X

Skup nieruchomości Tychy za gotówkę

Wypełnij formularz - kupujemy mieszkania w Tychach w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Jak działa skup nieruchomości w Tychach?

1

Nawiązanie kontaktu

Wybierz formę kontaktu - telefoniczną lub przez formularz kontaktu. Dobierzemy termin i sposób wyceny nieruchomości.

right
2

Wycena nieruchomości

Gwarantujemy bezpłatną wycenę sprzedawanej nieruchomości, dokonamy jej rzetelnie i priorytetowo.

right
3

Transakcja notarialna

100% bezpieczeństwa, oferujemy obsługę prawną w przypadku nieruchomości z problemami oraz sprzedaż w biurze notarialnym

right
4

Rozliczenie

Przelew lub rozliczenie gotówkowe gwarantujemy do 24 godzin od pomyślnej transakcji u notariusza.

Tychy: Chcesz sprzedać nieruchomość w Tychach za gotówkę?

Szukasz usług skupu nieruchomości w Tychach? Nasza korporacja od lat zajmuje się skupem mieszkań, domów, lokali i innych nieruchomości w obejmując woj. śląskie. Nasz skup nieruchomości SprzedamMieszkanie bardzo sprężyście rozwinął się na przestrzeni długich lat dogadzać przy tym pokaźną ilość kontrahentów sprzedających nieruchomość nawiązując do miasta Tychy. Kupujemy:

 • nieruchomości do remontu z Tych
 • nieruchomość z długiem w Tychach

Chcąc sprzedać nieruchomość z Tych wiedz że, mieszkania z lokatorami, z hipoteką, komornikiem czy długiem nie są dla SprzedamMieszkanie testem, służymy na terytorium miasta Tychy i na terenie województwa śląskie. Nasza podpora jest cenna skończenia całej umowy sprzedaży nieruchomości w Tychach.

 • nieruchomości obciążone kredytem w Tychach
 • lokale użytkowe po rozwodzie w Tychach

Chodzi Ci po głowie sprzedaż kwatery w Tychach lub innej nieruchomośi, która jest sfatygowana i nadaje się do regeneracji lub ma nieprzystępną sytuację prawną to proponujemy pomoc doświadczonych radców prawnych i notariuszy, którzy sprawnie i bezpiecznie przeprowadzą was przez cały przebieg związany ze sprzedażą Nieruchomości z Tych. Stawiamy na charakterne podejście do klienta i pojmujemy, że każda okoliczność klientów jest inna oraz wymaga innych starań. Jedno jednak jest nieodmienne - priorytetem jest dla nas prawdomówność sprzedaży nieruchomości w Tychach .

W jaki sposób funkcjonuje skup nieruchomości w Tychach?

SprzedamMieszkanie.com kupując nieruchomości w Tychach gwarantuje, że:

 1. Podchodzi do każdego sprzedającego mieszkanie z Tych indywidualnie, nie sprzeciwiając jego rozporządzeniu
 2. Zajmuje się skupem nieruchomości na terenie Tychy i woj. śląskie
 3. Zaręcza klientom uczciwe i bezpłatne wyceny ich nieruchomości sprzedawanych w Tychach
 4. Poręcza klientom dobrodziejstwo radców prywatnych oraz notariuszy z Tych
 5. Gwarantuje również szybką wypłatę należności za sprzedaną nieruchomość
 6. Udziela możliwość depozytu u notariusza

Zastanawiasz się czy SprzedamMieszkanie Tychy kupuje nieruchomości z kredytem z Tych?

Jeżeli w grę wchodzi skuteczna sprzedaż nieruchomości Tychy w woj. śląskie, bardzo często wydarza się, że aspirujemy o kredyt lub pożyczkę, świadcząć pod zastaw naszą nieruchomość. Niestety zdarzenie w życiu naszych klientów może się krańcowo zmienić i konieczna będzie jej sprzedaż. Nasi pracownicy wiedzą, że jedynym sposobem w tej okoliczności jest agencja SprzedamMieszkanie.com prowadząca skup nieruchomości z kredytem w Tychach. Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić swoją sytuację, by uzyskać darmową wycenę i rade przy skompletowaniu wszystkich formalności. Kontrahenci z Tych mają również ewentualność skorzystania z usługi radców prawnych i notariusza, by czuć się bezpiecznie na każdym fragmencie sprzedaży mieszkania w Tychach.

Metoda na sprzedaż nieruchomości z obciążeniem komorniczym w Tychach

SprzedamMieszkanie.com to skup nieruchomości z komornikiem Tychy. Działamy na obszarze Tychy i całej Polski. Nie zastanawiaj się więc, czy umówić się z naszym przedstawicielem, nic nie utracisz, ponieważ nasze usługi są darmowe, a my chętnie pomożemy sprzedać nieruchomość z zajęciem komorniczym w Tychach. Gdy sen z powiek przępędza nam komornik, który doskwiera nad naszą nieruchomością, a nie mamy gotówki na jego spłacanie to nasza korporacja przychodzi z poparciemkażdemu klientowi. Rzetelnie zaprezentujemy Państwu naszą ofertę i bezpłatną wycenę nieruchomości Tychy oraz wykażemy wam, że jesteśmy jedną z szanowanych firm w Tychach, która ma ogromne doświadczenie i szerokie usługi.

 • kupujemy lokale użytkowe z komornikiem z Tych
 • kupimy lokale użytkowe obciążeniem komorniczym Tychy

Nasze biuro nieruchomości z Tych postępuje na rynku nieruchomości w województwie od wielu lat jako pośrednik nieruchomości w Tychach, dzięki temu pozyskaliśmy ogromną wprawe, które pomaga nam zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów. Rozumiemy, że decydując się na sprzedaż parceli, która ma nie jasną sprawe prawną klienci mają ku temu bardzo ważny motyw, chcemy więc zrobić wszystko co w naszej mocy, by sprzedaż przebiegła sprawnie i szybko, by nie musieli oni oczekiwać długo na gotówkę. Skończenie sprzedaży i wypłata gotówki nie ciągnie się więc więcej niż 24 godziny.

W Tychach sprzedając nieruchomość z długiem u komornika nie tylko zyskasz bezpłatna wycenę zadłużonej nieruchomości, ale również pomoc profesjonalnych radców prawnych i notariusza. Dzięki temu masz swobode, że sprawy zostaną sporządzone zgodnie z prawem, a temat zostanie zakończona w możliwie jak najkrótszym terminie.

Nasz bezpieczny skup mieszkań Tychy ma wiele cech, które wypowiadają się za zastosowaniem z naszych usług. Jesteśmy rzetelni, uczciwi, pomocni oraz doświadczeni. Podbijamy naszych klientów na każdym części sprzedaży informując ich skrupulatnie o postępach i wymaganiach w ich sprawie.

Kupujemy zadłużone nieruchomości w Tychach i wojewodztwie śląskie

Oddłużanie nieruchomości w Tychach polega na przeprowadzeniu debat z komornikami, bankami i innymi wierzycielami zadłużonego mieszkania. Niestety najczęściej jest to dla naszych klientów, którzy nie posiadają doświadczenia cały ten tok jest niełatwy i często krępujący. Nasi wykwalifikowani pracownicy skupu nieruchomości SprzedamMieszkanie.com wykryją dla Państwa rozwiązania na każdym fragmencie sprzedaży mieszkania lub domu z Tych. Nie ma obowiązku spożytkowania z takich rozwiązań jak: negocjacje z komornikiem czy bankiem, można skorzystać z naszej radzie i najprościej sprzedać zadłużoną nieruchomość. Nie jest to łatwa kwestia, jednak jesteśmy wstanie pomóc interesantom w każdej zdarzeniu, ponieważ od kilku lat zajmujemy się pomiędzy innymi skupem nieruchomości z zadłużeniem. Nasza firma w Tychach oddłużyła nieruchomości:

Rodzaj nieruchomościRodzaj problemuIlość
MieszkanieZajęcie komornicze12
MieszkanieKredyt hipoteczny24
MieszkanieZadłużenie w spółdzielni6
DomZajęcie komornicze3
DomKredyt hipoteczny4

Z nami masz okazję sprzedać udziały w nieruchomościach!

Chcesz szybko sprzedać udziały w nieruchomościach w Tychach? Jeśli sprzedaż udziałów w nieruchomości bez akceptacji współwłaściciela wydaje się nam niemożliwy, to zapraszamy do umówienia się z naszą biznesem w celu uzyskania szczegółowych, rzetelnych informacji. Bardzo ochoczo skupujemy mieszkania, domy czy działki w tej sytuacji, by ulżyć naszych klientów. Niestety sprzedaż nieruchomości z problemami z Tych najczęściej okazuje się straszliwa na własną rękę, ponieważ istnieje małoosób zainteresowanych tego typu transakcją, ponieważ jest ona bardzo nieprosta. Warto jest więc skorzystać z radzie naszych doświadczonych pracowników oraz radców prawnych, by wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Proszę również pamiętać, że skupujemy udziały w nieruchomościach nie tylko na strefie Tych, ale również na strefie całej Polski.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie szybkiego skupu nieruchomości Tychy i możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem obejmującym najróżniejsze przypadki, a także wszelakie stany prawne. Mamy do dyspozycji potrzebne środki, dzięki którym jesteśmy w stanie przeprowadzić wiele transakcji gotówkowych Tychy. Szybki skup mieszkań jest bardzo korzystnym wyjściem dla osób korzystających z naszych usług, bo umożliwia to szybkie pozbycie się problemów z mieszkaniem i przywrócenie płynności finansowej i poczucia bezpieczeństwa. Proponujemy właścicielom mieszkań pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności i szybką transakcję. Pieniądze otrzymane za sprzedanie mieszkania Klient otrzymuje od razu po finalizacji umowy – gotówką bądź przelewem na podane przez siebie konto bankowe w ciągu dwudziestu czterech godzin od podpisania umowy.
Tak, w innym przypadku nasz zespół nie cieszyłby się opinią firmywychodzącej naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów w Tychy. Część zespołu naszej firmy to eksperci o wieloletnim doświadczeniu w skupie mieszkań, działają w terenie oraz trafiają do wszystkich Klientów. Wystarczy tylko skontaktować się z nami oraz umówić najbardziej odpowiadający Państwu termin wizyty. Nasi eksperci obsługują Klientów na terenie całej Polski w dużych i małych miastach oraz wsiach. Lokalizacja nie ma dla nas żadnego znaczenia.
Jesteśmy zarówno znaną firmą na rynku obejmującym Tychy oraz cenioną przez naszych Klientów. Współpracują z nami kancelarie prawne i eksperci finansowi, a sam nasz zespół jest doświadczony w swojej pracy. Ufają nam dziesiątki Klientów, którzy postanowili skorzystać z naszej oferty, i których ani razu nie zawiedliśmy. Cechujemy się uczciwością, bowiem wykonujemy nasz zawód zgodnie z etyką zawodową oraz przepisami polskiego prawa. Na sporządzaną przez naszych ekspertów wpływają różne czynniki. Wycena ta nie będzie zobowiązywała Państwa do niczego, ale pozwoli na porównanie innych ofert z naszą i wybranie najlepszej. Zwykle jednak to nasza firma realizuje transakcję sprzedaży, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej danej nieruchomości i płacąc natychmiastowo.
Konto bankowe nie jest wymagane, gdyż pieniądze są przez nas wypłacane zarówno przelewem, jak i w gotówce w chwili podpisania umowy sprzedaży mieszkania w Tychy. Właściciel sprzedawanego mieszkania otrzymuje ustaloną kwotę w gotówce do ręki. Tego typu rozwiązanie jest wygodne i bezpieczne, a w dodatku pozwala na wyjście z długów lub rozwiązać inne problemy finansowe. Jeżeli zaś sprzedawca zdecyduje się na otrzymanie pieniędzy za pomocą przelewu, to przelejemy środki na wskazane przez niego konto bankowe w 24 godziny od finalizacji umowy.
Nasze zasady zgodnie z którymi pracujemy są precyzyjnie i jasno określone. Po kontakcie z naszym Klientem spotykamy się z nim w miejscowości Tychy na oględziny mieszkania, po których nasz specjalista sporządza wycenę nieruchomości, którą otrzymuje Klient, który chce błyskawicznie spieniężyć daną nieruchomość. Jeżeli zaakceptuje on wycenę przygotowujemy i podpisujemy umowę w ciągu jedynie 24 godzin, a gotówkę wypłacamy natychmiastowo do ręki. Wszystkie sprawy są traktowane przez nasz zespół indywidualnie i każdy nasz Klient się dla nas liczy, ponieważ skup mieszkania wymaga dostosowania się do wszelkich potrzeb Klienta.
Żeby sprzedać mieszkanie za gotówkę należy przedstawić akt własności sprzedawanego mieszkania. Naszemu specjaliście, który się z Państwem skontaktuje wystarczyć będzie tylko numer księgi wieczystej tego lokalu. W przypadku nie posiadania aktu własności, taki numer księgi wieczystej otrzymać można w odpowiednim dla lokalizacji nieruchomości sądzie rejonowym Tychy. Pozostałe niezbędne naszemu przedstawicielowi dokumenty to dowód osobisty oraz oświadczenie o postępowaniu spadkowym, osobach zameldowanych w mieszkaniu, bądź zaległościach. Warto także pamiętać, że nasz specjalista oddelegowany do współpracy z Państwem ma zadanie pomóc Państwu w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji. Transakcja kupna-sprzedaży mieszkania dokonywana jest przez nas u notariusza, a Klient ma prawo skorzystać z porady prawnej zanim już spienięży swoją nieruchomość, co nie wymaga absolutnie żadnych dodatkowych płatności.
Obsługa sprzedaży mieszkania wymaga bardzo profesjonalnego, a także jak najszybszego działania w trosce o czas Klientów. Każda z transakcji sprzedaży nieruchomości jest możliwie jak najbardziej uproszczona oraz przeprowadzana jest u notariusza, który potwierdza moc prawną powagą swojego urzędu. W sytuacji sprzedaży mieszkania mającego bardziej skomplikowaną formę prawną transakcja taka może wymagać późniejszego kontaktu, lecz bardzo rzadko się to zdarza. W takiej sytuacji prosimy o zostawienie nam swojego numeru kontaktowego, przez który będziemy mogli skontaktować się z Państwem. W przypadku Klientów stale zamieszkałych za granicą preferujemy zabieg polegający na opoważnieniu zaufanej osoby, która mieszka lub przebywa na terenie Polski w celu reprezentowania interesów Klienta. Taka osoba będzie zastępować naszego Klienta w urzędzie i pomoże przy skompletowaniu dokumentacji.
W przypadku osób niepełnoletnich, mogą się one stać właścicielami mieszkania lub udziałów w mieszkaniu w wyniku spadku lub otrzymania darowizny. Sprzedaż mieszkania w takiej sytuacji wychodzi poza zakres zarządzania dobrami, do których zostali uprawnieni opiekunowie bądź rodzice, a więc wymaga to otrzymania pozwolenia sądu na dokonanie takiej transakcji. W sądzie można wnioskować o otrzymanie zgody na rozszerzenie zakresu zarządzania majątkiem syna lub córki. Nastąpić może to na drodze sądowej, lecz nie jest to niezbędne. Sprzedaż takiego lokalu odbyć może się tylko i wyłącznie kiedy sąd wyda pozytywny wyrok oraz kiedy zostanie on uprawomocniony. Sąd przede wszystkim jednak kieruje się dobrem dziecka.
Tak jak poprzednio wspomnieliśmy, nasza firma od skupu mieszkań słynie z elastyczności, a nasz zespół podchodzi do wszystkich spraw indywidualnie, co znaczy, że wszelkie okoliczności transakcji szybkiej sprzedaży mieszkania to kwestia osobistych uzgodnień. Ustalone warunki uchwycone są w umowie podpisanej u notariusza. Przede wszystkim liczy się dla nas dobro naszych Klientów, jest ono najważniejsze jak i ochrona ich interesów, więc jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która nierzadko jest naprawdę trudna. Każdy z etapów współpracy z nami jest przejrzysty oraz eliminuje wszelkie nieporozumienia.
Na samym początku wystarczy tylko skontaktować się z naszym zespołem, a my udzielimy Państwu możliwie jak najbardziej wyczerpujących informacji o dokumentacji potrzebnych do transakcji. Jednymi z ważniejszych dokumentów są z pewnością akty notarialne, bądź numer księgi wieczystej lokalu. Pośród reszty należy również wspomnieć akt kupna lokalu czy postanowienie sądu o nabyciu spadku. W przypadku pojawienia się okoliczności należy także przyszykować oświadczenie o zaległościach w czynszu lub o ilości zameldowanych w nieruchomości osób. W celu uzyskania większej ilości wskazówek zalecamy Państwu skontaktować się z namimailem bądź przez telefon.
Jesteśmy ekspertami z doświadczeniem na rynku nieruchomości i nie obawiamy się jakichkolwiek ciężkich sytuacji. Specjalizujemy się zarówno w skupie mieszkań ze skomplikowaną sytuacją prawną, z komornikiem czy zadłużeniem, jak i mieszkań, które uległy zalaniu czy pożarowi, wymagających generalnego remontu. Mamy za sobą wiele kancelarii prawnych, a także cieszymy się wsparciem osób prawnych, które dzięki swojej wprawie mogą pomóc przy rozwiązaniu nawet najbardziej skomplikowanych przypadków sprzedaży nieruchomości. Należy też pamiętać, iż za każdym razem pracujemy odpowiedzialniei zapewniamy naszym Klientom najlepszą cenę i poczucie bezpieczeństwa.
Oczywiście, że tak, nasi Klienci decydując się na sprzedaż lokalu, przed podpisaniem i finalizacją umowy mogą zapoznać się z samą umową w towarzystwie prawnika i notariusza, którzy będą mogli rozjaśnić wszelkie niejasności, czy wątpliwości dotyczące jej treści oraz odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące umowy. Nasi Klienci zamieszkujący Tychy i okolice mają tez zagwarantowaną pomoc w sytuacjach związanych ze złą sytuacją mieszkania, prawną, czy też finansową.
Działając od wielu lat na rynku nieruchomości obejmującym Tychy nieraz dokonywaliśmy skupu mieszkań z długiem, czy lokali z komornikiem. W każdym z tych przypadków pomagaliśmy naszym Klientom w wyjściu z ich długów przynajmniej w części, a nawet w całości. Dokonywane przez naszą firmę wyceny lokali są zawsze zgodne z obecnymi cenami rynkowymi, a także uwzględniają wszelkiego typu okoliczności, wraz z obciążaniami, które zapisane są w księdze wieczystej. W tego typu przypadkach wycena pomniejszana jest o wartość należności, które są żądane przez wierzycieli. W przypadku obciążeń komorniczych dotyczą one wielu właścicieli lokali. Prowadzona przez nas działalność obejmująca Tychy gwarantuje bardzo dobre warunki naszym Klientom i najbardziej korzystną cenę. Pieniądze otrzymywane przez Klienta po sfinalizowaniu umowy zostają wypłacane w gotówce i tylko Klient decyduje czy mają zostać one wydane na opłacenie zadłużenia czy innych zobowiązań.

Zobacz jak funkcjonuje skup nieruchomości z lokatorem Tychy

Przebieg skupu nieruchomości z lokatorem w mieście Tychy jest długi i nieszablonowy. Zajmujemy się tego rodzaju sprawami od 12 lat, dzięki czemu mamy prawdopodobieństwo dać pewność swoim klientom całkowite bezpieczeństwo w trakcie sprzedaży nieruchomości z niechcianym lokatorem. Proponujemy naszym klientom bezpłatną, sprawną wycenę mieszkania z Tych, zgodną z realiami rynku nieruchomości, poparciena każdym odcinku transakcji, podpisanie umowy u notariusza oraz szybką kontrolę środków w gotówce lub na konto. Uzupełniająco mogą Państwo spodziewać się na odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące sprzedaży mieszkania z lokatorem.

Czas trwania procesuIlość
1-3 miesiące12
3-6 miesięcy24
6-12 miesięcy6
Ponad rok3

Firma, która kupuje mieszkania za gotówkę

W Tychach nasza agencja nieruchomości zajmuje się skupem mieszkań, domów, lokali, działek, garaży za gotówkę obejmując strefę województwa śląskie oraz całego kraju. Aby sprzedać nieruchomość za etyczną kwotę, przystało mieć doświadczenie i posiadać wiedzę prawną oraz zaangażować swój czas, pieniądze i mieć sporą cierpliwość. Dzięki nam nieruchomość zostanie sprzedana szybko i bezpiecznie, a kwestie formalno ? prawne nie będą niejasne. Cechują nas:

 • Czas działania - czas klienta jest dla nas celem, dlatego stawiamy na szybkie przeprowadzenie umowy w Tychach
 • Bezpieczeństwo - wszystkie kwestie załatwiane są pokojowo z przepisami i prawem
 • Obsługa prawna - nasi prawnicy są dyspozycyjni dla naszych klientów zabezpieczając cały cykl transakcyjny
 • Cały kraj - skup nieruchomości administrujemy na strefie Tych, ale też na terenie terenie woj. śląskie
 • Terminowe rozliczenie - wypłacamy pieniądze sprzedającym mieszkanie w ciągu 48 godzin w gotówce lub na konto, według uznania

Kupimy zdewastowane mieszkania i domy w Tychach! Prowadzimy skup nieruchomości do renowacji

Może się zdarzyć, że musimy spieniężyć mieszkanie, które zostało obdarte przez pożar lub inne bodzce. Działka może wymagać również naprawy. W takiej okoliczności jej sprzedaż jest znacznie utrudniona, co może doprowadzić do uzyskania zaniżonej wartości za nią. Korzystając z usług naszej interesu klient może wyjść z patowej sytuacji, nie tracąc na tej transakcji. Kupno w Tychach mieszkania do odbudowy nie jest dla nas żadną przeszkodą i bardzo chętnie je odkupimy. Nie ma konieczności inwestycji w nieruchomość, którą chcemy sprzedać.

 • domy po pożarze w Tychach
 • mieszkania zniszczone z Tych
 • nieruchomości do remontu całe woj. śląskie

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników SprzedamMieszkanie.com agencja nieruchomości Tychy ma reputacje i jest na wysokiej lokalizacji na rynku nieruchomości, który nie jest dla nas żadną tajemnicą. Działamy na strefie Tych, jednak bardzo ochoczo skupujemy je także na obszarze całej Polski. Jesteśmy w pełni niezależną firmą, która ma możność podejmowania szybkich i bezpiecznych decyzji, usatysfakcjonujać przy tym dużą rzeszę klientów. Aby nakłonić Państwa do wykorzystania z naszych usług należy się z nami umówić się. Gwarantujemy naszym klientom całkowicie bezpłatną wycenę oraz uczciwe informację. Klienci mają także sposobność odmowy skorzystania z naszych usług bez doświadczenia żadnych kar.

Zagwarantujemy rentowne ceny nieruchomości w Tychach

Aby samodzielnie sprzedać mieszkanie w Tychach za dochodową cenę nieruchomości trzeba mieć znaczne doświadczenie i równowagę, zwłaszcza jeśli nie ma ono jasnej sprawy prawnej. Jest to dość duże utrudnienie, gdyż kupujący najczęściej chcą, aby przed sprzedażą mieszkanie zostało wyremontowane. Dzięki współdziałaniu z naszą zakładem istnieje możność załatwienia wszelkich formalności zdalnie i niema potrzeby dojazdu do biura. Nasi pracownicy bardzo profesjonalnieodpowiedzą na wszystkie pytania każdego klienta, podchodząc do każdej sprawy indywidualnie. Wspieramy także w kompletowaniu koniecznych dokumentów, a nasi specjaliści są do stałej dyspozycji. Jeżeli chodzi o wypłatę bilonu to postępujemy sprawnie i wypłacamy gotówkę zgodnie z ustaloną ceną nieruchomości u notariusza z Tych w trakcie doby.

Czas trwania wyceny nieruchomości w Tychach rok 2022Ilość wycen
poniżej 24h81
24h-48h36
ponad 48h4

Skup mieszkań z Tych SprzedamMieszkanie działa nie tylko na obszarze Tych, ale również na terytorium całej Polski. Wiemy, że sprzedaż mieszkania z zawiłą sytuacją prawną jest skomplikowana i wymaga znajomości prawa sprzedaży nieruchomości w Tychach.