X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Czerwionka-Leszczyny?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Czerwionka-Leszczyny: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Czerwionka-Leszczyny

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

W jaki sposób możnaby w krótkim czasie i najskuteczniej sprzedać nieruchomość w Czerwionka-Leszczyny ?

Obecnie bezpośrednia sprzedaż nieruchomości nie jest wcale taka prosta jak mogłoby się wydawać. Wystawiając mieszkanie do sprzedaży można bardzo długo czekać na kupującego ? miesiące, a nawet lata. Jest jednak wiele sposobów na to żeby szybko i skutecznie sprzedać lokal, pobierając przy tym atrakcyjną kwotę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom, które chcą pilnie sprzedać mieszkanie, może się wydawać, że aby ktoś kupił nieruchomość trzeba tylko zaproponować niską cenę. Nie jest to do końca prawdą, a szybkie sprzedanie mieszkania na własną rękę jest dość skomplikowana.

Atrakcyjna oferta cenowa mieszkania pilnie sprzedawanej w Czerwionka-Leszczyny to nie wszystko

Oczywiście doskonale wiadomo, że niska cena jest ważnym elementem procesu sprzedaży nieruchomości, oraz bardzo dobrze przyciąga uwagę nabywców, ale często potrafi to wzbudzać wiele podejrzeń. Zamieszczając w sieci ogłoszenia pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że podczas ustalania ceny sprzedaży mieszkania, powinno się wziąć pod uwagę dwie ważne rzeczy ? realną wartość wystawianej nieruchomości, oraz sytuację aktualnie panującą na rynku. Dlatego też cena naszego mieszkania nie może być zbyt wysoka, ani za niska. Zawyżona cena mieszkania bez wątpienia zostanie odrzucona przez potencjalnych Klientów. Natomiast Zbyt niska cena może świadczyć o tym, że mieszkanie wymaga dużo wkładu własnego.

Zamieszczając ogłoszenie sprzedaży mieszkania obciążone długiem warto zawrzeć w ogłoszeniu informację, że podana cena podlega negocjacjom. Będzie to wyraźny znak dla potencjalnych nabywców, że umieszczona w ogłoszeniu cena nie jest ostateczna. Warto również podkreślić, że czasem nawet niewielkie zejście z ceny sprzedawanego lokalu, potrafi spowodować, że ilość osób zainteresowanych kupnem lokalu wzrośnie. W takiej sytuacji wielu kupujących przystaje na negocjację ceny, żeby tylko wyprzedzić resztę kupców. Dlatego właśnie dzięki takiej operacji dużo mieszkań z niższą ceną otrzymuje ostatecznie cenę równą cenom rynkowym, a czasem nawet trochę wyższą.

Reklama bardzo ważnym elementem szybkiej sprzedaży mieszkań w Czerwionka-Leszczyny

Z badań rynku nieruchomości wynika, że najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te z ceną rynkową lub nieco niższą. Warto o tym pamiętać gdy decydujemy się na sprzedaż mieszkania. Jeżeli sami nie potrafimy oszacować wartości naszego mieszkania warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który sam sporządzi wycenę naszego mieszkania. Takim sposobem nie dość że unikniemy przeszacowania wartości sprzedawanej nieruchomości, to w dodatku zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Czerwionka-Leszczyny? Nie ma co do tego wątpliwości, że na szybką sprzedaż lokalu obciążonego kredytem bardzo dobry wpływ ma dobre zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez dobrej prezentacji nasze ogłoszenie może zniknąć w tłumie. Warto w takim razie poświęcić na prezentację mieszkania trochę czasu i dopilnować tego, by reklama była jak najbardziej atrakcyjna i zwracała uwagę zainteresowanych. Wielu sprzedawców nieruchomości już na samym początku kiedy Klient przegląda oferty potrafi zmarnować szansę na szybkie sprzedanie mieszkania. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeśli jednak nie chcemy wydawać gotówki na profesjonalnego fotografa zatroszczmy się przynajmniej o to by w jak najlepszy sposób pokazać naszą nieruchomość.

Jaki rodzaj mieszkania nabywamy w Czerwionka-Leszczyny?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Czerwionka-Leszczyny warto wymienić plusy najbliższej okolicy między innymi parki, siłownie, boiska, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Pamiętajmy również o tym, że czasami wystarczy niewielki błąd, aby utracić wiarygodność w oczach kupującego. Decydując się na sprzedaż lokalu w Polsce pamiętajmy o tym aby promować naszą ofertę na jak największej ilości serwisów ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Czerwionka-Leszczyny. Tak zwiększymy ilość zainteresowanych kupnem naszej nieruchomości. Przydałoby się też zainwestować trochę w promocję naszego ogłoszenia np. przypinając je na górze strony, dodać więcej zdjęć, wstawić wyróżniającą ramkę, czy powiększyć rozmiar czcionki.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości dzięki reklamie na całe woj. śląskie

Jeżeli chcemy aby nasza oferta zyskała więcej odbiorców możemy zamieścić ofertę o treści pilnie sprzedam mieszkanie również w mediach społecznościowych na specjalnych grupach dotyczących sprzedaży mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Czerwionka-Leszczyny. Czasami najlepszą decyzją może się okazać także reklamowanie naszego mieszkania w niedalekiej okolicy poprzez rozwieszanie ulotek. Nie zapomnijmy jednak, że przed tym jak postanowimy powiesić ulotkę w konkretnym miejscu, powinniśmy upewnić się czy aby na sto procent możemy to zrobić nie łamiąc przy tym prawa. Jak widać wszystkie wyżej wymienione techniki sprzedaży lokalu pochłaniają trochę czasu, ale mogą one przynosić nam naprawdę wspaniałe skutki.

Zdjęcia wykonane przez profesjonalistę oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Czerwionka-Leszczyny za gotówkę i odpowiednio napisany opis lokalu mogą okazać się jednak kluczem do sukcesu. Musimy jednak pamiętać, że sporządzając opis wystawionego przez nas mieszkania z komornikiem, powinniśmy unikać pisania fałszywych informacji. Ukazanie mieszkania w najlepszym świetle jest bardzo szybko weryfikowane przez kupców podczas oglądania nieruchomości. Pamiętajmy jednak o tym, że każdą informację możemy pokazać w pozytywnym świetle. Jeżeli decydujemy się na sprzedaż mieszkania do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie trzeba wspominać o halasie z zewnątrz, lecz warto zaznaczyć, że dzięki położeniu lokalu można szybko trafić do centrum.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Specjalizujemy się w szybkiem skupie lokali Czerwionka-Leszczyny i posiadamy wieloletnie doświadczenie obejmujące najróżniejsze przypadki oraz różnego typu stany prawne. Dysponujemy środkami finansowymi, dzięki którym jesteśmy w stanie pozwolić sobie na przeprowadzanie wszystkich transakcji gotówkowych Czerwionka-Leszczyny. Szybki skup lokali jest najkorzystniejszym rozwiązaniem dla naszych Klientów, gdyż daje to możliwość na ekspresowe wyjście z problemów z mieszkaniem, a także przywrócenie im poczucia bezpieczeństwa i płynności finansowej. Proponujemy właścicielom nieruchomości pomoc w załatwieniu potrzebnych formalności, a także szybką sprzedaż. Należność za sprzedaną nieruchomość Klient dostaje od razu po podpisaniu umowy – w gotówce lub przelewem na wskazane konto w ciągu dwudziestu czterech godzin od sfinalizowania umowy.
Oczywiście, że tak w końcu gdyby było inaczej nasz zespół nie cieszyłby się opinią firmy, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w Czerwionka-Leszczyny. Część naszego zespołu to eksperci, którzy mają ogromne doświadczenie w skupie mieszkań, działają oni w terenie, a także trafiają do wszystkich naszych Klientów. Potrzeba tylko się z nami skontaktować oraz umówić najbardziej odpowiadający Państwu termin wizyty. Eksperci z naszej firmy obsługują swych Klientów w całej Polsce w małych wsiach, miasteczkach oraz dużych miastach. Miejsce zamieszkania naszego Klienta nie ma dla nas najmniejszego znaczenia.
Nasz zespół jest zarówno znaną firmą na rynku nieruchomości obejmującym Czerwionka-Leszczyny oraz cenioną przez naszych Klientów. Współpracują z nami różne kancelarie prawne, a także eksperci finansowi, a sam zespół naszej firmy ma doświadczenie w swojej pracy. Ufa nam wielu Klientów, którzy postanowili skorzystać z naszej oferty, i których ani razu nie zawiedliśmy. Uczciwość to nasza podstawa, ponieważ wykonujemy nasz zawód zgodnie z etyką zawodową oraz prawem. Na sporządzaną przez naszych ekspertów wpływa kilka czynników. Taka wycena nie będzie zobowiązywała Państwa do niczego, ale pozwoli Państwu na porównanie innych ofert z naszą i wybranie tej lepszej. Jednak zazwyczaj to nasz zespół realizuje transakcję, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej danego mieszkania i płacąc natychmiastowo.
Nie potrzebują Państwo konta bankowego, gdyż pieniądze wypłacane są naszym Klientom zarówno przelewem na konto, jak i w gotówce w chwili sfinalizowania umowy sprzedaży mieszkania w Czerwionka-Leszczyny. Sprzedający dostaje ustaloną kwotę w gotówce do ręki. Takie rozwiązanie jest nie dość że wygodne i bezpieczne, to jeszcze pozwala wyjść z długów lub rozwiązać inne problemy finansowe. W przypadku gdy nasz Klient zdecyduje się na otrzymanie pieniędzy drogą przelewu, to przelejemy mu środki na wybrane przezeń konto bankowe w ciągu 24 godzin od sfinalizowania umowy.
zasady według których pracujemy określone są jasno i precyzyjnie. Po skontaktowaniu się z naszym Klientem spotykamy się w miejscowości Czerwionka-Leszczyny na oględziny lokalu, po których nasz specjalista sporządza wycenę tej nieruchomości, którą otrzymuje nasz Klient chcący możliwie jak najszybciej sprzedać daną nieruchomość. Jeżeli wycena zostanie przez niego zaakceptowana przygotowujemy, a następnie podpisujemy umowę w ciągu jedynie 24 godzin, a pieniądze w gotówce wypłacamy błyskawicznie do ręki. Wszystkie sprawy traktowane są przez nas indywidualnie i każdy Klient się dla nas liczy, gdyż skup mieszkań wymaga dostosowania się do potrzeb Klienta.
By sprzedać nieruchomość za gotówkę należy pokazać akt własności mieszkania mającego być przedmiotem sprzedaży. Naszemu ekspertowi, który się z Państwem skontaktuje wystarczy sam numer księgi wieczystej tego lokalu. W przypadku gdy nie posiadają państwo aktu własności, numer księgi wieczystej można otrzymać w odpowiednim dla lokalizacji mieszkania sądzie rejonowym Czerwionka-Leszczyny. Pozostałe potrzebne naszemu przedstawicielowi dokumenty to dowód osobisty i oświadczenie o postępowaniu spadkowym, zaległościach, bądź też osobach zameldowanych w nieruchomości. Należy pamiętać, że nasz ekspert oddelegowany do współpracy z Państwem ma za zadanie pomóc Państwu w skompletowaniu potrzebnych dokumentów. Transakcja kupna-sprzedaży nieruchomości przeprowadzana jest przez nas u notariusza, a sprzedawca ma prawo skorzystać z porady prawnej nim już sprzeda swoją nieruchomość, co oczywiście nie niesie za sobą żadnych dodatkowych wydatków.
Obsługa szybkiej sprzedaży mieszkania wymaga bardzo profesjonalnego, a także możliwie jak najszybszego działania w trosce o czas Klientów. Każda transakcja kupna-sprzedaży lokalu jest w miarę możliwości jak najbardziej uproszczona oraz odbywa się u notariusza, który potwierdza moc prawną powagą swego urzędu. W sytuacji sprzedaży lokalu o bardziej skomplikowanej formie prawnej transakcja taka może wymagać późniejszego skontaktowania się, ale zdarza się to naprawdę rzadko. W takich wypadkach prosimy o pozostawienie swego numeru kontaktowego, przez który będziemy mogli skontaktować się z Państwem. W przypadku Klientów mieszkających na stałe za granicą preferujemy operację polegającą na opoważnieniu osoby, która jest zaufana i mieszka lub przebywa na terenie naszego kraju w celu reprezentowania interesów naszego Klienta. Osoba ta będzie zastępowała naszego Klienta w urzędzie oraz pomoże przy skompletowaniu dokumentacji.
W przypadku osób, które są niepełnoletnie, mogą się one stać właścicielami nieruchomości albo udziałów w nieruchomości w wyniku spadku lub uzyskania darowizny. Spieniężenie lokalu w takiej sytuacji wychodzi poza ramy zarządzania dobrami, do których uprawnieni zostali rodzice właściciela lub opiekunowie, zatem wymaga to otrzymania zgody sądu na przeprowadzenie takiej transakcji. Przed sądem można wnioskować o otrzymanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu gospodarowania dobrami córki bądź syna. Nastać może to na drodze rozprawy sądowej, jednakże nie jest to niezbędne. Spieniężenie takiej nieruchomości odbyć może się tylko kiedy sąd wyda pozytywny wyrok i jak zostanie on uprawomocniony. Sąd jednak przede wszystkim kieruje się dobrem dziecka.
Jak już poprzednio wspominaliśmy, nasza firma skupująca mieszkania znana jest z elastyczności, a nasz zespół podchodzi do każdej sprawy indywidualnie, co oznacza, że każda okoliczność transakcji szybkiej sprzedaży lokalu to kwestia osobistych uzgodnień. Warunki wyznaczone ujęte są w umowie, która jest podpisywana u notariusza. Kierujemy się dobrem naszych Klientów, jest ono dla nas najważniejsze, a także ochrona interesów Klienta, dlatego jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która bardzo często jest naprawdę niełatwa. Każdy etap naszej współpracy z Klientem jest wyrazisty i usuwa wszystkie nieporozumienia.
Najpierw trzeba jedynie skontaktować się z nami, a my udzielimy Państwu najbardziej wyczerpujących informacji o dokumentacji wymaganych do przeprowadzenia transakcji sprzedaży lokalu. Jednymi z ważniejszych są na pewno akty notarialne, czy numer księgi wieczystej lokalu. Pośród pozostałych należy także wspomnieć akt zakupu nieruchomości czy postanowienie sądu o nabyciu spadku. W przypadku pojawienia się okoliczności powinno się także przyszykować zaświadczenie o zaległościach czynszowych albo o ilości osób zameldowanych w lokalu. W celu otrzymania większej ilości wyczerpujących wskazówek polecamy Państwu skontaktować się z nami przez telefon lub mailem.
Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem na rynku nieruchomości i nie unikamy jakichkolwiek trudniejszych sytuacji. Specjalizujemy się zarówno w skupie lokali o skomplikowanej sytuacji prawnej, z zadłużeniem czy komornikiem, jak i mieszkań, które uległy pożarowi czy zalaniu, wymagających większego remontu. Stoi za nami szereg kancelarii prawnych, a także cieszymy się wsparciem osób prawnych, które dzięki swojemu wyspecjalizowaniu mogą pomóc przy rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych przypadków sprzedaży mieszkań. Trzeba też pamiętać, że zawsze pracujemy odpowiedzialniei zapewniamy Klientom najbardziej korzystną cenę i poczucie bezpieczeństwa.
Jasne, że tak, Klienci decydując się na sprzedaż lokalu, przed finalizacją umowy mogą jak najbardziej zaznajomić się z umową w towarzystwie prawnika i notariusza, którzy będą mogli rozjaśnić każdą niejasność, czy wątpliwości dotyczące treści umowy oraz odpowiedzą na każde dotyczące umowy pytanie. Nasi Klienci zamieszkujący Czerwionka-Leszczyny i okolice mają również zagwarantowaną pomoc w sytuacjach związanych ze złą sytuacją mieszkania, prawną, czy finansową.
Pracując od lat na rynku nieruchomości obejmującym Czerwionka-Leszczyny bardzo często dokonywaliśmy szybkiego skupu lokali zadłużonych, czy mieszkań z komornikiem. We wszystkich przypadkach pomagaliśmy Klientom w wyjściu z ich długów przynajmniej częściowo, a nawet w całości. Sporządzane przez nas wyceny mieszkań są zawsze zgodne z aktualnymi cenami na rynku i uwzględniają wszelkie okoliczności, wraz z obciążaniami zapisanymi w księgach wieczystych. W takich sytuacjach cena zmniejszana jest o wartość należności, które są żądane przez wierzycieli. W przypadku obciążeń spowodowanych przez komornika dotyczą one wielu właścicieli lokali. Prowadzona przez naszą firmę działalność obejmująca Czerwionka-Leszczyny gwarantuje najlepsze warunki naszym Klientom, a także najbardziej korzystną cenę. Pieniądze otrzymywane przez Klienta po finalizacji umowy są wypłacane w gotówce oraz tylko Klient zadecyduje czy mają być one przeznaczone na pokrycie zadłużenia czy innych zobowiązań.

Wygląd domu na Czerwionka-Leszczyny ma duże znaczenie podczas sprzedaży mieszkania

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy dobrze wiemy, że większość ludzi najpierw zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej sprawy się mają w przypadku osób zainteresowanych naszą nieruchomością. Dlatego na początku trzeba zrobić wszystko co w naszej mocy, żeby szybko sprzedawane mieszkanie wzbudziło jak największe zainteresowanie wśród potencjalnych kupujących. Możemy być posiadaczami pięknego mieszkania z cudowną okolicą, jednak kiedy źle przedstawimy nasz lokal, nasze szanse na szybkie spieniężenie mieszkania mogą legnąć w gruzach. Pamiętajmy więc o tym, że podczas oględzin nasz Klient zwracać będzie uwagę nawet na drobne szczegóły. Dlatego też warto odpowiednio przygotować się do takiej wizyty, bo dobra prezentacja lokalu może stworzyć warunki do rozpoczęcia negocjacji z Klientem i sprzedania mieszkania w Czerwionka-Leszczyny.

Obsługujemy zapytania typu pilnie sprzedam lokal Czerwionka-Leszczyny

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Czerwionka-Leszczyny? Niewątpliwie niezwykle istotne jest pierwsze wrażenie. Z tego właśnie powodu, żeby zwiększyć swoją szansę na szybką sprzedaż mieszkania za gotówkę warto zadbać o to żeby w naszym mieszkaniu panował porządek, a jeżeli to konieczne należy także odświeżyć mieszkanie. Odmalowanie ścian, czy zerwanie starych tapet to niezbyt drogie operacje, które nie wymagają zbyt dużych umiejętności, ani siły, a może to spowodować, że lokal będzie wyglądał na świeży i nowoczesny. Wypada także ukryć wszelkie osobiste rzeczy np. pamiątki rodzinne i zdjęcia, żeby jak najbardziej ułatwić kupcowi wstępną organizację lokalu. Warto pamiętać także o odpowiednim oświetleniu mieszkania, które spowoduje, że lokal będzie się wydawać większy. Ukaże ono również zalety lokalu i przykryje niektóre wady. Pamiętajmy o tym przy samym robieniu zdjęć nieruchomości do naszego ogłoszenia.

Czynności przygotowawcze nieruchomości przed wystawieniem oferty sprzedaży w Czerwionka-Leszczyny

Należy pamiętać również o tym żeby zadbać o odpowiednią porę na oględziny mieszkania, gdyż to od niej zależeć będzie czy kupiec będzie stał w korkach, żeby dojechać do nas, czy jaki widok będzie widoczny za oknem. Umieszczając skuteczne ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Czerwionka-Leszczyny, pamiętaj więc nabywca ma czas do dyspozycji, powinniśmy zastanowić się nad tym, która godzina jest najlepsza na ustalenie spotkania. Następnym ważnym punktem, o którym nie każdy pamięta jest zapach, który unosi się w lokalu. Zanim zaprosimy do lokalu gości zadbajmy o to aby przewietrzyć mieszkanie, a później postarać się napełnić lekką wonią pieczonego ciasta, czy też kawy. Warto pamiętać jednak, by nie stosować do tego ciężkich zapachów perfum, czy odświeżaczy powietrza.

Czerwionka-Leszczyny: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Czerwionka-Leszczyny? W trakcie prezentowania nieruchomości wcielając się w rolę gospodarza i sprzedającego, powinniśmy pamiętać o tym by być sympatycznym i miłym. Nie ma w tym nic dziwnego, że jesteśmy poddenerwowani i zmęczeni, podczas gdy kolejna osoba wypatruje niedoskonałości naszej nieruchomości odkładając zalety na drugi plan. Robi on to po to żeby później ponegocjować zmniejszenie ceny. Niestety nie każdy sprzedawca umie zachować sympatię, gdy ktoś chce wmówić mu, że jego mieszkanie wygląda inaczej niż na ogłoszeniu. W tego typu przypadkach coraz więcej sprzedawców decyduje się na współpracę z profesjonalistą w dziedzinie nieruchomości, który umie zachować zimną krew i może skupić się na najważniejszych elementach sprzedaży lokalu.

Pilna sprzedaż nieruchomości Czerwionka-Leszczyny - rzetelna obsługa ogłoszeń

Nie zapomnij o przyszykowaniu niezbędnych dokumentów. Jeżeli zależy nam na tym aby dokonać transakcji sprzedaży lokalu w jak najszybszy sposób, nie można zapomnieć o potrzebnych nam do tego dokumentach. Przygotowanie dokumentów przed zaprezentowaniem lokalu, pomoże w sprzedaży i przyspieszy jej proces. Klient też nie będzie miał zbytnio wiele czasu na zmianę swojej decyzji.

Jeżeli chcemy sprzedać nasze mieszkanie potrzebować będziemy dokumentów takich jak:

 • Numer księgi wieczystej lokalu;
 • Akt notarialny, lub inny dokument, który potwierdza prawo do mieszkania, na przykład umowa sprzedaży, bądź darowizny, poświadczenie dziedziczenia lub prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenia opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię, bądź wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez urząd miasta lub gminę, które stanowi potwierdzenie, że w lokalu nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenia opłacenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Zasięgnij pomocy specjalisty

W jaki sposób sprzedać mieszkanie w Czerwionka-Leszczyny?

Sprzedanie lokalu na własną rękę zajmuje dużo czasu i jest kosztownym procesem, ponieważ wszystko musimy zrobić samodzielnie. Sporządzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, prezentacja lokalu potencjalnym kupcom, oraz doprowadzenie do finalizacji sprzedaży to nasze zadanie. Jeżeli dodatkowo nasz lokal mieści się w nie najciekawszej okolicy, mieszkanie ma długi, zostało zniszczone np. w wyniku pożaru lub zalania, to samodzielna sprzedaż może trwać lata. Jeśli więc potrzebujemy środków w krótkim terminie, nie mamy środków na generalny remont lokalu, czy najzwyczajniej nie mamy czasu na samodzielne sprzedanie, powinniśmy udać się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego pomocy, gdyż taka współpraca posiada dużo plusów.

Czerwionka-Leszczyny: Wycena mieszkania w 24h

Ekspercka Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. śląskie zostanie przeprowadzona przez profesjonalistów od nieruchomościi nie trzeba się o nią martwić. Gdy podejmujemy się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na profesjonalną pomoc oraz doradztwo na każdym z etapów sprzedaży. Nie trzeba martwić się o samodzielne zebranie wszystkich dokumentów, ponieważ pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas do odpowiedniego miejsca, do którego powinniśmy się udać, by uzyskać brakujące dokumenty.

Eksperci znający na perfekcyjnie Czerwionka-Leszczyny przygotują nam profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie zamieszczone na wielu branżowych stronach, nawet na tych, do których my sami nie mamy dostępu. Umieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Czerwionka-Leszczyny oszczędzamy swój czas, ponieważ za kontakt z Klientami jest odpowiedzialny specjalista, który poświęca swój czas na prezentację lokalu kupcom. Profesjonalista ma często o wiele większe na prezentację oferty sprzedaży mieszkania niż my sami. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z kupującymi, które nierzadko bywają bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem emocji, bo nie jest zaangażowany osobiście w tę sprzedaż. Posiada on także niezbędne umiejętności oraz doświadczenie, za pomocą których potrafi on uzyskać atrakcyjniejszą cenę. Nie ma powodu bać się o to czy nasza transakcja będzie załatwiona zgodnie z prawem.