X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Bochnia?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Bochnia: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Bochnia

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak można błyskawicznie i najskuteczniej sprzedać nieruchomość w Bochnia ?

Dziś bezpośrednia sprzedaż lokalu nie jest wcale taka prosta jak się może wydawać. Przeznaczając mieszkanie na sprzedaż możemy długo czekać na Klienta ? miesiącami, a nawet latami. Istnieje jednak dużo sposobów na to aby szybko i niezawodnie sprzedać lokal, pobierając przy tym naprawdę zadowalającą sumę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom decydującym się na pilną sprzedaż mieszkania, może się wydawać, że aby ktoś kupił nieruchomość trzeba tylko zaproponować niską cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybki proces sprzedaży nieruchomości o własnych siłach jest dość skomplikowaną operacją.

Zachęcająca oferta cenowa mieszkania szybko sprzedawanej w okolicach miasta Bochnia nie czyni sukcesu

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że atrakcyjna oferta stanowi ważny element sprzedaży lokalu, i że bardzo dobrze przyciąga uwagę kupujących, jednak często potrafi to wzbudzać dużo podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że podczas ustalania ceny sprzedaży lokalu, powinieneś wziąć pod uwagę dwie rzeczy ? realną wartość wystawianej nieruchomości, oraz aktualnie panującą na rynku sytuację. Dlatego właśnie cena naszej nieruchomości nie może być za wysoka, ani za niska. Zawyżona cena lokalu bez wątpienia zostanie odrzucona przez większość Klientów. Z kolei Za niska cena może znaczyć, że oferowana nieruchomość wymaga dużo wkładu własnego.

Zamieszczając ogłoszenie sprzedaży zadłużonego mieszkania warto zamieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona kwota podlega negocjacjom. Będzie to wyraźny znak dla potencjalnych kupujących, że umieszczona w ogłoszeniu kwota nie jest ostateczna. Warto też pamiętać, że nawet małe obniżenie ceny sprzedawanego przez nas mieszkania, potrafi sprawić, że liczba osób zainteresowanych kupnem mieszkania wzrośnie. W tego typu sytuacjach wielu Klientów przystaje na negocjację ceny, żeby tylko wyprzedzić pozostałych zainteresowanych. Dlatego też dzięki takiemu zabiegowi wiele nieruchomości z niższą ceną ostatecznie otrzymuje cenę rynkową, a czasem nawet trochę większą.

Jak wyróżnić swoją ofertę na rynku nieruchomości w miejscowości Bochnia?

Badania rynku nieruchomości wykazują, że najlepiej sprzedające się mieszkania to te z ceną rynkową lub trochę niższą. Warto pamiętać o tym gdy decydujemy się na sprzedaż nieruchomości. Jeżeli sami nie jesteśmy w stanie określić wartości nieruchomości warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który sporządzi wycenę naszego mieszkania. W ten sposób nie dość że unikniemy przeszacowania wartości sprzedawanej nieruchomości, to w dodatku zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Bochnia? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż nieruchomości obciążonej kredytem doskonale wpływa jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez odpowiedniej reklamy nasza oferta może zniknąć w tłumie. Warto w takim razie poświęcić na prezentację mieszkania trochę czasu oraz dopilnować tego, aby nasza reklama była atrakcyjna i przyciągała uwagę nabywców. Wielu sprzedawców nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty potrafi stracić szansę na szybką sprzedaż lokalu. Najczęściej jest to spowodowane zdjęciami słabej jakości, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeżeli jednak nie chcemy wydawać gotówki na fotografa zatroszczmy się chociaż o to by jak najlepiej przedstawić naszą nieruchomość.

Reklama nieruchomości - jak dotrzeć do klientów z zagranicy oraz z twojego kraju?

Jeśli chcemy aby nasza oferta została wyświetlona przez większe grono odbiorców możemy umieścić ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w mediach społecznościowych na specjalnych forach o tematyce mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Bochnia. Niekiedy idealną decyzją może okazać się też promowanie naszego mieszkania w niedalekiej okolicy przez rozwieszanie ulotek. Nie zapomnijmy jednak, że nim zdecydujemy się na powieszenie ulotki w jakimś miejscu, powinniśmy być pewni czy na sto procent możemy zrobić to nie łamiąc przy tym prawa. Jak można zauważyć wszelkie wymienione wcześniej techniki sprzedaży lokalu wymagają niemało czasu, lecz potrafią one przynosić nam bardzo dobre skutki.

Zdjęcia wykonane przez profesjonalistę oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Bochnia za gotówkę oraz dobrze sporządzony opis lokalu potrafią się okazać kluczem do naszego sukcesu. Warto zaznaczyć, że sporządzając opis naszego lokalu z komornikiem, powinniśmy unikać pisania nieprawdziwych informacji. Ukazanie mieszkania w najlepszym, wyidealizowanym świetle może zostać bardzo szybko zweryfikowane przez zainteresowanego podczas oglądania mieszkania. Pamiętajmy jednak o tym, że każdy punkt możemy przedstawić w pozytywnym świetle. Jeśli zdecydujemy się na sprzedanie mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie trzeba pisać o dochodzącym z zewnątrz hałasie, ale warto podkreślić, że dzięki położeniu lokalu można szybko dostać się do centrum miasta.

Sprawdź, czy twoje mieszkanie kwalifikuje się do naszego skupu

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Bochnia warto opisać plusy okolicy na przykład szkoły, parki, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Nie zapomnijmy również o tym, że nieraz wystarczy nieścisłość, żeby stracić wiarygodność w oczach nabywcy. Decydując się na sprzedaż lokalu w naszym kraju pamiętajmy o tym by rozpowszechniać naszą ofertę na jak największej ilości serwisów ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Bochnia. W taki sposób możemy zwiększyć liczbę zainteresowanych kupnem naszej nieruchomości. Przydałoby się również sfinansować promocję ogłoszenia np. przypinając je u góry strony, wstawić więcej zdjęć, wstawić wyróżniającą ramkę, lub powiększyć czcionkę.

Ważność wyglądu oferty sprzedaży mieszkania - dlaczego nie warto tego bagatelizować?

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy dobrze wiemy, że duża część ludzi na początku zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej sprawy się mają w przypadku osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Dlatego już od samego początku powinniśmy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby szybko sprzedawane mieszkanie wzbudziło największe zainteresowanie wśród Klientów. Można być właścicielem wspaniałego mieszkania położonego w pięknej okolicy, jednak gdy nienajlepiej zaprezentujemy nasze mieszkanie, możliwości na szybką sprzedaż lokalu mogą zniknąć. Warto w takim razie pamiętać o tym, że w trakcie oględzin lokalu potencjalny Klient patrzył będzie nawet na małe szczegóły. Dlatego właśnie należy odpowiednio się przygotować do takowego spotkania, bo odpowiednia prezentacja mieszkania może utworzyć warunki do pierwszych kroków negocjacji z Klientem oraz sprzedania mieszkania w Bochnia.

Obsługujemy pilną sprzedaż nieruchomości w mieście Bochnia? nie czekaj, zadzwoń!

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Bochnia? Dobrze wiadomo, że bardzo istotne jest pierwsze wrażenie. Z tego właśnie powodu, aby zwiększyć naszą szansę na szybsze spieniężenie lokalu za gotówkę wypada zadbać o to żeby w naszym mieszkaniu było czysto, a jeżeli jest to konieczne należy również odświeżyć lokal. Zerwanie starej tapety, czy pomalowanie ścian na nowo to niezbyt kosztowne operacje, które nie wymagają zbyt wielkich umiejętności, ani użycia siły, a może to sprawić, że mieszkanie będzie wydawało się świeże i nowoczesne. Wypada także zabrać, lub schować osobiste przedmioty takie jak zdjęcia, bądź pamiątki rodzinne, by możliwie jak najbardziej ułatwić przyszłemu właścicielowi wstępne urządzenie lokalu. Warto pamiętać też o dobrym oświetleniu mieszkania, dzięki któremu mieszkanie będzie się wydawać większe. Ukaże ono też plusy nieruchomości oraz zakryje pewne niewielkie wady. Powinniśmy pamiętać o tym już przy robieniu fotografii lokalu do ogłoszenia.

Przed wystawieniem mieszkania na sprzedaż na terenie miasta Bochnia? kilka porad!

Warto pamiętać także o tym aby zadbać o dobrą porę prezentacji lokalu, gdyż od niej zależeć będzie czy kupiec będzie musiał stać w korkach, by do nas dotrzeć, czy też jaki widok zobaczyć będzie można z okna. Umieszczając przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Bochnia, pamiętaj w takim wypadku nasz nabywca ma czas do dyspozycji, powinniśmy zastanowić się nad tym, jaka godzina jest dobra na ustalenie spotkania. Następnym niezwykle ważnym punktem, o którym niektórzy nie wiedzą jest zapach unoszący się w pomieszczeniu. Przed tym jak zaprosimy do siebie Klienta zadbajmy o to aby przewietrzyć mieszkanie, a później w miarę możliwości napełnić delikatnym zapachem pieczonego ciasta, czy na przykład kawy. Zapamiętajmy jednak, żeby nie używać do tego ciężkiego zapachu perfum, czy odświeżaczy powietrza.

Mieszkania na sprzedaż zlokalizowane w idealnych dzielnicach na terenie miasta Bochnia

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Bochnia? W trakcie oględzin lokalu wcielając się w rolę gospodarza oraz sprzedawcy, powinniśmy pamiętać o tym by być sympatycznym i miłym. Nie dziwne, że możemy być zmęczeni i poddenerwowani, jak kolejny potencjalny nabywca wypatruje wad naszej nieruchomości odsuwając zalety na plan drugi. Robi on to wyłącznie dlatego żeby następnie wynegocjować zmniejszenie ceny. Nie każdy sprzedający umie okazać sympatię, gdy ktoś wmawia mu, że nieruchomość wygląda inaczej niż w ogłoszeniu. W takich przypadkach Coraz większa ilość sprzedawców zaczyna współpracę z profesjonalistą w dziedzinie nieruchomości, który zachowuje zimną krew i może się skupić na istotnych elementach sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Bochnia - dynamiczna obsługa ofert

Pamiętaj o zebraniu najważniejszych dokumentów. Jeżeli zależy nam na dokończeniu transakcji sprzedaży lokalu tak szybko jak się da, trzeba pamiętać o najważniejszej dokumentacji. Przygotowanie dokumentów jeszcze przed prezentacją lokalu, pomoże w sprzedaży i przyspieszy jej proces. Kupujący też nie będzie miał zbytnio dużo czasu na rozmyślenie się.

Jeżeli mamy zamiar sprzedać naszą nieruchomość potrzebne nam będą dokumenty takie jak:

 • Numer księgi wieczystej nieruchomości;
 • Akt notarialny, bądź też inny dokument, który potwierdza prawo do mieszkania, np. umowa sprzedaży, bądź darowizny, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości;
 • Potwierdzenia opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w czynszu wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez gminę lub urząd miasta, stanowiące potwierdzenie, że w lokalu nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenie opłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy profesjonalisty
 • Jakie błędy unikać, by sprzedać mieszkanie szybko w miejscowości Bochnia?

  Spieniężenie mieszkania na własną rękę zajmuje dużo czasu i jest kosztownym procesem, bo wszystko musimy zrobić samodzielnie. Sporządzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie nieruchomości Klientom, oraz sfinalizowanie sprzedaży to zadania należące do nas. Jeśli w dodatku nasza nieruchomość znajduje się w niezbyt ciekawej okolicy, mieszkanie jest obciążone długiem, uległo pożarowi, zalaniu lub innym negatywnym okolicznościom, to samodzielna sprzedaż może trwać lata. Jeśli w takim razie potrzebujemy gotówki jak najszybciej, nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy na wyremontowanie nieruchomości, albo zwyczajnie nie mamy wolnego czasu na to aby samodzielnie zająć się sprzedażą, można udać się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego pomocy, ponieważ takowa współpraca posiada niemało zalet.

  Chcesz poznać wartość swojego mieszkania już dziś w mieście Bochnia? Wybierz naszą ofertę, wyceny w ciągu 24h!

  Prawidłowa Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. małopolskie zostanie wykonana przez ekspertów od nieruchomościi nie trzeba się o nią martwić. Decydując się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc eksperta oraz rady na każdym z etapów transakcji. Nie trzeba się martwić o samodzielne zebranie potrzebnych dokumentów, bo pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas w odpowiednie miejsce, do którego powinniśmy się udać, aby uzyskać pozostałe dokumenty.

  Specjaliści znający na perfekcyjnie Bochnia napiszą nam profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które opublikowane zostanie na wielu branżowych stronach, a nawet na takich, do których my nie mamy dostępu. Umieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Bochnia oszczędzamy czas, bowiem za kontakt z naszymi Klientami jest odpowiedzialny specjalista, który poświęca czas na zaprezentowanie nieruchomości Klientom. Specjalista ma bardzo często dużo większe możliwości na zaprezentowanie oferty sprzedaży lokalu niż my. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z naszymi Klientami, które niekiedy bywają bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem emocji, ponieważ nie jest osobiście zaangażowany w tę sprzedaż. Posiada on też potrzebne umiejętności i doświadczenie, z pomocą których może on uzyskać bardziej atrakcyjną cenę. Nie ma powodu bać się o to czy transakcja będzie załatwiona zgodnie z obowiązującym prawem.