X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Mysłowice?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Mysłowice: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Mysłowice

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak możnaby w krótkim czasie i niezawodnie sprzedać lokal w Mysłowice ?

Dziś bezpośrednia sprzedaż nieruchomości nie jest wcale taka prosta jak może się wydawać. Przeznaczając lokal na sprzedaż można długo oczekiwać Klienta ? miesiące, a nawet lata. Jest jednak niemało sposobów na to aby szybko i bez zarzutu sprzedać mieszkanie, pobierając przy tym naprawdę zadowalającą kwotę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom decydującym się na pilną sprzedaż mieszkania, może się wydawać, że aby ktoś kupił nieruchomość wystarczy zaproponować atrakcyjną dla Klienta cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybka sprzedaż nieruchomości na własną rękę to dość skomplikowana operacja. Sprawdź: Skup nieruchomości Mysłowice.

Niska oferta cenowa mieszkania szybko sprzedawanej w Mysłowice nie czyni sukcesu

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że cena niższa od rynkowych jest ważnym elementem sprzedaży nieruchomości, i że doskonale przyciąga uwagę potencjalnych kupców, jednak potrafi wzbudzać to wiele podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając cenę sprzedaży lokalu, powinieneś wziąć pod uwagę dwie ważne rzeczy ? realną wartość wystawianego lokalu, oraz to jaka jest aktualna sytuacja rynkowa. Dlatego właśnie cena naszej nieruchomości nie powinna być za wysoka, ani za niska. Zawyżona cena nieruchomości od razu zostanie odrzucona przez większość Klientów. Natomiast Zbyt niska cena może znaczyć, że lokal wymaga dużo własnego wkładu.

Publikując ogłoszenie sprzedaży zadłużonego mieszkania wskazane jest zamieścić w ogłoszeniu informację, że podana cena podlega negocjacjom. Stanowi to znak dla potencjalnych kupujących, że umieszczona w ogłoszeniu cena nie jest ostateczna. Warto także zaznaczyć, że nawet małe zejście z ceny sprzedawanej nieruchomości, może spowodować, że ilość osób zainteresowanych kupnem mieszkania wzrośnie. W takiej sytuacji dużo kupców przystaje na negocjację ceny, żeby tylko wyprzedzić resztę kupujących. Dlatego właśnie dzięki takiej operacji dużo mieszkań z niższą ceną wyjściową ostatecznie uzyskuje cenę rynkową, a w niektórych przypadkach nawet większą.

Reklama bardzo ważnym elementem pilnej sprzedaży lokalu w Mysłowice

Z badań rynku nieruchomości wynika, iż najlepiej sprzedające się mieszkania to te, które mają cenę rynkową lub nieco niższą. Warto o tym pamiętać gdy decydujemy się na sprzedaż lokalu. Jeżeli sami nie potrafimy wyliczyć kosztów nieruchomości warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który przygotuje wycenę naszego mieszkania. Takim sposobem nie dość że unikniemy przeszacowania wartości sprzedawanego mieszkania, to jeszcze zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Mysłowice? Bez wątpienia na szybką sprzedaż mieszkania z kredytem bardzo dobry wpływ ma dobre zaprezentowanie naszego obiektu, w końcu bez odpowiedniej prezentacji nasza oferta może zniknąć w tłumie. Warto w takim razie poświęcić na to trochę czasu i dopilnować tego, by reklama była jak najbardziej atrakcyjna i zwracała uwagę Klientów. Wielu sprzedawców nieruchomości już na samym początku przy przeglądaniu ofert może stracić szansę na szybkie sprzedanie nieruchomości. Spowodowane jest to najczęściej słabej jakości zdjęciami, które są źle wykadrowane, słabo oświetlone, czy uwidaczniające wady mieszkania zamiast podkreślać jego zalety. Jeśli jednak zdecydujemy się nie wydawać pieniędzy na fotografa zadbajmy o to by w jak najlepszy sposób przedstawić naszą nieruchomość.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości dzięki reklamie obejmującej woj. śląskie

Jeżeli chcemy aby nasza oferta trafiła do większego grona odbiorców można opublikować ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w portalach społecznościowych na specjalnych forach dotyczących sprzedaży mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Mysłowice. Czasem idealną decyzją może okazać się też promowanie naszego mieszkania w najbliższej okolicy rozwieszając ulotki. Pamiętajmy jednak, że nim postanowimy rozwiesić ogłoszenie w konkretnym miejscu, powinniśmy upewnić się czy na sto procent możemy zrobić to nie łamiąc prawa. Jak można zauważyć wszelkie wyżej wymienione techniki sprzedaży nieruchomości wymagają dość dużo czasu, jednakowoż są one w stanie przynieść nam wspaniałe skutki.

Profesjonalne zdjęcia oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Mysłowice za gotówkę oraz odpowiednio sporządzony opis nieruchomości potrafią okazać się naszym kluczem do sukcesu. Warto również podkreślić, że sporządzając opis wystawionego przez nas mieszkania z komornikiem, nie możemy pisać fałszywych informacji. Przedstawienie nieruchomości w wyidealizowanym świetle może być szybko zweryfikowane przez kupującego podczas oględzin. Nie zapominajmy jednak o tym, że każdy punkt możemy ukazać w pozytywnym świetle. Decydując się na sprzedaż mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie trzeba wspominać o tym, że przy ulicy jest głośno, ale warto wspomnieć o tym, że dzięki jego położeniu można szybko dotrzeć do centrum.

Jaki rodzaj mieszkania skupujemy w Mysłowice?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

W opisie do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Mysłowice warto też wypisać zalety okolicy między innymi przedszkola, parki, tereny zielone, przychodnie, czy markety. Nie zapomnijmy też o tym, że czasem wystarczy mała nieścisłość, aby utracić wiarygodność w oczach nabywcy. Sprzedając mieszkanie w Polsce musimy pamiętać o tym żeby rozpowszechniać naszą ofertę na licznych serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Mysłowice. W taki sposób zwiększymy ilość zainteresowanych naszym lokalem. Przydałoby się również włożyć trochę pieniędzy w reklamę naszego ogłoszenia przypinając ofertę u góry strony, zwiększyć liczbę zdjęć, dodać wyróżniające obramowanie, bądź zwiększyć czcionkę.

Wygląd oferty lokalu na Mysłowice ma duże znaczenie podczas sprzedaży mieszkania

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wiadome jest to, że większa część ludzi zwraca najpierw uwagę na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszą nieruchomością. Dlatego też już na samym początku wypadałoby zrobić wszystko co w naszej mocy, by mieszkanie, które sprzedajemy wzbudziło jak największe zainteresowanie wśród potencjalnych kupujących. Możemy być właścicielami wspaniałego lokalu mieszczącego się w najlepszej okolicy, jednak jeśli źle przedstawimy naszą nieruchomość, szanse na szybką sprzedaż mieszkania mogą zniknąć. Warto w takim razie pamiętać o tym, że podczas oględzin kupiec będzie patrzeć nawet na drobne szczegóły. Z tego powodu wypadałoby dobrze się przygotować do takiej wizyty, gdyż odpowiednia prezentacja lokalu może utworzyć warunki do zapoczątkowania negocjacji z Klientem , a także sprzedaży lokalu w Mysłowice.

Obsługujemy zlecenia typu pilnie sprzedam nieruchomość Mysłowice

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Mysłowice? Dobrze wiemy, że niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie. Z tego powodu, by powiększyć swoje szanse na szybkie spieniężenie mieszkania za gotówkę musimy zadbać o to by w mieszkaniu był porządek, a jeżeli jest to konieczne powinniśmy też odświeżyć mieszkanie. Zerwanie starej tapety, czy pomalowanie ścian na nowo to niezbyt kosztowne operacje i nie wymagają one zbytnio dużej wiedzy, ani sił, a może to spowodować, że lokal będzie wydawał się świeży i nowoczesny. Warto również pochować wszystko co osobiste np. pamiątki rodzinne i zdjęcia, by ułatwić kupcowi wstępne urządzenie mieszkania. Pamiętajmy także o odpowiednim świetle panującym w mieszkaniu, dzięki któremu lokal będzie się wydawał większy. Podkreśli ono także plusy i ukryje niektóre mankamenty. Należy pamiętać o tym przy samym robieniu fotografii nieruchomości do naszego ogłoszenia.

Czynności przygotowawcze mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Mysłowice

Warto pamiętać też o tym aby zadbać o dobrą godzinę na prezentację lokalu, gdyż od niej będzie zależało czy nasz Klient będzie stał w korkach, by do nas dotrzeć, czy jaki widok zobaczyć będzie można z okna. Umieszczając dobre ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Mysłowice, pamiętaj w takim wypadku nabywca dysponuje swoim czasem, pomyślmy nad tym, jaka pora będzie dobra na ustalenie takiego spotkania. Następnym bardzo istotnym punktem, o jakim nie każdy pamięta jest zapach, który panuje w pomieszczeniu. Przed zaproszeniem do siebie naszych gości zadbajmy o to aby najpierw przewietrzyć lokal, a następnie w miarę możliwości napełnić słodką wonią pieczonego domowego ciasta, czy kawy. Warto pamiętać jednak, żeby nie używać do tego ciężkiego zapachu perfum, kadzidełek, czy odświeżaczy powietrza.

Mysłowice: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Mysłowice? W czasie oględzin nieruchomości wcielając się w rolę zarówno gospodarza jak i sprzedawcy, nie możemy zapomnieć o okazywaniu empatii. Nie dziwne, że możemy być poddenerwowani czy zmęczeni, podczas gdy kolejny potencjalny kupiec na siłę szuka niedoskonałości sprzedawanego lokalu odsuwając zalety na bok. Robi to tylko z tego powodu żeby w późniejszym czasie wynegocjować zejście z ceny. Nie każdy sprzedający umie zachować sympatię, kiedy kupujący wmawia mu, że jego lokal wygląda zupełnie inaczej niż na ogłoszeniu. Z tego właśnie powodu coraz więcej sprzedających decyduje się na współpracę z profesjonalnym doradcą nieruchomości, który umie zachować zimną krew i może się skupić na ważnych elementach sprzedaży nieruchomości.

Pilna sprzedaż nieruchomości Mysłowice - błyskawiczna obsługa ofert

Pamiętaj o przyszykowaniu wymaganych dokumentów. Jeżeli zależy nam na tym aby sfinalizować transakcję sprzedaży lokalu w najszybszy sposób, nie możemy zapomnieć o potrzebnej nam dokumentacji. Zebranie dokumentów jeszcze przed zaprezentowaniem nieruchomości, przyspieszy proces sprzedaży i ułatwi go. Kupujący również nie będzie miał zbyt dużo czasu na rozmyślenie się.

Jeżeli chcemy sprzedać lokal potrzebujemy:

 • Numer księgi wieczystej mieszkania;
 • Akt notarialny, lub inny dokument potwierdzający prawo do lokalu, na przykład umowa darowizny, bądź sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania;
 • Potwierdzenia opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez gminę lub urząd miasta, stanowiące potwierdzenie, że w mieszkaniu będącym przedmiotem transakcji nikt nie jest zameldowany; Potwierdzenia odprowadzenia podatku od mieszkania lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy eksperta
 • W jaki sposób sprzedać mieszkanie w Mysłowice?

  Sprzedaż mieszkania na własną rękę to zarówno czasochłonny jak i kosztowny proces, bo wszystko robimy samodzielnie. Spisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie lokalu potencjalnym Klientom i sfinalizowanie transakcji to zadanie, które musimy wykonać my. Jeżeli dodatkowo nasz lokal mieści się w nieciekawej okolicy, mieszkanie obciążone jest długami, uległo zalaniu, pożarowi, lub innym nieprzyjemnym okolicznościom, to sprzedaż nieruchomości na własną rękę może trwać długie lata. Jeśli więc potrzebujemy pieniędzy jak najszybciej, nie mamy środków na remont mieszkania, albo nie mamy czasu na to aby samodzielnie zająć się sprzedażą, można udać się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego pomocy, ponieważ taka współpraca ma dużo plusów.

  Mysłowice: Wycena mieszkania w 24h

  Rzetelna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. śląskie sporządzona zostanie przez specjalistów od nieruchomościi nie musimy się o nią martwić. Gdy podejmujemy się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc profesjonalisty i rady na każdym etapie sprzedaży. Nie musimy martwić się o samodzielne zebranie całej dokumentacji, bowiem pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie potrzeby skieruje nas do odpowiedniego miejsca, w jakie powinniśmy udać się, po brakujące dokumenty.

  Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Mysłowice wykonają profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie zamieszczone na wielu stronach branżowych, nawet na takich, do których sami nie mamy dostępu. Zamieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Mysłowice oszczędzamy czas, ponieważ za kontakt z Klientami jest odpowiedzialny specjalista, który poświęca czas na zaprezentowanie nieruchomości osobom zainteresowanym. Ekspert posiada bardzo często o wiele większe prezentacji oferty sprzedaży mieszkania niż my. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z Klientami, które niekiedy są bardzo stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem swoich emocji, bo nie jest zaangażowany osobiście w sprzedaż. Posiada on także potrzebne umiejętności oraz doświadczenie, za pomocą których jest w stanie uzyskać atrakcyjniejszą cenę. Nie trzeba bać się o to czy nasza transakcja zostanie załatwiona zgodnie z literą prawa.