X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Bielsko-Biała?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Bielsko-Biała: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Bielsko-Biała

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

W jaki sposób można w krótkim czasie i najskuteczniej spieniężyć nieruchomość w Bielsko-Biała ?

Aktualnie bezpośrednia sprzedaż lokalu to wcale nie taka łatwa operacja jak by się mogło wydawać. Wystawiając nieruchomość do sprzedaży możemy bardzo długo oczekiwać Klienta ? miesiące, a nawet lata. Jest jednak wiele sposobów na to aby błyskawicznie i niezawodnie spieniężyć nieruchomość, inkasując przy tym atrakcyjną kwotę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może wydawać się, że aby sprzedać nieruchomość wystarczy zaproponować atrakcyjną dla Klienta cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybki proces sprzedaży mieszkania o własnych siłach jest dość skomplikowaną operacją. Sprawdź: Skup nieruchomości Bielsko-Biała.

Dobra oferta cenowa lokalu pilnie sprzedawanej w Bielsko-Biała nie czyni sukcesu

Oczywiście wiadomo, że cena niższa od rynkowych to ważny element procesu sprzedaży nieruchomości, oraz że doskonale przyciąga uwagę nabywców, lecz potrafi wzbudzać to dużo podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając cenę sprzedaży mieszkania, powinniśmy wziąć pod uwagę dwie ważne rzeczy ? realną wartość wystawianej nieruchomości, oraz sytuację aktualnie panującą na rynku. Właśnie dlatego cena, którą chcemy za nasz lokal nie może być za wysoka, ani za niska. Za wysoka cena nieruchomości od razu zostanie odrzucona przez potencjalnych nabywców. Z kolei Zbyt niska cena może oznaczać, że oferowane mieszkanie wymaga dużo własnego wkładu finansowego.

Wystawiając ogłoszenie sprzedaży mieszkania z kredytem warto zawrzeć w ogłoszeniu informację, że zamieszczona cena podlega negocjacjom. Stanowi to znak dla potencjalnych kupców, że podana przez nas kwota nie jest ceną ostateczną. Warto też zaznaczyć, że nawet małe obniżenie ceny sprzedawanej przez nas nieruchomości, może spowodować, że ilość osób zainteresowanych kupnem nieruchomości wzrośnie. W takiej sytuacji dużo kupców zgadza się na negocjację ceny, żeby tylko wyprzedzić pozostałych kupujących. Dlatego właśnie dzięki takiej operacji wiele nieruchomości z obniżoną ceną wyjściową uzyskuje ostatecznie cenę równą cenom rynkowym, a czasem nawet nieco wyższą.

Czy twoja reklama przyciąga klientów? Sprawdź to teraz!

Badania rynku nieruchomości wykazują, iż najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te z ceną rynkową lub trochę niższą. Warto pamiętać o tym gdy decydujemy się na sprzedanie nieruchomości. Jeżeli sami nie potrafimy oszacować kosztów mieszkania warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który dokona wyceny lokalu. W ten sposób nie dość że unikniemy przeszacowania wartości sprzedawanej nieruchomości, to w dodatku zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Bielsko-Biała? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż nieruchomości obciążonej kredytem doskonale wpływa jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez odpowiedniej prezentacji nasze ogłoszenie może zniknąć wśród wielu innych. Warto w takim razie poświęcić na to trochę czasu oraz zadbać o to, aby nasza reklama była atrakcyjna i zwracała uwagę potencjalnych kupców. Wielu sprzedających nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty potrafi zmarnować szansę na szybką sprzedaż nieruchomości. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są źle wykadrowane, ciemne, czy podkreślające wady mieszkania zamiast jego zalet. Jeśli jednak nie chcemy wydawać gotówki na profesjonalnego fotografa zadbajmy o to żeby jak najlepiej przedstawić nasz lokal.

Jakie są najnowsze narzędzia reklamowe dla sprzedających mieszkania w mieście Bielsko-Biała?

Jeśli chcemy aby ogłoszenie trafiło do większego grona odbiorców możemy umieścić ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w portalach społecznościowych na forach przeznaczonych do sprzedaży nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Bielsko-Biała. Niekiedy idealną decyzją może się także okazać promowanie naszego lokalu w bliskiej okolicy rozwieszając ulotki. Pamiętajmy jednak, że zanim postanowimy rozwiesić ogłoszenie w konkretnym miejscu, powinniśmy się upewnić czy na sto procent możemy to zrobić zgodnie z prawem. Jak widać wszelkie wymienione wyżej zabiegi sprzedaży nieruchomości są dość czasochłonne, lecz są one w stanie przynieść nam naprawdę dobre efekty.

Profesjonalnie wykonane fotografie oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Bielsko-Biała za gotówkę oraz odpowiednio sporządzony opis nieruchomości potrafią okazać się kluczem do sukcesu. Nie zapominajmy jednak, że przygotowując opis wystawionego przez nas lokalu z komornikiem, musimy unikać pisania fałszywych informacji. Przedstawienie nieruchomości w najlepszym świetle może być zweryfikowane przez Klienta podczas oględzin. Nie zapominajmy jednak o tym, że każdy punkt możemy ukazać w dobrym świetle. Jeżeli decydujemy się na sprzedaż mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie trzeba pisać o halasie z zewnątrz, lecz warto wspomnieć o tym, że dzięki położeniu lokalu można szybko trafić do centrum miasta.

Skupujemy mieszkania - jakie są nasze preferencje na terenie miasta Bielsko-Biała?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Bielsko-Biała warto również wymienić zalety okolicy między innymi szkoły, sklepy, tereny rekreacyjne, ośrodki zdrowia, czy przedszkola. Nie zapomnijmy o tym, że niekiedy wystarczy nieścisłość, aby stracić wiarygodność w oczach Klienta. Sprzedając mieszkanie w Polsce nie możemy zapomnieć o tym żeby rozpowszechniać naszą ofertę na wielu specjalnych serwisach ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Bielsko-Biała. W taki sposób możemy zwiększyć liczbę osób zainteresowanych naszym lokalem. Warto też zainwestować trochę w reklamę ogłoszenia np. przypinając naszą ofertę u góry strony, zwiększyć liczbę zdjęć, wstawić wyróżniającą ramkę, bądź zwiększyć rozmiar czcionki.

Wygląd mieszkania - jak wpłynąć na jego atrakcyjność dla rodzin z dziećmi?

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Doskonale wiadomo, że większa część ludzi zwraca najpierw uwagę na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszym lokalem. Z tego właśnie powodu już od samego początku trzeba zrobić wszystko co się da, aby mieszkanie, które sprzedajemy wzbudziło możliwie jak największe zainteresowanie wśród kupców. Można posiadać piękne mieszkanie, położone w ładnej okolicy, lecz kiedy nieodpowiednio przedstawimy nasze mieszkanie, nasze szanse na szybkie spieniężenie nieruchomości mogą zmaleć. Warto więc pamiętać o tym, że w czasie oglądania lokalu kupujący będzie patrzył nawet na drobne szczegóły. Dlatego właśnie wypadałoby stosownie przygotować się do tego spotkania, ponieważ odpowiednia prezentacja lokalu może utworzyć warunki do pierwszych kroków negocjacji z osobą zainteresowaną , a także spieniężenia mieszkania w Bielsko-Biała.

Sprzedajemy nieruchomości w tempie ekspresowym ? sprawdź naszą ofertę!

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Bielsko-Biała? Niewątpliwie niezwykle istotne jest pierwsze wrażenie. Dlatego właśnie, by powiększyć naszą szansę na szybszą sprzedaż nieruchomości za gotówkę należy zadbać o to by w mieszkaniu było czysto, a jeżeli jest to konieczne wypadałoby także odświeżyć mieszkanie. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt drogie operacje, które nie wymagają zbyt wielkich umiejętności, ani sił, a potrafi to uczynić, że lokal będzie wyglądał na świeży i nowoczesny. Wypadałoby także ukryć osobiste przedmioty np. zdjęcia, bądź pamiątki rodzinne, żeby w jak najlepszy sposób ułatwić Klientowi wstępne urządzenie nieruchomości. Warto pamiętać też o dobrym oświetleniu lokalu, które spowoduje, że lokal będzie sprawiał wrażenie większego. Uwidoczni ono też plusy lokalu i ukryje pewne wady. Powinniśmy pamiętać o tym już przy robieniu zdjęć nieruchomości do ogłoszenia.

Jak przygotować mieszkanie, aby sprzedało się szybko i po najlepszej cenie?

Nie zapomnijmy również o tym aby zadbać o odpowiednią porę prezentowania nieruchomości, ponieważ od niej zależeć będzie czy kupujący będzie musiał stać w korkach, aby dotrzeć do celu, czy jaki widok zobaczyć będzie można z okna. Umieszczając przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Bielsko-Biała, pamiętaj w takim wypadku nasz Klient ma czas do dyspozycji, powinniśmy zastanowić się nad tym, jaka pora jest idealna na takie spotkanie. Następnym bardzo ważnym elementem, o jakim nie każdy pamięta jest zapach, który panuje w lokalu. Przed tym jak zaprosimy do siebie naszego Klienta powinniśmy najpierw przewietrzyć pomieszczenie, a potem postarać się wypełnić lekkim zapachem pieczonego ciasta, czy chociażby kawy. Warto pamiętać jednak, żeby nie używać w takim celu ciężkiego zapachu kadzidełek, odświeżaczy powietrza, czy perfum.

Mieszkania na sprzedaż w nowoczesnych inwestycjach

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Bielsko-Biała? W czasie prezentowania lokalu wcielając się w rolę gospodarza oraz sprzedawcy, nie możemy zapomnieć o empatii i byciu miłym. Nie ma w tym nic dziwnego, że jesteśmy zmęczeni, czy pełni nerwów, gdy kolejny potencjalny kupiec wypatruje niedoskonałości sprzedawanej nieruchomości kładąc plusy na drugi plan. Robi on to tylko dlatego by później negocjować obniżenie ceny. Niestety nie każdy sprzedawca umie być sympatyczny, jak kupujący chce wmówić mu, że jego mieszkanie różni się od tego co przedstawiono na ogłoszeniu. W takich przypadkach coraz więcej sprzedawców decyduje się na współpracę z profesjonalnym doradcą nieruchomości, który umie zachować zimną krew i może się skupić na najistotniejszych elementach sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Bielsko-Biała - niezawodna obsługa ofert

Pamiętaj o zebraniu najważniejszych dokumentów. Jeśli zależy nam na tym aby dokonać transakcji sprzedaży mieszkania jak najszybciej, nie można zapomnieć o niezbędnych dokumentach. Skompletowanie dokumentów jeszcze przed zaprezentowaniem mieszkania, o wiele ułatwi i przyspieszy sprzedaż. Nabywca też nie będzie miał zbyt dużo czasu na zmianę swojej decyzji.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać mieszkanie potrzebne nam będą dokumenty takie jak:

 • Numer księgi wieczystej lokalu;
 • Akt notarialny, bądź też inny dokument, który potwierdza prawo do mieszkania, które jest przedmiotem sprzedaży, np. umowa darowizny, czy sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenie opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w czynszu wydane przez wspólnotę mieszkaniową lub spółdzielnię;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez urząd miasta lub gminę, stanowiące potwierdzenie, że w lokalu wystawionego na sprzedaż nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenie opłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy specjalisty
 • Szybka sprzedaż mieszkania - jakie są trendy na rynku nieruchomości?

  Spieniężenie mieszkania na własną rękę zajmuje dużo czasu i jest kosztownym procesem, ponieważ wszystko robimy sami. Sporządzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie mieszkania Klientom i finalizacja sprzedaży to zadanie, które musimy wykonać my. Kiedy dodatkowo nasza nieruchomość znajduje się w niezbyt ciekawej okolicy, mieszkanie jest obciążone długiem, uległo powodzi, pożarowi, lub zostało zniszczone w inny sposób, to samodzielna sprzedaż może potrwać nawet długie lata. Jeżeli potrzebujemy gotówki w krótkim terminie, nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy na wyremontowanie mieszkania, lub po prostu nie mamy wolnego czasu na samodzielną sprzedaż, można udać się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, bo współpraca taka posiada niemało plusów.

  Wycena mieszkania w 24h - szybko, skutecznie i profesjonalnie!

  Rzetelna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. śląskie wykonana zostanie przez profesjonalistów z dziedziny nieruchomości, więc nie musimy się o nią martwić. Podejmując się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc profesjonalisty oraz rady na wszystkich etapach sprzedaży. Nie ma powodu martwić się o samodzielne skompletowanie wszystkich dokumentów, ponieważ pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas do odpowiedniego miejsca, do którego powinniśmy się udać, w celu uzyskania brakujących dokumentów.

  Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Bielsko-Biała przygotują profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zamieszczone zostanie na wielu branżowych stronach, nawet na tych, do których my sami nie mamy dostępu. Umieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Bielsko-Biała oszczędzamy na czasie, gdyż za kontakt z Klientami odpowiada ekspert, który poświęca czas na zaprezentowanie mieszkania Klientom. Ekspert posiada zwykle dużo większe możliwości prezentacji oferty sprzedaży lokalu niż my sami. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z naszymi Klientami, które często potrafią być bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem swoich emocji, bo nie jest zaangażowany osobiście w tę sprzedaż. Posiada on także potrzebne umiejętności i doświadczenie, dzięki którym potrafi uzyskać korzystniejszą cenę. Nie musimy bać się o to czy nasza transakcja zostanie załatwiona zgodnie z obowiązującym prawem.