X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Wrocław?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Wrocław: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Wrocław

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

W jaki sposób możnaby szybko i najskuteczniej spieniężyć mieszkanie w Wrocławiu ?

Obecnie bezpośrednia sprzedaż nieruchomości to wcale nie taka łatwa operacja jak by się mogło wydawać. Przeznaczając nieruchomość na sprzedaż można długo oczekiwać nabywcy ? miesiącami, a nawet latami. Istnieje jednak dużo sposobów na to żeby w krótkim czasie i skutecznie sprzedać lokal, pobierając przy tym naprawdę atrakcyjną sumę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom, które chcą pilnie sprzedać mieszkanie, może się wydawać, że aby sprzedać nieruchomość wystarczy zaproponować atrakcyjną dla Klienta cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybki proces sprzedaży nieruchomości na własną rękę jest dość skomplikowana. Sprawdź: Skup nieruchomości Wrocław.

Dobra oferta cenowa lokalu szybko sprzedawanej w Wrocławiu nie czyni sukcesu

Oczywiście wiadomo, że cena niższa od rynkowych jest ważnym elementem procesu sprzedaży mieszkania, oraz doskonale przyciąga uwagę potencjalnych kupujących, jednak często potrafi to wzbudzać wiele podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając cenę sprzedaży nieruchomości, powinno się wziąć pod uwagę dwie rzeczy ? realną wartość oferowanej nieruchomości, oraz sytuację aktualnie panującą na rynku. Właśnie dlatego cena naszej nieruchomości nie powinna być za wysoka, ani zbyt mała. Zawyżona cena nieruchomości od razu zostanie odrzucona przez potencjalnych kupujących. Natomiast Zaniżona cena może oznaczać, że oferowana nieruchomość wymaga dużo własnego wkładu finansowego.

Wystawiając ogłoszenie sprzedaży zadłużonego mieszkania warto zawrzeć w ogłoszeniu informację, że zamieszczona cena podlega negocjacjom. Stanowi to sygnał dla potencjalnych nabywców, że umieszczona w ogłoszeniu cena nie jest ostateczna. Warto też podkreślić, że nawet nieduże zejście z ceny sprzedawanego przez nas lokalu, może spowodować, że ilość osób zainteresowanych kupnem nieruchomości pójdzie w górę. W takiej sytuacji dużo kupców zgadza się na negocjację ceny, żeby tylko wyprzedzić pozostałych kupców. Dlatego też dzięki takiemu zabiegowi dużo nieruchomości z obniżoną ceną ostatecznie otrzymuje cenę rynkową, a czasem nawet nieco większą.

Reklama bardzo ważnym elementem szybkiej sprzedaży mieszkania w Wrocławiu

Badania rynku nieruchomości wykazują, iż najlepiej sprzedające się mieszkania to te z ceną rynkową lub nieco niższą. Warto pamiętać o tym decydując się na sprzedaż lokalu. Jeśli sami nie potrafimy oszacować wartości naszego mieszkania warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który sporządzi wycenę naszego lokalu. W ten sposób nie dość że unikniemy przeszacowania wartości lokalu, to dodatkowo zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Wrocławiu? Bez wątpienia na szybką sprzedaż mieszkania obciążonego kredytem doskonale wpływa jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez dobrej prezentacji nasza oferta może zniknąć wśród wielu innych. Warto więc poświęcić na to trochę czasu oraz dopilnować tego, aby reklama była jak najbardziej atrakcyjna i zwracała uwagę kupujących. Wielu sprzedawców nieruchomości już na samym początku przy przeglądaniu ofert może stracić szansę na szybką sprzedaż nieruchomości. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeżeli jednak nie chcemy wydawać gotówki na fotografa zatroszczmy się o to by w jak najlepszy sposób pokazać nasze mieszkanie.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości dzięki reklamie obejmującej woj. dolnośląskie

Jeżeli chcemy aby nasze ogłoszenie zyskało więcej odbiorców można umieścić ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w serwisach społecznościowych na forach o tematyce sprzedaży nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Wrocławiu. Niekiedy idealną decyzją może się również okazać reklamowanie naszego mieszkania w pobliskiej okolicy przez rozwieszanie ulotek. Nie zapomnijmy jednak, że zanim zdecydujemy się na rozwieszenie ogłoszenia w konkretnym miejscu, musimy się upewnić czy aby na pewno możemy zrobić to nie łamiąc prawa. Jak widać wszelkie wymienione powyżej zabiegi sprzedaży lokalu wymagają niemało czasu, lecz są one w stanie przynosić bardzo dobre skutki.

Profesjonalne zdjęcia oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Wrocławiu za gotówkę oraz dobrze napisany opis mieszkania potrafią się jednak okazać kluczem do naszego sukcesu. Warto zaznaczyć, że sporządzając opis naszego lokalu z komornikiem, musimy unikać pisania nieautentycznych informacji. Ukazanie lokalu w najlepszym świetle może być szybko zweryfikowane przez Klientów podczas oglądania nieruchomości. Nie zapominajmy jednak o tym, że każdą informację możemy przedstawić w dobrym świetle. Decydując się na sprzedaż mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie musimy pisać o tym, że przy ulicy jest głośno, ale warto wspomnieć o tym, że dzięki położeniu lokalu można szybko trafić do centrum miasta.

Jakie mieszkania skupujemy w Wrocław?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Sporządzając opis lokalu do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Wrocławiu warto opisać zalety okolicy na przykład szkoły, sklepy, tereny rekreacyjne, ośrodki zdrowia, czy przedszkola. Nie zapominajmy jednak o tym, że nieraz wystarczy małe niedociągnięcie, aby stracić wiarygodność w oczach kupca. Decydując się na sprzedaż mieszkania w Polsce nie możemy zapomnieć o tym żeby promować naszą ofertę na licznych serwisach ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Wrocławiu. Tym sposobem zwiększymy liczbę osób zainteresowanych kupnem naszego mieszkania. Warto też sfinansować promocję naszego ogłoszenia np. przypinając je na górze strony, wstawić więcej zdjęć, dodać wyróżniające obramowanie, lub zwiększyć czcionkę.

Wygląd domu na Wrocław ma ogromne znaczenie podczas sprzedaży mieszkania

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wiadome jest to, że większa część ludzi najpierw patrzy na wygląd, nie inaczej sprawy się mają w przypadku osób zainteresowanych naszym lokalem. Dlatego od samego początku powinniśmy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby szybko sprzedawane mieszkanie wzbudziło jak największe zainteresowanie wśród kupujących. Możemy być posiadaczami pięknego mieszkania z cudowną okolicą, jednak kiedy nieodpowiednio zaprezentujemy naszą nieruchomość, szanse na szybkie spieniężenie mieszkania mogą zniknąć. Warto więc pamiętać o tym, że w trakcie oglądania mieszkania potencjalny kupiec będzie patrzył nawet na najmniejsze szczegóły. Właśnie dlatego warto stosownie przygotować się do takowej wizyty, gdyż dobre zaprezentowanie mieszkania może utworzyć warunki do rozpoczęcia negocjacji z kupcem i spieniężenia mieszkania w Wrocławiu.

Obsługujemy zapytania typu pilnie sprzedam nieruchomość Wrocław

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Wrocław? Dobrze wiadomo, że bardzo istotne jest pierwsze wrażenie. Dlatego też, żeby powiększyć swoją szansę na szybkie spieniężenie lokalu za gotówkę warto zadbać o to by w naszym mieszkaniu było czysto, a jeżeli to konieczne powinniśmy także odświeżyć mieszkanie. Pomalowanie ścian na nowo, czy zrywanie starej tapety to niezbyt drogie zabiegi nie wymagające zbyt dużej wiedzy, ani sił, a może to spowodować, że lokal będzie wyglądał na świeży i nowoczesny. Wypada również schować wszelkie osobiste rzeczy takie jak zdjęcia, czy pamiątki rodzinne, żeby jak najbardziej ułatwić naszemu Klientowi wstępną organizację mieszkania. Należy pamiętać także o odpowiednim świetle panującym w mieszkaniu, z pomocą którego mieszkanie będzie sprawiało wrażenie większego. Uwidoczni ono także zalety nieruchomości oraz ukryje niektóre niewielkie wady. Warto o tym pamiętać już przy robieniu fotografii nieruchomości do naszego ogłoszenia.

Czynności przygotowawcze nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Wrocławiu

Nie zapomnijmy też o tym żeby zadbać o jak najlepszą godzinę prezentowania nieruchomości, ponieważ od niej zależeć będzie czy kupiec będzie stał w korkach, by dojechać na miejsce, czy też jaki widok będzie za oknem. Umieszczając dobre ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Wrocławiu, pamiętaj w takim razie nabywca ma czas do dyspozycji, powinniśmy zastanowić się nad tym, jaka pora będzie idealna na takie spotkanie. Kolejnym ważnym punktem, o którym niektórzy zapominają jest zapach panujący w mieszkaniu. Zanim zaprosimy do siebie naszych Klientów zadbajmy o to aby przewietrzyć pomieszczenie, a następnie napełnić przyjemną wonią pieczonego ciasta, czy chociażby kawy. Pamiętajmy jednak, by nie używać w tym celu zbyt ciężkich zapachów odświeżaczy powietrza, perfum, czy kadzidełek.

Wrocław: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Wrocław? W czasie oględzin mieszkania wcielając się w rolę zarówno gospodarza, jak i sprzedającego, nie można zapomnieć o okazywaniu empatii. Nie dziwne, że możemy być poddenerwowani czy zmęczeni, jak kolejny Klient na siłę szuka wad naszego lokalu kładąc zalety na bok. Robi on to tylko i wyłącznie dlatego aby następnie ponegocjować obniżenie ceny. Nie każdy sprzedawca umie być sympatyczny, gdy kupujący chce wmówić mu, że jego lokal wygląda inaczej niż w ogłoszeniu. Z tego właśnie powodu coraz większa liczba osób współpracuje z profesjonalnym doradcą nieruchomości, który potrafi zachować zimną krew i może się skupić na ważnych sprawach dotyczących sprzedaży nieruchomości.

Pilna sprzedaż nieruchomości Wrocław - dynamiczna obsługa ofert

Nie zapomnij o skompletowaniu wymaganych dokumentów. Jeżeli zależy nam na tym aby dokonać transakcji sprzedaży nieruchomości w najszybszy sposób, trzeba pamiętać o potrzebnych nam do tego dokumentach. Skompletowanie dokumentów jeszcze przed oglądania mieszkania, o wiele ułatwi i przyspieszy sprzedaż. Klient też nie będzie miał zbyt dużo czasu na rozmyślenie się.

Jeśli decydujemy się na sprzedaż mieszkanie potrzebne nam będą dokumenty takie jak:

 • Numer księgi wieczystej nieruchomości;
 • Akt notarialny, lub inny dokument potwierdzający prawo do mieszkania, np. umowa sprzedaży, bądź darowizny, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości;
 • Potwierdzenie opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez gminę lub urząd miasta, które stanowi potwierdzenie, że w mieszkaniu będącym przedmiotem transakcji nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenie opłacenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy eksperta
 • Jak szybko sprzedać mieszkanie w Wrocławiu?

  Sprzedaż nieruchomości na własną rękę to kosztowny i czasochłonny proces, ponieważ wszystko robimy samodzielnie. Spisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie mieszkania potencjalnym Klientom i sfinalizowanie transakcji to nasze zadanie. Kiedy w dodatku nasz lokal mieści się w niezbyt ciekawej okolicy, mieszkanie ma długi, zostało zniszczone np. w wyniku pożaru lub zalania, to samodzielne spieniężenie może potrwać nawet lata. Jeśli więc potrzebujemy pieniędzy w krótkim terminie, nie możemy pozwolić sobie na wyremontowanie nieruchomości, albo zwyczajnie nie mamy czasu na samodzielne sprzedanie, powinniśmy udać się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego pomocy, gdyż takowa współpraca ma dużo zalet.

  Wrocław: Wycena mieszkania w 24h

  Rzetelna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. dolnośląskie sporządzona zostanie przez profesjonalistów od nieruchomościi nie ma powodu się o nią martwić. Podejmując się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc eksperta oraz rady na każdym z etapów sprzedaży. Nie musimy się martwić o samodzielne zebranie całej dokumentacji, bo pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby skieruje nas do odpowiedniego miejsca, w jakie powinniśmy udać się, aby uzyskać pozostałe dokumenty.

  Eksperci znający na perfekcyjnie Wrocław przygotują profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie zamieszczone na wielu stronach branżowych, nawet na tych, do których my sami nie mamy dostępu. Zamieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Wrocław oszczędzamy czas, ponieważ za kontakt z naszymi Klientami jest odpowiedzialny specjalista, który poświęca czas na prezentację mieszkania potencjalnym nabywcom. Ekspert ma często większe możliwości na prezentację oferty sprzedaży mieszkania niż my. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z nabywcami, które bardzo często bywają bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem emocji, gdyż nie jest osobiście zaangażowany w tę sprzedaż. Posiada on też potrzebne umiejętności i doświadczenie, dzięki którym jest w stanie uzyskać atrakcyjniejszą cenę. Nie musimy bać się o to czy nasza transakcja załatwiona będzie zgodnie z przepisami prawa.