X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Świdnica?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Świdnica: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Świdnica

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

W jaki sposób możnaby w krótkim czasie i niezawodnie spieniężyć mieszkanie w Świdnica ?

Aktualnie bezpośrednia sprzedaż nieruchomości nie jest taka łatwa jak może się wydawać. Przeznaczając mieszkanie do sprzedaży możemy bardzo długo oczekiwać Klienta ? miesiącami, a nawet latami. Istnieje jednak niemało sposobów na to żeby w krótkim czasie i niezawodnie spieniężyć mieszkanie, inkasując przy tym zadowalającą sumę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może wydawać się, że aby ktoś kupił nieruchomość trzeba tylko przedstawić niską cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybki proces sprzedaży lokalu na własną rękę to dość skomplikowana operacja.

Atrakcyjna cena nieruchomości szybko sprzedawanej w Świdnica nie czyni sukcesu

Oczywiście doskonale wiadomo, że niska cena to ważny element procesu sprzedaży nieruchomości, oraz że bardzo dobrze przyciąga uwagę potencjalnych Klientów, jednak często może wzbudzać to wiele podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz wiedzieć, że ustalając wysokość ceny sprzedaży nieruchomości, powinno się wziąć pod uwagę dwie rzeczy ? realną wartość oferowanego lokalu, oraz aktualną sytuację rynkową. Dlatego też cena, którą chcemy za naszą nieruchomość nie powinna być zbyt duża, ani za mała. Za wysoka cena mieszkania zostanie od razu odrzucona przez potencjalnych kupujących. Natomiast Za niska cena może świadczyć o tym, że nieruchomość wymaga dużo własnego wkładu.

Wystawiając ogłoszenie sprzedaży mieszkania z długiem warto umieścić w ogłoszeniu informację, że podana cena podlega negocjacjom. Stanowi to wyraźny znak dla potencjalnych kupujących, że umieszczona w ogłoszeniu cena nie jest ostateczna. Warto również podkreślić, że czasem nieduże zejście z ceny sprzedawanego przez nas mieszkania, może sprawić, że liczba zainteresowanych kupnem mieszkania pójdzie w górę. W takiej sytuacji dużo Klientów przystaje na negocjowanie ceny, żeby tylko wyprzedzić pozostałych kupców. Dlatego właśnie dzięki takiemu zabiegowi wiele mieszkań z niższą ceną wyjściową otrzymuje ostatecznie cenę równą cenom rynkowym, a nieraz nawet nieco wyższą.

Reklama bardzo ważnym elementem błyskawicznej sprzedaży lokali w Świdnica

Z badań rynku nieruchomości wynika, iż najlepiej sprzedające się mieszkania to te z ceną rynkową lub nieco niższą. Warto pamiętać o tym gdy decydujemy się na sprzedaż mieszkania. Jeżeli sami nie jesteśmy w stanie określić wartości mieszkania warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który sam sporządzi wycenę naszego lokalu. Dzięki takiemu zabiegowi nie dość że unikniemy przeszacowania wartości lokalu, to jeszcze zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Świdnica? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż lokalu obciążonego kredytem bardzo dobry wpływ ma jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez dobrej reklamy nasze ogłoszenie może zniknąć w tłumie. Warto w takim razie poświęcić na to trochę swojego czasu i zadbać o to, aby reklama była jak najbardziej atrakcyjna i zwracała uwagę potencjalnych kupujących. Wielu sprzedawców nieruchomości już na samym początku przy przeglądaniu ofert może stracić szansę na szybką sprzedaż lokalu. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są zbyt ciemne, źle wykadrowane, czy takie, które uwidaczniają same wady mieszkania. Jeśli jednak nie chcemy wydawać gotówki na profesjonalnego fotografa zatroszczmy się przynajmniej o to by w jak najlepszy sposób zaprezentować naszą nieruchomość.

Jakie mieszkania nabywamy w Świdnica?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

W opisie do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Świdnica warto też wymienić plusy najbliższej okolicy takie jak ośrodki zdrowia, sklepy, szkoły, tereny zielone, czy rekreacyjne. Pamiętajmy też o tym, że czasami wystarczy małe niedociągnięcie, by utracić wiarygodność w oczach kupującego. Sprzedając mieszkanie w naszym kraju nie możemy zapomnieć o tym aby rozpowszechniać naszą ofertę na licznych serwisach ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Świdnica. Tak zwiększymy ilość osób zainteresowanych kupnem naszej nieruchomości. Warto też włożyć trochę pieniędzy w reklamę naszego ogłoszenia np. przypinając je na górze strony, zwiększyć liczbę zdjęć, wstawić wyróżniającą ramkę, lub powiększyć czcionkę.

Skuteczna sprzedaż mieszkania dzięki reklamie na całe woj. dolnośląskie

Jeśli chcemy aby nasza oferta zyskała więcej odbiorców możemy zamieścić ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w serwisach społecznościowych na specjalnych forach dotyczących sprzedaży mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Świdnica. Czasami idealną decyzją może okazać się również promowanie naszego mieszkania w najbliższej okolicy przez rozwieszanie ulotek. Nie zapomnijmy jednak, że przed tym jak zdecydujemy się na rozwieszenie ogłoszenia w jakimś miejscu, musimy być pewni czy aby na sto procent możemy to zrobić nie łamiąc prawa. Jak widać wszelkie wcześniej wymienione sposoby na sprzedanie lokalu pochłaniają trochę czasu, ale są one w stanie przynieść nam naprawdę dobre efekty.

Profesjonalne zdjęcia oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Świdnica za gotówkę i odpowiednio napisany opis nieruchomości mogą okazać się kluczem do sukcesu. Nie możemy jednak zapomnieć o tym, że przygotowując opis wystawionej przez nas nieruchomości z komornikiem, musimy unikać pisania nieprawdziwych informacji. Przedstawienie lokalu w wyidealizowanym świetle może być zweryfikowane przez Klienta podczas oględzin. Pamiętajmy jednak o tym, że wszystko możemy ukazać w pozytywnym świetle. Decydując się na sprzedaż mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie musimy pisać o halasie z zewnątrz, ale warto napisać, że dzięki położeniu lokalu możemy szybko trafić do centrum.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Nasza firma specjalizuje się w szybkim skupie lokali Świdnica i posiadamy duże doświadczenie obejmujące różne sytuacje, a także wszelakie stany prawne. Mamy do dyspozycji środki finansowe, dzięki którym możemy pozwolić sobie na przeprowadzenie każdej transakcji gotówkowej Świdnica. Skup nieruchomości okazuje się być bardzo korzystnym rozwiązaniem dla Klientów, ponieważ daje to możliwość na ekspresowe rozwiązanie problemów dotyczących mieszkania oraz przywrócenie płynności finansowej i poczucia bezpieczeństwa. Przedstawiamy naszym Klientom pomoc w załatwieniu potrzebnych formalności, a także szybką sprzedaż. Pieniądze otrzymane za sprzedanie mieszkania Klient dostaje od razu po sfinalizowaniu umowy – gotówką albo przelewem na wskazane przez Klienta konto w ciągu 24 godzin od sfinalizowania umowy.
Oczywiście, że tak w innym przypadku nasz zespół nie mogłby cieszyć się opinią firmy, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w Świdnica. Część zespołu naszej firmy to eksperci z wieloletnim doświadczeniem w skupie lokali, działają oni w terenie oraz trafiają do wszystkich naszych Klientów. Wystarczy skontaktować się z nami oraz ustalić najbardziej odpowiadający Państwu termin wizyty. Nasi specjaliści obsługują swych Klientów na terenie całego kraju w dużych i małych miastach oraz wsiach. To gdzie mieszka nasz Klient nie ma dla nas żadnego znaczenia.
Jesteśmy firmą zarówno znaną na rynku obejmującym Świdnica i cenioną przez Klientów. Współpracują z nami kancelarie prawne i eksperci finansowi, a zespół naszej firmy ma doświadczenie w swoim fachu. Ufa nam wielu Klientów, którzy postanowili skorzystać z naszej oferty, i których nigdy nie zawiedliśmy. Uczciwość to podstawa naszej pracy, gdyż pracujemy zgodnie z etyką zawodową oraz przepisami obowiązującego prawa. Na sporządzaną przez nas wpływają różne czynniki. Wycena ta nie będzie zobowiązywała Państwa do niczego, ale pozwoli Państwu na porównanie pozostałych ofert z naszą oraz wybranie najlepszej z nich. Zazwyczaj jednak to my realizujemy transakcję, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej danego lokalu i płacąc natychmiastowo.
Nie jest Państwu potrzebne konto w banku, ponieważ pieniądze wypłacamy Klientom zarówno na konto, jak i gotówką do ręki w chwili podpisania umowy sprzedaży mieszkania w Świdnica. Właściciel sprzedawanej nieruchomości otrzymuje ustaloną kwotę w gotówce do ręki. Tego typu rozwiązanie jest wygodne i bezpieczne, a w dodatku pozwala na wyjście z długów bądź rozwiązać inne problemy finansowe. W przypadku, w którym nasz Klient zdecyduje się otrzymać pieniądze przelewem, przelejemy środki na wskazane przezeń konto bankowe w 24 godziny od podpisania umowy.
Nasze zasady zgodnie z którymi pracujemy są precyzyjnie i jasno określone. Po skontaktowaniu się z naszym Klientem spotykamy się w miejscowości Świdnica na oględziny mieszkania, a następnie nasz ekspert dokonuje wyceny tej nieruchomości, którą otrzymuje Klient chcący szybko sprzedać dane mieszkanie. Jeżeli wycena zostanie przez niego zaakceptowana przygotowujemy i podpisujemy umowę w w ciągu 24 godzin, a gotówkę wypłacamy natychmiastowo do ręki. Wszystkie sprawy traktowane są przez naszą firmę indywidualnie i każdy Klient jest dla nas ważny, gdyż taki skup mieszkań wymaga dostosowania się do wszelkich potrzeb naszego Klienta.
Aby spieniężyć lokal należy przedstawić akt własności sprzedawanego mieszkania. Naszemu ekspertowi, który się z Państwem skontaktuje wystarczy sam numer księgi wieczystej tego mieszkania. W przypadku braku posiadania aktu własności, taki numer księgi wieczystej otrzymać można w przeznaczonym dla lokalizacji nieruchomości sądzie rejonowym Świdnica. Inne potrzebne przedstawicielowi naszej firmy dokumenty to dowód osobisty oraz oświadczenie o postępowaniu spadkowym, zaległościach, bądź też osobach zameldowanych w nieruchomości. Warto również pamiętać, że nasz specjalista oddelegowany do współpracy z Państwem ma za zadanie pomóc w skompletowaniu potrzebnej dokumentacji. Transakcja mieszkania dopełniana jest przez nas u notariusza, a sprzedający może skorzystać z porady prawnej nim spienięży swoją nieruchomość, co nie niesie za sobą żadnych dodatkowych płatności.
Obsługa szybkiej sprzedaży mieszkania wymaga bardzo profesjonalnego i jak najszybszego działania w trosce o czas Klientów. Każda transakcja sprzedaży mieszkania jest możliwie jak najbardziej uproszczona i dokonywana jest u notariusza, który to potwierdza moc prawną powagą swego urzędu. W sytuacji sprzedaży lokalu o bardziej skomplikowanej formie prawnej transakcja może wymagać późniejszego kontaktu, jednak zdarza się to naprawdę rzadko. W takim wypadku prosimy o pozostawienie swego numeru kontaktowego, przez który będziemy mogli skontaktować się z Państwem. W przypadku Klientów mieszkających na stałe za granicą preferujemy operację polegającą na opoważnieniu osoby, która jest zaufana i mieszka lub przebywa na terenie naszego kraju w celu reprezentowania interesów Klienta. Osoba ta zastępowała będzie naszego Klienta w urzędzie oraz pomoże przy skompletowaniu dokumentów.
W przypadku osób niepełnoletnich, mogą się one stać posiadaczami nieruchomości bądź udziałów w nieruchomości w wyniku spadku bądź otrzymania darowizny. Sprzedanie mieszkania w takim przypadku wychodzi poza ramy zarządzania dobrami, do których uprawnieni zostali rodzice lub opiekunowie prawni, więc taka operacja wymaga otrzymania zgody sądu na przeprowadzenie takiej transakcji. W sądzie wnioskować można o otrzymanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu dysponowania dobrami syna lub córki. Nastąpić może to na drodze sądowej, ale nie jest to konieczne. Spieniężenie takiego mieszkania odbyć może się jedynie jak sąd wyda pozytywny wyrok oraz jak zostanie on uprawomocniony. Sąd jednak zawsze kieruje się dobrem dziecka.
Tak jak przedtem wspominaliśmy, nasza firma skupująca mieszkania znana jest z elastyczności, a nasz zespół podchodzi do wszystkich spraw indywidualnie, co znaczy, że każda okoliczność transakcji szybkiej sprzedaży nieruchomości to kwestia indywidualnych uzgodnień. Warunki ustalone ujęte są w umowie podpisanej u notariusza. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro naszych Klientów, jest ono najważniejsze oraz ochrona interesów Klienta, więc jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która jest nierzadko naprawdę ciężka. Każdy etap współpracy z nami jest przejrzysty oraz eliminuje wszystkie nieporozumienia.
Przede wszystkim wystarczy tylko skontaktować się z naszą firmą, a my udzielimy Państwu możliwie jak najbardziej wyczerpujących informacji dotyczących dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia transakcji sprzedaży mieszkania. Jednymi z najważniejszych dokumentów są z pewnością akty notarialne, czy numer księgi wieczystej nieruchomości. Pośród pozostałych należy też wspomnieć akt kupna nieruchomości albo postanowienie sądu o nabyciu spadku. W przypadku pojawienia się okoliczności powinno się także przygotować oświadczenie o zaległościach czynszowych lub o liczbie osób zameldowanych w mieszkaniu. W celu uzyskania większej ilości wyczerpujących wskazówek polecamy Państwu skontaktować się z namidrogą mailową bądź przez telefon.
Jesteśmy ekspertami z doświadczeniem na rynku nieruchomości i nie unikamy jakichkolwiek trudnych sytuacji. Zajmujemy się zarówno skupem nieruchomości o skomplikowanej sytuacji prawnej, z zadłużeniem czy komornikiem, jak i nieruchomości uległych zalaniu czy pożarowi, które wymagają większego remontu. Za sobą mamy szereg kancelarii prawnych i cieszymy się wsparciem osób prawnych, które dzięki swojemu doświadczeniu są w stanie pomóc przy rozwiązaniu nawet najbardziej skomplikowanych przypadków związanych ze sprzedażą lokali. Warto też pamiętać, że zawsze działamy odpowiedzialnieoraz oferujemy naszym Klientom najbardziej atrakcyjną cenę oraz poczucie bezpieczeństwa.
Tak, nasi Klienci decydując się na szybką sprzedaż swojego mieszkania, przed podpisaniem i sfinalizowaniem umowy mogą jak najbardziej zapoznać się z samą umową z prawnikiem i notariuszem, którzy rozjaśnią wszystkie niejasności, czy wątpliwości dotyczące jej treści oraz odpowiedzą na wszystkie zadane dotyczące umowy pytania. Nasi Klienci zamieszkujący Świdnica i okolice mają również zagwarantowaną pomoc w sytuacjach, które są związane ze złą sytuacją mieszkaniową, prawną bądź finansową.
Pracując od lat na rynku nieruchomości obejmującym Świdnica nieraz dokonywaliśmy błyskawicznego skupu nieruchomości zadłużonych, czy lokali z komornikiem. W każdym przypadku pomagaliśmy naszym Klientom w wyjściu z ich długów chociaż w części, a czasem nawet w całości. Dokonywane przez naszych specjalistów wyceny mieszkań są zawsze zgodne z obecnymi cenami na rynku oraz uwzględniają wszelkie okoliczności, wraz z obciążaniami zapisanymi w księgach wieczystych. W tego typu sytuacjach wycena zniżana jest o wartość należności żądanych przez wierzycieli. W przypadku obciążeń komorniczych dotyczą one wielu właścicieli nieruchomości. Prowadzona przez nas działalność obejmująca Świdnica gwarantuje bardzo dobre warunki Klientom i najbardziej korzystną cenę. Pieniądze otrzymywane przez Klienta po finalizacji umowy wypłacane zostają gotówką i jedynie Klient decyduje czy mają być one przeznaczone na spłatę zadłużenia czy też innych zobowiązań.

Wygląd domu na Świdnica ma bardzo duże znaczenie podczas sprzedaży nieruchomości

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy dobrze wiemy, że większość ludzi na początku patrzy na wygląd, nie inaczej wygląda to w przypadku osób zainteresowanych naszą nieruchomością. Dlatego od samego początku powinniśmy zrobić wszystko co możliwe, żeby sprzedawane przez nas mieszkanie wzbudziło możliwie jak największe zainteresowanie wśród Klientów. Możemy być posiadaczami pięknego mieszkania z cudowną okolicą, jednak jeżeli niepoprawnie przedstawimy naszą nieruchomość, szanse na szybką sprzedaż lokalu mogą zniknąć. Warto w takim razie pamiętać o tym, że podczas oględzin lokalu potencjalny kupiec patrzył będzie nawet na najdrobniejsze szczegóły. Z tego powodu powinniśmy stosownie się przygotować do takiej wizyty, gdyż dobra prezentacja lokalu może utworzyć warunki do zaczęcia negocjacji z zainteresowanym , a także sprzedaży nieruchomości w Świdnica.

Realizujemy oferty typu pilnie sprzedam nieruchomość Świdnica

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Świdnica? Dobrze wiadomo, że niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego też, by zwiększyć naszą szansę na szybszą sprzedaż mieszkania za gotówkę powinniśmy zadbać o to by w lokalu było czysto, a jeśli to konieczne wypadałoby także odświeżyć mieszkanie. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt drogie operacje nie wymagające zbytnio dużej wiedzy, ani użycia siły, a jest to w stanie sprawić, że mieszkanie będzie wyglądało na nowoczesne i świeże. Wypadałoby również ukryć wszelkie osobiste rzeczy na przykład zdjęcia, czy pamiątki, by ułatwić przyszłemu właścicielowi wstępne urządzenie mieszkania. Należy pamiętać też o dobrym oświetleniu mieszkania, które spowoduje, że lokal będzie sprawiał wrażenie większego. Podkreśli ono także plusy nieruchomości oraz przykryje niektóre wady. Warto o tym pamiętać już przy robieniu fotografii mieszkania do ogłoszenia.

Przysposobienie nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Świdnica

Nie zapomnijmy również o tym aby zadbać o dobrą godzinę prezentacji nieruchomości, bo to od niej będzie zależało czy kupujący będzie stał w korkach, by dotrzeć na miejsce, czy jaki widok zobaczyć będzie można z okna. Zamieszczając przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Świdnica, pamiętaj w takim wypadku nasz kupiec ma czas do dyspozycji, pomyślmy nad tym, jaka pora jest odpowiednia na ustalenie takiego spotkania. Kolejnym niezwykle istotnym punktem, o jakim nie każdy wie jest zapach unoszący się w pomieszczeniu. Jeszcze przed zaproszeniem do mieszkania gości zadbajmy o to aby przewietrzyć pomieszczenie, a następnie napełnić pięknym zapachem pieczonego domowego ciasta, czy na przykład kawy. Pamiętajmy jednak, żeby nie używać w tym celu ciężkich zapachów odświeżaczy powietrza, perfum, czy kadzidełek.

Świdnica: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Świdnica? W trakcie oględzin lokalu wcielając się w rolę zarówno gospodarza, jak i sprzedającego, nie możemy zapomnieć o tym by być sympatycznym i miłym. Nie dziwne, że możemy być zmęczeni, czy pełni nerwów, gdy kolejny potencjalny nabywca wypatruje niedoskonałości sprzedawanego lokalu kładąc plusy na bok. Robi on to dlatego aby w dalszej częsci wynegocjować zmniejszenie ceny. Niestety nie każdy sprzedający potrafi okazać sympatię, kiedy nabywca wmawia mu, że jego lokal różni się od tego co przedstawiono na ogłoszeniu. W takich przypadkach coraz większa ilość osób decyduje się na współpracę z profesjonalistą, który potrafi zachować zimną krew i skupia się na najważniejszych elementach sprzedaży lokalu.

Pilna sprzedaż nieruchomości Świdnica - dynamiczna obsługa ogłoszeń

Nie zapomnij o przygotowaniu niezbędnych dokumentów. Jeśli zależy nam na finalizacji transakcji sprzedaży lokalu tak szybko jak się da, nie możemy zapomnieć o potrzebnej nam dokumentacji. Przygotowanie dokumentów jeszcze przed prezentacją nieruchomości, znacznie przyspieszy i ułatwi sprzedaż. Nabywca także nie będzie miał zbyt dużo czasu na zmianę swojej decyzji.

Jeżeli chcemy sprzedać naszą nieruchomość potrzebujemy dokumenty takie jak

 • Numer księgi wieczystej nieruchomości;
 • Akt notarialny, czy też inny dokument potwierdzający prawo do lokalu, na przykład umowa darowizny, czy sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenie opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię, bądź wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez urząd miasta lub gminę, stanowiące potwierdzenie, że w mieszkaniu będącym przedmiotem transakcji nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenia zapłacenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy profesjonalisty

W jaki sposób sprzedać mieszkanie w Świdnica?

Sprzedaż lokalu na własną rękę to kosztowny i czasochłonny proces, gdyż wszystko musimy zrobić samodzielnie. Stworzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, prezentacja nieruchomości kupcom, oraz finalizacja sprzedaży to nasze zadanie. Gdy na dodatek nasza nieruchomość znajduje się w mało ciekawej okolicy, mieszkanie jest obciążone długiem, zostało zalane, spalone w wyniku pożaru lub uległo innej negatywnej okoliczności, to spieniężenie lokalu na własną rękę może potrwać nawet długie lata. Jeżeli więc potrzebujemy gotówki w krótkim czasie, nie mamy środków na generalny remont lokalu, czy po prostu nie mamy czasu na samodzielne sprzedanie, można udać się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego pomocy, gdyż takowa współpraca ma niemało plusów.

Świdnica: Wycena mieszkania w 24h

Dokładna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. dolnośląskie zostanie przeprowadzona przez specjalistów od nieruchomościi nie ma powodu się o nią martwić. Decydując się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na profesjonalną pomoc i doradztwo na każdym etapie sprzedaży. Nie musimy martwić się o samodzielne skompletowanie potrzebnej dokumentacji, bowiem pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby wskaże odpowiednie miejsce, w jakie powinniśmy się udać, po brakującą dokumentację.

Eksperci znający na perfekcyjnie Świdnica napiszą nam profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie opublikowane na wielu stronach branżowych, nawet na tych, do których sami nie mamy dostępu. Umieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Świdnica oszczędzamy czas, bo za kontakt z naszymi Klientami odpowiedzialny jest ekspert, który poświęca swój czas na prezentację lokalu potencjalnym kupcom. Specjalista ma bardzo często o wiele większe prezentacji oferty sprzedaży mieszkania niż my sami. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z naszymi Klientami, które niekiedy są bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem swoich emocji, bo nie jest osobiście zaangażowany w sprzedaż. Posiada on też niezbędne umiejętności oraz doświadczenie, za pomocą których może on uzyskać bardziej atrakcyjną cenę. Nie musimy bać się o to czy transakcja zostanie załatwiona zgodnie z prawem.