko co możliwe, żeby sprzedawane przez nas mieszkanie wzbudziło możliwie jak największe zainteresowanie wśród Klientów. Możemy być posiadaczami pięknego mieszkania z cudowną okolicą, jednak jeżeli niepoprawnie przedstawimy naszą nieruchomość, szanse na szybką sprzedaż lokalu mogą zniknąć. Warto w takim razie pamiętać o tym, że podczas oględzin lokalu potencjalny kupiec patrzył będzie nawet na najdrobniejsze szczegóły. Z tego powodu powinniśmy stosownie się przygotować do takiej wizyty, gdyż dobra prezentacja lokalu może utworzyć warunki do zaczęcia negocjacji z zainteresowanym , a także sprzedaży nieruchomości w Świdnica.

Realizujemy oferty typu pilnie sprzedam nieruchomość Świdnica

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Świdnica? Dobrze wiadomo, że niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego też, by zwiększyć naszą szansę na szybszą sprzedaż mieszkania za gotówkę powinniśmy zadbać o to by w lokalu było czysto, a jeśli to konieczne wypadałoby także odświeżyć mieszkanie. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt drogie operacje nie wymagające zbytnio dużej wiedzy, ani użycia siły, a jest to w stanie sprawić, że mieszkanie będzie wyglądało na nowoczesne i świeże. Wypadałoby również ukryć wszelkie osobiste rzeczy na przykład zdjęcia, czy pamiątki, by ułatwić przyszłemu właścicielowi wstępne urządzenie mieszkania. Należy pamiętać też o dobrym oświetleniu mieszkania, które spowoduje, że lokal będzie sprawiał wrażenie większego. Podkreśli ono także plusy nieruchomości oraz przykryje niektóre wady. Warto o tym pamiętać już przy robieniu fotografii mieszkania do ogłoszenia.

Przysposobienie nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Świdnica

Nie zapomnijmy również o tym aby zadbać o dobrą godzinę prezentacji nieruchomości, bo to od niej będzie zależało czy kupujący będzie stał w korkach, by dotrzeć na miejsce, czy jaki widok zobaczyć będzie można z okna. Zamieszczając przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Świdnica, pamiętaj w takim wypadku nasz kupiec ma czas do dyspozycji, pomyślmy nad tym, jaka pora jest odpowiednia na ustalenie takiego spotkania. Kolejnym niezwykle istotnym punktem, o jakim nie każdy wie jest zapach unoszący się w pomieszczeniu. Jeszcze przed zaproszeniem do mieszkania gości zadbajmy o to aby przewietrzyć pomieszczenie, a następnie napełnić pięknym zapachem pieczonego domowego ciasta, czy na przykład kawy. Pamiętajmy jednak, żeby nie używać w tym celu ciężkich zapachów odświeżaczy powietrza, perfum, czy kadzidełek.

Świdnica: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Świdnica? W trakcie oględzin lokalu wcielając się w rolę zarówno gospodarza, jak i sprzedającego, nie możemy zapomnieć o tym by być sympatycznym i miłym. Nie dziwne, że możemy być zmęczeni, czy pełni nerwów, gdy kolejny potencjalny nabywca wypatruje niedoskonałości sprzedawanego lokalu kładąc plusy na bok. Robi on to dlatego aby w dalszej częsci wynegocjować zmniejszenie ceny. Niestety nie każdy sprzedający potrafi okazać sympatię, kiedy nabywca wmawia mu, że jego lokal różni się od tego co przedstawiono na ogłoszeniu. W takich przypadkach coraz większa ilość osób decyduje się na współpracę z profesjonalistą, który potrafi zachować zimną krew i skupia się na najważniejszych elementach sprzedaży lokalu.

Pilna sprzedaż nieruchomości Świdnica - dynamiczna obsługa ogłoszeń

Nie zapomnij o przygotowaniu niezbędnych dokumentów. Jeśli zależy nam na finalizacji transakcji sprzedaży lokalu tak szybko jak się da, nie możemy zapomnieć o potrzebnej nam dokumentacji. Przygotowanie dokumentów jeszcze przed prezentacją nieruchomości, znacznie przyspieszy i ułatwi sprzedaż. Nabywca także nie będzie miał zbyt dużo czasu na zmianę swojej decyzji.

Jeżeli chcemy sprzedać naszą nieruchomość potrzebujemy dokumenty takie jak

 • Numer księgi wieczystej nieruchomości;
 • Akt notarialny, czy też inny dokument potwierdzający prawo do lokalu, na przykład umowa darowizny, czy sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenie opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię, bądź wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez urząd miasta lub gminę, stanowiące potwierdzenie, że w mieszkaniu będącym przedmiotem transakcji nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenia zapłacenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy profesjonalisty
 • W jaki sposób sprzedać mieszkanie w Świdnica?

  Sprzedaż lokalu na własną rękę to kosztowny i czasochłonny proces, gdyż wszystko musimy zrobić samodzielnie. Stworzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, prezentacja nieruchomości kupcom, oraz finalizacja sprzedaży to nasze zadanie. Gdy na dodatek nasza nieruchomość znajduje się w mało ciekawej okolicy, mieszkanie jest obciążone długiem, zostało zalane, spalone w wyniku pożaru lub uległo innej negatywnej okoliczności, to spieniężenie lokalu na własną rękę może potrwać nawet długie lata. Jeżeli więc potrzebujemy gotówki w krótkim czasie, nie mamy środków na generalny remont lokalu, czy po prostu nie mamy czasu na samodzielne sprzedanie, można udać się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego pomocy, gdyż takowa współpraca ma niemało plusów.

  Świdnica: Wycena mieszkania w 24h

  Dokładna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. dolnośląskie zostanie przeprowadzona przez specjalistów od nieruchomościi nie ma powodu się o nią martwić. Decydując się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na profesjonalną pomoc i doradztwo na każdym etapie sprzedaży. Nie musimy martwić się o samodzielne skompletowanie potrzebnej dokumentacji, bowiem pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby wskaże odpowiednie miejsce, w jakie powinniśmy się udać, po brakującą dokumentację.

  Eksperci znający na perfekcyjnie Świdnica napiszą nam profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie opublikowane na wielu stronach branżowych, nawet na tych, do których sami nie mamy dostępu. Umieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Świdnica oszczędzamy czas, bo za kontakt z naszymi Klientami odpowiedzialny jest ekspert, który poświęca swój czas na prezentację lokalu potencjalnym kupcom. Specjalista ma bardzo często o wiele większe prezentacji oferty sprzedaży mieszkania niż my sami. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z naszymi Klientami, które niekiedy są bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem swoich emocji, bo nie jest osobiście zaangażowany w sprzedaż. Posiada on też niezbędne umiejętności oraz doświadczenie, za pomocą których może on uzyskać bardziej atrakcyjną cenę. Nie musimy bać się o to czy transakcja zostanie załatwiona zgodnie z prawem.