X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Bochnia?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Bochnia: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Bochnia

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak można błyskawicznie i najskuteczniej sprzedać nieruchomość w Bochnia ?

Dziś bezpośrednia sprzedaż lokalu nie jest wcale taka prosta jak się może wydawać. Przeznaczając mieszkanie na sprzedaż możemy długo czekać na Klienta ? miesiącami, a nawet latami. Istnieje jednak dużo sposobów na to aby szybko i niezawodnie sprzedać lokal, pobierając przy tym naprawdę zadowalającą sumę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom decydującym się na pilną sprzedaż mieszkania, może się wydawać, że aby ktoś kupił nieruchomość trzeba tylko zaproponować niską cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybki proces sprzedaży nieruchomości o własnych siłach jest dość skomplikowaną operacją.

Zachęcająca oferta cenowa mieszkania szybko sprzedawanej w Bochnia nie czyni sukcesu

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że atrakcyjna oferta stanowi ważny element sprzedaży lokalu, i że bardzo dobrze przyciąga uwagę kupujących, jednak często potrafi to wzbudzać dużo podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że podczas ustalania ceny sprzedaży lokalu, powinieneś wziąć pod uwagę dwie rzeczy ? realną wartość wystawianej nieruchomości, oraz aktualnie panującą na rynku sytuację. Dlatego właśnie cena naszej nieruchomości nie może być za wysoka, ani za niska. Zawyżona cena lokalu bez wątpienia zostanie odrzucona przez większość Klientów. Z kolei Za niska cena może znaczyć, że oferowana nieruchomość wymaga dużo wkładu własnego.

Zamieszczając ogłoszenie sprzedaży zadłużonego mieszkania warto zamieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona kwota podlega negocjacjom. Będzie to wyraźny znak dla potencjalnych kupujących, że umieszczona w ogłoszeniu kwota nie jest ostateczna. Warto też pamiętać, że nawet małe obniżenie ceny sprzedawanego przez nas mieszkania, potrafi sprawić, że liczba osób zainteresowanych kupnem mieszkania wzrośnie. W tego typu sytuacjach wielu Klientów przystaje na negocjację ceny, żeby tylko wyprzedzić pozostałych zainteresowanych. Dlatego też dzięki takiemu zabiegowi wiele nieruchomości z niższą ceną ostatecznie otrzymuje cenę rynkową, a czasem nawet trochę większą.

Reklama nieodłącznym elementem pilnej sprzedaży nieruchomości w Bochnia

Badania rynku nieruchomości wykazują, że najlepiej sprzedające się mieszkania to te z ceną rynkową lub trochę niższą. Warto pamiętać o tym gdy decydujemy się na sprzedaż nieruchomości. Jeżeli sami nie jesteśmy w stanie określić wartości nieruchomości warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który sporządzi wycenę naszego mieszkania. W ten sposób nie dość że unikniemy przeszacowania wartości sprzedawanej nieruchomości, to w dodatku zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Bochnia? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż nieruchomości obciążonej kredytem doskonale wpływa jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez odpowiedniej reklamy nasza oferta może zniknąć w tłumie. Warto w takim razie poświęcić na prezentację mieszkania trochę czasu oraz dopilnować tego, aby nasza reklama była atrakcyjna i przyciągała uwagę nabywców. Wielu sprzedawców nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty potrafi stracić szansę na szybką sprzedaż lokalu. Najczęściej jest to spowodowane zdjęciami słabej jakości, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeżeli jednak nie chcemy wydawać gotówki na fotografa zatroszczmy się chociaż o to by jak najlepiej przedstawić naszą nieruchomość.

Jakiego typu mieszkania kupujemy w Bochnia?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Bochnia warto opisać plusy okolicy na przykład szkoły, parki, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Nie zapomnijmy również o tym, że nieraz wystarczy nieścisłość, żeby stracić wiarygodność w oczach nabywcy. Decydując się na sprzedaż lokalu w naszym kraju pamiętajmy o tym by rozpowszechniać naszą ofertę na jak największej ilości serwisów ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Bochnia. W taki sposób możemy zwiększyć liczbę zainteresowanych kupnem naszej nieruchomości. Przydałoby się również sfinansować promocję ogłoszenia np. przypinając je u góry strony, wstawić więcej zdjęć, wstawić wyróżniającą ramkę, lub powiększyć czcionkę.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości przez reklamę na całe woj. małopolskie

Jeśli chcemy aby nasza oferta została wyświetlona przez większe grono odbiorców możemy umieścić ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w mediach społecznościowych na specjalnych forach o tematyce mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Bochnia. Niekiedy idealną decyzją może okazać się też promowanie naszego mieszkania w niedalekiej okolicy przez rozwieszanie ulotek. Nie zapomnijmy jednak, że nim zdecydujemy się na powieszenie ulotki w jakimś miejscu, powinniśmy być pewni czy na sto procent możemy zrobić to nie łamiąc przy tym prawa. Jak można zauważyć wszelkie wymienione wcześniej techniki sprzedaży lokalu wymagają niemało czasu, lecz potrafią one przynosić nam bardzo dobre skutki.

Zdjęcia wykonane przez profesjonalistę oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Bochnia za gotówkę oraz dobrze sporządzony opis lokalu potrafią się okazać kluczem do naszego sukcesu. Warto zaznaczyć, że sporządzając opis naszego lokalu z komornikiem, powinniśmy unikać pisania nieprawdziwych informacji. Ukazanie mieszkania w najlepszym, wyidealizowanym świetle może zostać bardzo szybko zweryfikowane przez zainteresowanego podczas oglądania mieszkania. Pamiętajmy jednak o tym, że każdy punkt możemy przedstawić w pozytywnym świetle. Jeśli zdecydujemy się na sprzedanie mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie trzeba pisać o dochodzącym z zewnątrz hałasie, ale warto podkreślić, że dzięki położeniu lokalu można szybko dostać się do centrum miasta.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie szybkiego skupu nieruchomości Bochnia i posiadamy wieloletnie doświadczenie obejmujące najróżniejsze przypadki, a także wszelkiego typu stany prawne. Mamy do dyspozycji potrzebne środki, dzięki którym możemy pozwolić sobie na przeprowadzenie każdej transakcji gotówkowej Bochnia. Szybki skup mieszkań okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem dla osób korzystających z naszych usług, gdyż daje to możliwość na bardzo szybkie rozwiązanie problemów związanych z mieszkaniem oraz przywrócenie poczucia bezpieczeństwa i płynności finansowej. Sugerujemy właścicielom mieszkań pomoc w załatwieniu wszelkich formalności oraz błyskawiczną transakcję. Pieniądze otrzymane za sprzedany lokal Klient odbiera albo od razu po sfinalizowaniu umowy – gotówką lub przelewem na wskazane przez Klienta konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Tak, gdyby było inaczej nasz zespół nie mógłby się cieszyć opinią firmy, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów w Bochnia. Część naszej firmy to eksperci o wieloletnim doświadczeniu w skupie lokali, działają oni w terenie i trafiają do wszystkich naszych Klientów. Trzeba skontaktować się z nami i umówić najbardziej korzystny dla Państwa termin. Nasi eksperci obsługują Klientów w całym kraju w małych wsiach, miasteczkach oraz dużych miastach. To gdzie mieszka nasz Klient nie ma dla nas najmniejszego znaczenia.
Nasz zespół jest zarówno znaną firmą na rynku obejmującym Bochnia jak i cenioną przez naszych Klientów. Współpracują z nami kancelarie prawne, a także eksperci finansowi, a nasz zespół ma ogromne doświadczenie w tym co robi. Zaufało nam wielu Klientów, którzy skorzystali z naszej oferty, i których nigdy nie zawiedliśmy. Uczciwość to podstawa naszej pracy, bo wykonujemy nasz zawód zgodnie z etyką zawodową i prawem. Na sporządzaną przez nas wpływają różne czynniki. Wycena taka nie zobowiązuje Państwa do niczego, ale pozwala Państwu na porównanie innych ofert z naszą i wybranie lepszej z nich. Jednak zazwyczaj to nasza firma realizuje transakcję sprzedaży, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej lokalu i płacąc natychmiastowo.
Nie wymagamy konta w banku, gdyż pieniądze wypłacamy zarówno przelewem na konto, jak i w gotówce w chwili sfinalizowania umowy sprzedaży mieszkania w Bochnia. Nasz Klient dostaje kwotę w gotówce. Takie rozwiązanie jest zarówno wygodne jak i bezpieczne, a dodatkowo pozwala wyjść z długów bądź rozwiązać inne problemy finansowe. Jeżeli jednak Klient zdecyduje się na otrzymanie pieniędzy za pomocą przelewu, przelejemy mu środki na wskazane przezeń konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasze zasady zgodnie z którymi pracujemy są określone precyzyjnie oraz jasno. Po kontakcie z Klientem spotykamy się z nim w miejscowości Bochnia na oględziny mieszkania, a następnie nasz specjalista sporządza wycenę tego mieszkania, którą otrzymuje Klient, który chce szybko sprzedać dany lokal. Jeżeli zaakceptuje on wycenę przygotowujemy i podpisujemy umowę w jedynie 24 godziny, a gotówkę wypłacamy błyskawicznie do ręki. Każda sprawa jest traktowana przez nasz zespół indywidualnie i każdy Klient się dla nas liczy, bowiem skup mieszkań wymaga dostosowania się do wszelkich potrzeb Klienta.
Żeby sprzedać mieszkanie za gotówkę należy przedstawić akt własności lokalu, który ma być przedmiotem sprzedaży. Naszemu ekspertowi, który się z Państwem skontaktuje wystarczy sam numer księgi wieczystej tej nieruchomości. W przypadku braku posiadania aktu własności, numer księgi wieczystej można otrzymać w przeznaczonym dla lokalizacji mieszkania sądzie rejonowym Bochnia. Pozostałe niezbędne naszemu przedstawicielowi dokumenty to dowód osobisty i oświadczenie o postępowaniu spadkowym, osobach zameldowanych w mieszkaniu, bądź zaległościach. Warto pamiętać, że nasz specjalista oddelegowany do współpracy z Państwem ma zadanie pomóc w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji. Transakcja kupna-sprzedaży mieszkania przeprowadzana jest przez nas u notariusza, a Klient może skorzystać z porady prawnej nim już sprzeda swój lokal, co nie wymaga żadnych dodatkowych płatności.
Obsługa sprzedaży mieszkań wymaga profesjonalnego, a także możliwie jak najszybszego działania w trosce o czas Klientów. Każda transakcja sprzedaży nieruchomości jest w miarę możliwości jak najbardziej uproszczona i odbywa się u notariusza, który to potwierdza moc prawną powagą swego urzędu. W przypadku sprzedaży lokalu o bardziej skomplikowanej formie prawnej transakcja potrafi wymagać późniejszego kontaktu, ale bardzo rzadko się to zdarza. W takich przypadkach prosimy o pozostawienie swego numeru kontaktowego, na który będziemy mogli zadzwonić w celu kontaktu z Państwem. W przypadku Klientów na stałe zamieszkałych poza granicami Polski preferujemy zabieg polegający na opoważnieniu osoby zaufanej, która mieszka lub aktualnie przebywa na terenie Polski w celu reprezentowania interesów Klienta. Taka osoba zastępować będzie Klienta w urzędzie oraz pomoże przy skompletowaniu dokumentacji.
W przypadku osób, które są niepełnoletnie, mogą się one stać właścicielami nieruchomości bądź udziałów w nieruchomości w wyniku spadku bądź otrzymania darowizny. Sprzedanie mieszkania w takiej sytuacji wychodzi poza ramy zarządzania dobrami, do których rodzice bądź opiekunowie prawni zostali uprawnieni, a więc wymaga to uzyskania pozwolenia sądu na przeprowadzenie takowej transakcji. Przed sądem wnioskować można o uzyskanie zgody na rozszerzenie zakresu dysponowania dobrami córki bądź syna. Nastać może to na drodze rozprawy sądowej, jednak nie jest to niezbędne. Sprzedaż takiego mieszkania odbyć się może tylko i wyłącznie gdy sąd wyda pozytywny wyrok oraz jak zostanie on uprawomocniony. Sąd przede wszystkim jednak kieruje się dobrem dziecka.
Tak jak przedtem wspomnieliśmy, nasza firma słynie z elastyczności, a nasi przedstawiciele podchodzą do każdej sprawy indywidualnie, co znaczy, że wszystkie okoliczności transakcji szybkiej sprzedaży nieruchomości to kwestia indywidualnych uzgodnień. Warunki wyznaczone uchwycone są w umowie podpisanej u notariusza. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro naszych Klientów, jest ono dla nas najważniejsze jak i ochrona interesów Klienta, więc jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która często jest naprawdę ciężka. Każdy etap naszej współpracy z Klientem jest przejrzysty i usuwa wszelkie nieporozumienia.
Najpierw wystarczy tylko skontaktować się z nami, a my z kolei udzielimy Państwu możliwie jak najbardziej wyczerpujących informacji o dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia transakcji sprzedaży mieszkania. Jednymi z ważniejszych dokumentów są bez wątpienia akty notarialne, bądź numer księgi wieczystej lokalu. Wśród innych należy też wspomnieć akt kupna lokalu czy postanowienie sądowe o nabyciu spadku. W przypadku pojawienia się okoliczności powinno się także przyszykować oświadczenie o zaległościach w czynszu albo o ilości osób zameldowanych w nieruchomości. W celu otrzymania większej ilości wyczerpujących wskazówek polecamy Państwu skontaktować się z nami mailowo, lub telefonicznie.
Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem na rynku nieruchomości i nie obawiamy się żadnych bardziej skomplikowanych sytuacji. Specjalizujemy się zarówno w skupie lokali ze skomplikowaną sytuacją prawną, z komornikiem czy zadłużeniem, jak i mieszkań uległych pożarowi czy zalaniu, wymagających poważniejszego remontu. Mamy za sobą szereg kancelarii prawnych, a także cieszymy się wsparciem prawników, którzy dzięki swojemu wyspecjalizowaniu są w stanie pomóc przy rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych przypadków sprzedaży nieruchomości. Należy również pamiętać, iż za każdym razem pracujemy odpowiedzialnieoraz gwarantujemy Klientom najbardziej korzystną cenę i poczucie bezpieczeństwa.
Oczywiście, że tak, nasi Klienci decydując się na szybką sprzedaż swojej nieruchomości, przed podpisaniem i finalizacją umowy mogą jak najbardziej zaznajomić się z samą umową z prawnikiem i notariuszem, którzy będą mogli rozjaśnić wszelkie niejasności, czy wątpliwości odnośnie jej treści oraz odpowiedzą na wszystkie zadane dotyczące umowy pytania. Nasi Klienci zamieszkujący Bochnia i okolice mają także zapewnioną skuteczną pomoc w sytuacjach, które są związane ze złą sytuacją mieszkaniową, prawną, czy finansową.
Działając od wielu lat na rynku nieruchomości obejmującym Bochnia wiele razy dokonywaliśmy skupu mieszkań zadłużonych, czy z komornikiem. W każdym z tych przypadków pomagaliśmy swoim Klientom w wyjściu z ich zadłużenia chociaż częściowo, a nieraz nawet w całości. Przygotowywane przez nas wyceny mieszkań zawsze są zgodne z aktualnymi cenami rynkowymi oraz uwzględniają wszystkie okoliczności, wraz z obciążaniami, które zapisane są w księgach wieczystych. W tego typu przypadkach wycena zniżana jest o wartość należności żądanych przez wierzycieli. W przypadku obciążeń związanych z komornikiem dotyczą one dużej ilości właścicieli nieruchomości. Prowadzona przez naszą firmę działalność obejmująca Bochnia gwarantuje najlepsze warunki naszym Klientom i najbardziej atrakcyjną cenę. Pieniądze otrzymywane przez Klienta po finalizacji transakcji zostają wypłacone w gotówce oraz tylko sam Klient decyduje czy mają zostać one wydane na pokrycie długów czy innych zobowiązań.

Wygląd oferty nieruchomości na Bochnia ma wielkie znaczenie podczas sprzedaży nieruchomości

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy dobrze wiemy, że duża część ludzi na początku zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej sprawy się mają w przypadku osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Dlatego już od samego początku powinniśmy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby szybko sprzedawane mieszkanie wzbudziło największe zainteresowanie wśród Klientów. Można być właścicielem wspaniałego mieszkania położonego w pięknej okolicy, jednak gdy nienajlepiej zaprezentujemy nasze mieszkanie, możliwości na szybką sprzedaż lokalu mogą zniknąć. Warto w takim razie pamiętać o tym, że w trakcie oględzin lokalu potencjalny Klient patrzył będzie nawet na małe szczegóły. Dlatego właśnie należy odpowiednio się przygotować do takowego spotkania, bo odpowiednia prezentacja mieszkania może utworzyć warunki do pierwszych kroków negocjacji z Klientem oraz sprzedania mieszkania w Bochnia.

Obsługujemy zlecenia typu pilnie sprzedam nieruchomość Bochnia

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Bochnia? Dobrze wiadomo, że bardzo istotne jest pierwsze wrażenie. Z tego właśnie powodu, aby zwiększyć naszą szansę na szybsze spieniężenie lokalu za gotówkę wypada zadbać o to żeby w naszym mieszkaniu było czysto, a jeżeli jest to konieczne należy również odświeżyć lokal. Zerwanie starej tapety, czy pomalowanie ścian na nowo to niezbyt kosztowne operacje, które nie wymagają zbyt wielkich umiejętności, ani użycia siły, a może to sprawić, że mieszkanie będzie wydawało się świeże i nowoczesne. Wypada także zabrać, lub schować osobiste przedmioty takie jak zdjęcia, bądź pamiątki rodzinne, by możliwie jak najbardziej ułatwić przyszłemu właścicielowi wstępne urządzenie lokalu. Warto pamiętać też o dobrym oświetleniu mieszkania, dzięki któremu mieszkanie będzie się wydawać większe. Ukaże ono też plusy nieruchomości oraz zakryje pewne niewielkie wady. Powinniśmy pamiętać o tym już przy robieniu fotografii lokalu do ogłoszenia.

Przygotowanie nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Bochnia

Warto pamiętać także o tym aby zadbać o dobrą porę prezentacji lokalu, gdyż od niej zależeć będzie czy kupiec będzie musiał stać w korkach, by do nas dotrzeć, czy też jaki widok zobaczyć będzie można z okna. Umieszczając przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Bochnia, pamiętaj w takim wypadku nasz nabywca ma czas do dyspozycji, powinniśmy zastanowić się nad tym, jaka godzina jest dobra na ustalenie spotkania. Następnym niezwykle ważnym punktem, o którym niektórzy nie wiedzą jest zapach unoszący się w pomieszczeniu. Przed tym jak zaprosimy do siebie Klienta zadbajmy o to aby przewietrzyć mieszkanie, a później w miarę możliwości napełnić delikatnym zapachem pieczonego ciasta, czy na przykład kawy. Zapamiętajmy jednak, żeby nie używać do tego ciężkiego zapachu perfum, czy odświeżaczy powietrza.

Bochnia: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Bochnia? W trakcie oględzin lokalu wcielając się w rolę gospodarza oraz sprzedawcy, powinniśmy pamiętać o tym by być sympatycznym i miłym. Nie dziwne, że możemy być zmęczeni i poddenerwowani, jak kolejny potencjalny nabywca wypatruje wad naszej nieruchomości odsuwając zalety na plan drugi. Robi on to wyłącznie dlatego żeby następnie wynegocjować zmniejszenie ceny. Nie każdy sprzedający umie okazać sympatię, gdy ktoś wmawia mu, że nieruchomość wygląda inaczej niż w ogłoszeniu. W takich przypadkach Coraz większa ilość sprzedawców zaczyna współpracę z profesjonalistą w dziedzinie nieruchomości, który zachowuje zimną krew i może się skupić na istotnych elementach sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Bochnia - dynamiczna obsługa ofert

Pamiętaj o zebraniu najważniejszych dokumentów. Jeżeli zależy nam na dokończeniu transakcji sprzedaży lokalu tak szybko jak się da, trzeba pamiętać o najważniejszej dokumentacji. Przygotowanie dokumentów jeszcze przed prezentacją lokalu, pomoże w sprzedaży i przyspieszy jej proces. Kupujący też nie będzie miał zbytnio dużo czasu na rozmyślenie się.

Jeżeli mamy zamiar sprzedać naszą nieruchomość potrzebne nam będą dokumenty takie jak:

 • Numer księgi wieczystej nieruchomości;
 • Akt notarialny, bądź też inny dokument, który potwierdza prawo do mieszkania, np. umowa sprzedaży, bądź darowizny, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości;
 • Potwierdzenia opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w czynszu wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez gminę lub urząd miasta, stanowiące potwierdzenie, że w lokalu nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenie opłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy profesjonalisty

Jak szybko sprzedać mieszkanie w Bochnia?

Spieniężenie mieszkania na własną rękę zajmuje dużo czasu i jest kosztownym procesem, bo wszystko musimy zrobić samodzielnie. Sporządzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie nieruchomości Klientom, oraz sfinalizowanie sprzedaży to zadania należące do nas. Jeśli w dodatku nasza nieruchomość znajduje się w niezbyt ciekawej okolicy, mieszkanie jest obciążone długiem, uległo pożarowi, zalaniu lub innym negatywnym okolicznościom, to samodzielna sprzedaż może trwać lata. Jeśli w takim razie potrzebujemy gotówki jak najszybciej, nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy na wyremontowanie nieruchomości, albo zwyczajnie nie mamy wolnego czasu na to aby samodzielnie zająć się sprzedażą, można udać się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego pomocy, ponieważ takowa współpraca posiada niemało zalet.

Bochnia: Wycena mieszkania w 24h

Prawidłowa Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. małopolskie zostanie wykonana przez ekspertów od nieruchomościi nie trzeba się o nią martwić. Decydując się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc eksperta oraz rady na każdym z etapów transakcji. Nie trzeba się martwić o samodzielne zebranie potrzebnych dokumentów, bo pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas w odpowiednie miejsce, do którego powinniśmy się udać, aby uzyskać pozostałe dokumenty.

Specjaliści znający na perfekcyjnie Bochnia napiszą nam profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które opublikowane zostanie na wielu branżowych stronach, a nawet na takich, do których my nie mamy dostępu. Umieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Bochnia oszczędzamy czas, bowiem za kontakt z naszymi Klientami jest odpowiedzialny specjalista, który poświęca czas na zaprezentowanie nieruchomości Klientom. Specjalista ma bardzo często dużo większe możliwości na zaprezentowanie oferty sprzedaży lokalu niż my. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z naszymi Klientami, które niekiedy bywają bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem emocji, ponieważ nie jest osobiście zaangażowany w tę sprzedaż. Posiada on też potrzebne umiejętności i doświadczenie, z pomocą których może on uzyskać bardziej atrakcyjną cenę. Nie ma powodu bać się o to czy transakcja będzie załatwiona zgodnie z obowiązującym prawem.