X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Nowy Sącz?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Nowy Sącz: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Nowy Sącz

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak możnaby w krótkim czasie i najskuteczniej sprzedać nieruchomość w Nowy Sącz ?

W dzisiejszych czasach bezpośrednia sprzedaż mieszkania to wcale nie taka łatwa operacja jak się może wydawać. Przeznaczając lokal do sprzedaży możemy długo czekać na Klienta ? miesiące, a nawet lata. Istnieje jednak niemało sposobów na to aby szybko i skutecznie spieniężyć lokal, pobierając przy tym naprawdę zadowalającą sumę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może wydawać się, że aby sprzedać nieruchomość trzeba tylko przedstawić niewysoką cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybka sprzedaż nieruchomości na własną rękę jest dość skomplikowaną operacją. Sprawdź: Skup nieruchomości Nowy Sącz.

Zachęcająca oferta cenowa mieszkania pilnie sprzedawanej w Nowy Sącz nie wystarczy

Oczywiście doskonale wiadomo, że atrakcyjna oferta jest ważnym elementem procesu sprzedaży nieruchomości, oraz że bardzo dobrze przyciąga nabywców, ale często potrafi wzbudzać to dużo podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że podczas ustalania ceny sprzedaży lokalu, powinieneś wziąć pod uwagę dwie ważne rzeczy ? realną wartość wystawianej nieruchomości, oraz sytuację aktualnie panującą na rynku. Właśnie dlatego cena, którą chcemy za nasz lokal nie może być zbyt wysoka, ani zbyt mała. Wygórowana cena nieruchomości zostanie od razu odrzucona przez większość kupujących. Z kolei Zaniżona cena może znaczyć, że oferowany lokal wymaga dużo własnego wkładu.

Zamieszczając ogłoszenie sprzedaży mieszkania z długiem warto zawrzeć w ogłoszeniu informację, że zamieszczona cena podlega negocjacjom. Stanowi to znak dla potencjalnych nabywców, że umieszczona w ogłoszeniu cena nie jest ceną ostateczną. Warto też podkreślić, że czasem nawet nieduże zejście z ceny sprzedawanego przez nas mieszkania, potrafi spowodować, że ilość osób zainteresowanych kupnem nieruchomości pójdzie w górę. W takiej sytuacji wielu Klientów zgadza się na negocjowanie ceny, żeby tylko wyprzedzić pozostałych kupujących. Dlatego też dzięki takiej operacji dużo nieruchomości z obniżoną ceną ostatecznie otrzymuje cenę równą cenom rynkowym, a nieraz nawet większą.

Reklama nieodłącznym elementem prędkiej sprzedaży lokalu w Nowy Sącz

Badania rynku nieruchomości wykazują, że najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te z ceną rynkową lub trochę niższą. Warto pamiętać o tym decydując się na sprzedanie lokalu. Jeśli sami nie potrafimy oszacować kosztów mieszkania warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który sam sporządzi wycenę naszego lokalu. W taki sposób nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości sprzedawanej nieruchomości, to dodatkowo zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Nowy Sącz? Bez wątpienia na szybką sprzedaż mieszkania obciążonego kredytem doskonały wpływ ma odpowiednie zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez dobrej reklamy nasze ogłoszenie może zniknąć wśród wielu innych. Warto więc poświęcić na prezentację lokalu trochę czasu i dopilnować tego, by nasza reklama była jak najbardziej atrakcyjna i zwracała uwagę kupców. Wielu sprzedających nieruchomości już na samym początku przy przeglądaniu ofert potrafi stracić szansę na szybkie sprzedanie lokalu. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są źle wykadrowane, ciemne, czy podkreślające wady mieszkania zamiast jego zalet. Jeżeli jednak nie chcemy wydawać gotówki na fotografa zadbajmy chociaż o to by jak najlepiej zaprezentować nasze mieszkanie.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości przez reklamę obejmującej woj. małopolskie

Jeżeli chcemy żeby nasza oferta zyskała więcej odbiorców można zamieścić ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w social mediach na grupach przeznaczonych do sprzedaży nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Nowy Sącz. Często bardzo dobrą decyzją może okazać się też reklamowanie naszej nieruchomości w najbliższej okolicy przez rozwieszanie ulotek. Nie zapomnijmy jednak, że przed tym jak zdecydujemy się na powieszenie ulotki w jakimś miejscu, musimy się upewnić czy aby na pewno możemy zrobić to zgodnie z prawem. Jak można zauważyć wszystkie wyżej wymienione sposoby na sprzedanie nieruchomości są dość czasochłonne, lecz mogą one przynieść nam naprawdę dobre efekty.

Zdjęcia wykonane przez profesjonalistę oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Nowy Sącz za gotówkę i dobrze sporządzony opis nieruchomości mogą się okazać kluczem do sukcesu. Pamiętajmy jednak, że przygotowując opis naszego lokalu z komornikiem, powinniśmy unikać pisania nieprawdziwych informacji. Ukazanie lokalu w najlepszym, wyidealizowanym świetle może być szybko zweryfikowane przez Klientów podczas oglądania lokalu. Nie zapomnijmy jednak o tym, że wszystko możemy pokazać w pozytywnym świetle. Jeżeli chcemy sprzedać mieszkanie, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie musimy pisać o tym, że z ulicy dochodzi hałas, ale warto wspomnieć o tym, że dzięki jego położeniu można szybko dostać się do centrum.

Jaki typ mieszkania skupujemy w Nowy Sącz?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Nowy Sącz warto również wypisać zalety najbliższej okolicy na przykład szkoły, sklepy, tereny rekreacyjne, ośrodki zdrowia, czy przedszkola. Pamiętajmy również o tym, że niekiedy wystarczy nieścisłość, by utracić wiarygodność w oczach Klienta. Sprzedając nieruchomość w Polsce powinniśmy pamiętać o tym by rozpowszechniać naszą ofertę na wielu serwisach ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Nowy Sącz. W taki sposób możemy zwiększyć ilość osób zainteresowanych kupnem naszego mieszkania. Przydałoby się także sfinansować promocję ogłoszenia np. przypinając je na górze strony, zwiększyć liczbę zdjęć, obramować nasze ogłoszenie, czy zwiększyć rozmiar czcionki.

Wygląd lokalu na Nowy Sącz ma bardzo duże znaczenie podczas sprzedaży mieszkania

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy doskonale wiemy, że większość ludzi na początku zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Dlatego właśnie od samego początku powinniśmy zrobić wszystko co się da, by szybko sprzedawane mieszkanie wzbudzało największe zainteresowanie wśród Klientów. Możemy być posiadaczami pięknego mieszkania z cudowną okolicą, jednak jeśli źle zaprezentujemy naszą nieruchomość, nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania mogą zmaleć. Nie zapomnijmy więc o tym, że w trakcie oglądania nieruchomości Klient zwracać będzie uwagę nawet na drobne szczegóły. Z tego właśnie powodu należy stosownie się przygotować do takowego spotkania, gdyż dobrze zaprezentowane mieszkanie może utworzyć warunki do rozpoczęcia negocjacji z naszym Klientem oraz sprzedaży lokalu w Nowy Sącz.

Realizujemy oferty typu pilnie sprzedam lokal Nowy Sącz

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Nowy Sącz? Bez wątpienia ważne jest pierwsze wrażenie. Z tego właśnie powodu, aby powiększyć swoje szanse na szybszą sprzedaż mieszkania za gotówkę warto zadbać o to żeby w naszym mieszkaniu był porządek, a jeśli jest to konieczne wypadałoby też odświeżyć mieszkanie. Zerwanie starej tapety, czy pomalowanie ścian na nowo to niezbyt drogie operacje nie wymagające za dużej wiedzy, ani siły, a jest to w stanie sprawić, że lokal będzie wydawał się świeży i nowoczesny. Wypadałoby również pochować wszelkie osobiste rzeczy takie jak zdjęcia, bądź pamiątki rodzinne, by ułatwić osobie kupującej wstępne urządzenie mieszkania. Pamiętajmy również o odpowiednim oświetleniu lokalu, dzięki któremu lokal będzie sprawiał wrażenie większego. Ukaże ono także plusy i ukryje pewne wady. Warto o tym pamiętać podczas robienia fotografii do ogłoszenia.

Czynności przygotowawcze mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Nowy Sącz

Warto pamiętać także o tym by zadbać o odpowiednią godzinę prezentowania nieruchomości, gdyż od niej zależeć będzie czy Klient będzie musiał stać w korkach, żeby dojechać na miejsce, czy też jaki widok będzie widoczny za oknem. Zamieszczając przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Nowy Sącz, pamiętaj więc nabywca dysponuje czasem, powinniśmy zastanowić się nad tym, jaka pora będzie odpowiednia na takie spotkanie. Kolejnym bardzo istotnym punktem, o jakim wiele osób zapomina jest zapach panujący w mieszkaniu. Jeszcze przed zaproszeniem do siebie gości powinniśmy przewietrzyć mieszkanie, a następnie wypełnić delikatnym zapachem pieczonegowłasnej roboty ciasta, czy kawy. Należy pamiętać jednak, aby nie używać do tego ciężkich zapachów perfum, czy odświeżaczy powietrza.

Nowy Sącz: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Nowy Sącz? Podczas prezentowania nieruchomości wcielając się w rolę gospodarza i sprzedającego, powinniśmy pamiętać o tym by być sympatycznym i miłym. Nie dziwne, że możemy być zmęczeni i poddenerwowani, gdy kolejna osoba wypatruje niedoskonałości naszego mieszkania spychając plusy na drugi plan. Robi to dlatego aby w późniejszym czasie wynegocjować zniżenie ceny. Niestety nie każdy umie okazać sympatię, jak ktoś wmawia mu, że jego mieszkanie różni się od tego co przedstawiono na ogłoszeniu. Dlatego właśnie coraz większa liczba sprzedawców zaczyna współpracę z profesjonalistą od nieruchomości, który zachowuje zimną krew i może skupić się na najważniejszych sprawach dotyczących sprzedaży nieruchomości.

Pilna sprzedaż nieruchomości Nowy Sącz - profesjonalna obsługa ofert

Pamiętaj o przyszykowaniu niezbędnych dokumentów. Jeśli zależy nam na dokończeniu transakcji sprzedaży lokalu w najszybszy sposób, trzeba pamiętać o potrzebnej nam dokumentacji. Zebranie dokumentów jeszcze przed oglądania lokalu, pomoże w sprzedaży i przyspieszy jej proces. Nabywca również nie będzie miał zbytnio dużo czasu na zmianę swojej decyzji.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać nieruchomość potrzebne nam będą dokumenty takie jak:

 • Numer księgi wieczystej nieruchomości;
 • Akt notarialny, lub inny dokument, który potwierdza prawo do mieszkania, na przykład umowa darowizny, bądź sprzedaży, poświadczenie dziedziczenia lub prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży lokalu;
 • Potwierdzenie opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez urząd miasta lub gminę, stanowiące potwierdzenie, że w lokalu nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenia zapłacenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy profesjonalisty
 • Jak szybko sprzedać mieszkanie w Nowy Sącz?

  Sprzedanie nieruchomości na własną rękę jest naprawdę czasochłonnym i kosztownym procesem, gdyż wszystko musimy zrobić samodzielnie. Przygotowanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie nieruchomości potencjalnym Klientom, oraz doprowadzenie do finalizacji sprzedaży to nasze zadanie. Kiedy w dodatku nasza nieruchomość mieści się w niezbyt ciekawej okolicy, mieszkanie ma długi, uległo powodzi, pożarowi, lub zostało zniszczone w inny sposób, to spieniężenie lokalu na własną rękę może potrwać nawet długie lata. Jeśli potrzebujemy gotówki jak najszybciej, nie możemy pozwolić sobie na generalny remont lokalu, albo nie mamy wolnego czasu na samodzielną sprzedaż, powinniśmy zwrócić się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego pomocy, bo tego typu współpraca ma niemało plusów.

  Nowy Sącz: Wycena mieszkania w 24h

  Profesjonalna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. małopolskie zostanie sporządzona przez specjalistów z dziedziny nieruchomościi nie musimy się o nią martwić. Podejmując się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc profesjonalisty oraz rady na każdym etapie sprzedaży. Nie trzeba martwić się o samodzielne skompletowanie całej dokumentacji, bo pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas do odpowiedniego miejsca, do którego powinniśmy udać się, po brakującą dokumentację.

  Eksperci znający na perfekcyjnie Nowy Sącz napiszą profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które opublikowane zostanie na wielu stronach branżowych, nawet na tych, do których nie każdy ma dostęp. Publikując ogłoszenie sprzedam mieszkanie Nowy Sącz oszczędzamy czas, bo za kontakt z naszymi Klientami odpowiada ekspert, który poświęca swój czas na prezentację nieruchomości potencjalnym nabywcom. Ekspert posiada zwykle o wiele większe na zaprezentowanie oferty sprzedaży lokalu niż my. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z kupującymi, które niekiedy są stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem emocji, gdyż nie jest zaangażowany osobiście w sprzedaż. Posiada on również niezbędne umiejętności i doświadczenie, dzięki którym może on uzyskać korzystniejszą cenę. Nie musimy bać się o to czy transakcja będzie załatwiona zgodnie z przepisami prawa.