X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Tychy?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Tychy: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Tychy

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Jak można szybko i niezawodnie sprzedać nieruchomość w Tychy ?

Obecnie bezpośrednia sprzedaż nieruchomości nie jest taka łatwa jak może się wydawać. Przeznaczając nieruchomość na sprzedaż możemy bardzo długo oczekiwać nabywcy ? miesiące, a nawet lata. Jest jednak niemało sposobów na to żeby błyskawicznie i skutecznie spieniężyć nieruchomość, pobierając przy tym zadowalającą sumę. Już podpowiadamy jak to zrobić. Wielu osobom, które chcą pilnie sprzedać mieszkanie, może wydawać się, że aby sprzedać nieruchomość wystarczy przedstawić atrakcyjną dla Klienta cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybkie sprzedanie lokalu na własną rękę jest dość skomplikowaną operacją. Sprawdź: Skup nieruchomości Tychy.

Zachęcająca cena mieszkania pilnie sprzedawanej w Tychy to nie wszystko

Oczywiście doskonale wiadomo, że cena niższa od rynkowych to ważny element sprzedaży lokalu, i że bardzo dobrze przyciąga uwagę potencjalnych Klientów, ale często może to wzbudzać niemało podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając wysokość ceny sprzedaży mieszkania, powinniśmy wziąć pod uwagę dwie ważne rzeczy ? realną wartość wystawianej nieruchomości, oraz to jaka jest aktualna sytuacja rynkowa. Z tego właśnie powodu cena naszej nieruchomości nie powinna być zbyt duża, ani za mała. Zbyt wysoka cena lokalu bez wątpienia zostanie odrzucona przez większość nabywców. Z kolei Zbyt niska cena może wskazywać na to, że lokal wymaga dużo wkładu własnego.

Wystawiając ogłoszenie sprzedaży mieszkania z długiem warto zamieścić w ogłoszeniu informację, że zamieszczona kwota podlega negocjacjom. Stanowi to sygnał dla potencjalnych nabywców, że podana w ogłoszeniu kwota nie jest ceną ostateczną. Warto także podkreślić, że nieduże obniżenie ceny sprzedawanej nieruchomości, może sprawić, że ilość osób zainteresowanych kupnem lokalu pójdzie w górę. W takiej sytuacji dużo zainteresowanych przystaje na negocjację ceny, by tylko wyprzedzić pozostałych kupców. Dlatego też dzięki takiemu zabiegowi wiele mieszkań z niższą ceną ostatecznie uzyskuje cenę rynkową, a czasem nawet trochę większą.

Reklama nieodłącznym elementem pilnej sprzedaży nieruchomości w Tychy

Z badań rynku nieruchomości wynika, iż najlepiej sprzedające się mieszkania to te z ceną rynkową lub nieco niższą. Warto pamiętać o tym decydując się na sprzedanie mieszkania. Jeżeli sami nie potrafimy określić wartości naszego lokalu warto udać się po pomoc do profesjonalisty, który sporządzi wycenę naszego mieszkania. Dzięki takiemu zabiegowi nie dość że zapobiegniemy przeszacowaniu wartości sprzedawanego lokalu, to dodatkowo zwiększymy nasze szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzi nasz skup nieruchomości w Tychy? Bez wątpienia na szybką sprzedaż mieszkania z kredytem bardzo dobrze wpływa dobre zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez odpowiedniej prezentacji nasze ogłoszenie może zniknąć wśród wielu innych. Warto więc poświęcić na prezentację lokalu trochę czasu oraz zadbać o to, aby reklama była jak najbardziej atrakcyjna i zwracała uwagę kupców. Dużo sprzedawców nieruchomości już na samym początku kiedy potencjalny kupujący przegląda oferty może stracić szansę na szybkie sprzedanie nieruchomości. Powodem tego są najczęściej zdjęcia słabej jakości, które są zbyt ciemne, źle wykadrowane, czy takie, które uwidaczniają same wady mieszkania. Jeśli jednak nie chcemy wydawać pieniędzy na fotografa zatroszczmy się o to aby jak najlepiej zaprezentować nasz lokal.

Skuteczna sprzedaż mieszkania dzięki reklamie obejmującej woj. śląskie

Jeżeli chcemy aby nasze ogłoszenie zyskało więcej odbiorców możemy dodać ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w mediach społecznościowych na specjalnych grupach o tematyce mieszkań. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Tychy. Czasami dobrym wyborem może się także okazać promowanie naszego lokalu w bliskiej okolicy rozwieszając ulotki. Nie zapomnijmy jednak, że nim zdecydujemy się na powieszenie ulotki w konkretnym miejscu, powinniśmy być pewni czy aby na pewno możemy to zrobić nie łamiąc przy tym prawa. Jak można zauważyć wszystkie wymienione u góry zabiegi sprzedaży nieruchomości wymagają dość dużo czasu, lecz potrafią one przynieść naprawdę bardzo dobre rezultaty.

Zdjęcia wykonane przez profesjonalistę oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Tychy za gotówkę i dobrze przygotowany opis mieszkania potrafią okazać się jednak naszym kluczem do sukcesu. Musimy jednak pamiętać, że przygotowując opis naszej nieruchomości z komornikiem, powinniśmy unikać pisania fałszywych informacji. Ukazanie mieszkania w wyidealizowanym świetle może być szybko zweryfikowane przez kupujących podczas oglądania lokalu. Nie zapomnijmy jednak o tym, że każdy punkt możemy ukazać w dobrym świetle. Jeśli zdecydujemy się na sprzedanie mieszkania do remontu, które umiejscowione jest przy głównej ulicy, nie musimy wspominać o halasie z zewnątrz, ale warto zaznaczyć, że dzięki jego położeniu można szybko dostać się do centrum.

Jakiego rodzaju mieszkania skupujemy w Tychy?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Tychy warto wypisać zalety okolicy na przykład przedszkola, parki, tereny zielone, przychodnie, czy markety. Nie zapomnijmy również o tym, że czasem wystarczy niewielki błąd, aby utracić wiarygodność w oczach nabywcy. Decydując się na sprzedaż nieruchomości w Polsce musimy pamiętać o tym żeby reklamować naszą ofertę na licznych serwisach ogłoszeniowych przypisanych nieruchomościom lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Tychy. Tak zwiększymy ilość osób zainteresowanych kupnem naszej nieruchomości. Przydałoby się również zainwestować trochę w reklamę ogłoszenia np. przypinając je u góry strony, zwiększyć ilość zdjęć, dodać wyróżniającą ramkę, bądź powiększyć czcionkę.

Wygląd ogłoszenia domu na Tychy ma duże znaczenie podczas sprzedaży mieszkania

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wszyscy dobrze wiemy, że większa część ludzi najpierw zwraca uwagę na wygląd, nie inaczej jest w przypadku osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Dlatego też na początku powinniśmy zrobić wszystko co możliwe, aby mieszkanie, które sprzedajemy wzbudziło jak największe zainteresowanie wśród kupujących. Możemy być posiadaczami pięknego mieszkania z cudowną okolicą, jednak jeśli źle przedstawimy naszą nieruchomość, nasze szanse na szybką sprzedaż nieruchomości mogą zniknąć. Nie zapomnijmy więc o tym, że w czasie oględzin potencjalny Klient patrzył będzie nawet na małe szczegóły. Dlatego właśnie powinniśmy stosownie się przygotować do takowego spotkania, bo dobrze zaprezentowany lokal może ukształtować warunki do zaczęcia negocjacji z kupcem oraz spieniężenia mieszkania w Tychy.

Obsługujemy zapytania typu pilnie sprzedam mieszkanie Tychy

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Tychy? Dobrze wiemy, że niezwykle istotne jest pierwsze wrażenie. Dlatego właśnie, by zwiększyć nasze szanse na szybsze spieniężenie mieszkania za gotówkę wypada zadbać o to aby w naszym mieszkaniu był porządek, a jeżeli to konieczne należy też odświeżyć mieszkanie. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt kosztowne operacje nie wymagające za dużych umiejętności, ani siły, a może to uczynić, że lokal będzie wydawał się świeży i nowoczesny. Wypadałoby również pochować wszelkie osobiste rzeczy na przykład zdjęcia, czy pamiątki, żeby w jak najlepszy sposób ułatwić kupcowi wstępną organizację lokalu. Pamiętajmy również o odpowiednim oświetleniu, które spowoduje, że lokal będzie się wydawał większy. Uwidoczni ono także zalety mieszkania oraz przykryje pewne mankamenty. Warto o tym pamiętać już przy robieniu zdjęć nieruchomości do ogłoszenia.

Przygotowanie mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Tychy

Należy pamiętać także o tym żeby zadbać o odpowiednią porę na prezentację lokalu, ponieważ od niej będzie zależało czy kupujący będzie stał w korkach, aby dotrzeć do celu, czy jaki widok będzie widoczny za oknem. Umieszczając przemyślane ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Tychy, pamiętaj więc nasz nabywca ma czas do dyspozycji, pomyślmy nad tym, która godzina jest dobra na takie spotkanie. Kolejnym bardzo ważnym elementem, o którym nie każdy pamięta jest zapach, który unosi się w mieszkaniu. Przed zaproszeniem do siebie naszego Klienta zadbajmy o to aby przewietrzyć mieszkanie, a później postarać się wypełnić przyjemnym zapachem pieczonego ciasta, czy kawy. Zapamiętajmy jednak, aby nie używać w takim celu ciężkich zapachów perfum, kadzidełek, czy odświeżaczy powietrza.

Tychy: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Tychy? W trakcie prezentowania mieszkania wcielając się w rolę zarówno gospodarza jak i sprzedawcy, powinniśmy pamiętać o tym by być pełnym empatii. Nie jest to dziwne, że jesteśmy zmęczeni i poddenerwowani, podczas gdy nasz kolejny Klient specjalnie szuka niedoskonałości naszego mieszkania przekładając zalety na bok. Robi on to wyłącznie z tego powodu żeby następnie wynegocjować zmniejszenie ceny. Niestety nie każdy sprzedający umie zachować sympatię, jak kupiec wmawia mu, że jego lokal ma zupełnie inny wygląd niż w ogłoszeniu. W takich sytuacjach coraz więcej sprzedających decyduje się na współpracę z profesjonalistą od nieruchomości, który potrafi zachować zimną krew i może się skupić na ważnych sprawach dotyczących sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Tychy - rzetelna obsługa ofert

Nie zapomnij o zebraniu potrzebnych dokumentów. Jeśli zależy nam na finalizacji transakcji sprzedaży mieszkania jak szybko się da, nie można zapomnieć o niezbędnych dokumentach. Przygotowanie dokumentów przed oglądania nieruchomości, przyspieszy proces sprzedaży i ułatwi go. Kupiec też nie będzie miał zbyt dużo czasu na to by zmienić decyzję.

Jeśli decydujemy się na sprzedaż mieszkanie potrzebować będziemy dokumentów takich jak:

 • Numer księgi wieczystej mieszkania;
 • Akt notarialny, bądź też inny dokument, który potwierdza prawo do sprzedawanego przez nas lokalu, na przykład umowa sprzedaży, czy darowizny, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży lokalu;
 • Potwierdzenia opłacenia rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez wspólnotę mieszkaniową lub spółdzielnię;
 • Aktualne zaświadczenie o meldunkach, wydane przez urząd miasta lub gminę, które stanowi potwierdzenie, że w sprzedawanej nieruchomości nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenia zapłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy eksperta
 • Sposób na szybką sprzedaż mieszkania w Tychy?

  Sprzedaż nieruchomości na własną rękę zajmuje dużo czasu i jest kosztownym procesem, bo wszystko robimy sami. Stworzenie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie nieruchomości potencjalnym Klientom i finalizacja sprzedaży to nasze zadanie. Jeżeli dodatkowo nasza nieruchomość znajduje się w mało ciekawej dzielnicy, mieszkanie jest obciążone długiem, uległo powodzi, pożarowi, lub zostało zniszczone w inny sposób, to spieniężenie lokalu na własną rękę może ciągnąć się nawet przez lata. Jeżeli w takim razie potrzebujemy pieniędzy jak najszybciej, nie mamy pieniędzy na wyremontowanie lokalu, lub po prostu nie mamy wolnego czasu na samodzielne zajęcie się sprzedażą, warto zwrócić się do pośrednika nieruchomości i skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, bo tego typu współpraca ma dużo zalet.

  Tychy: Wycena mieszkania w 24h

  Dokładna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. śląskie wykonana będzie przez specjalistów z dziedziny nieruchomościi nie ma powodu się o nią martwić. Gdy podejmujemy się współpracy z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na pomoc eksperta oraz rady na wszystkich etapach transakcji. Nie musimy się martwić o samodzielne zgromadzenie całej dokumentacji, ponieważ pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas do odpowiedniego miejsca, w jakie powinniśmy się udać, w celu uzyskania brakujących dokumentów.

  Profesjonaliści znający na perfekcyjnie Tychy przygotują profesjonalne ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które zostanie opublikowane na wielu branżowych stronach, nawet na tych, do których my nie mamy dostępu. Publikując ogłoszenie sprzedam mieszkanie Tychy oszczędzamy na czasie, ponieważ za stały kontakt z Klientami jest odpowiedzialny specjalista, który poświęca swój czas na zaprezentowanie nieruchomości potencjalnym nabywcom. Ekspert posiada zazwyczaj dużo większe możliwości na zaprezentowanie oferty sprzedaży mieszkania niż my. Nie musimy brać udziału w negocjacjach z kupującymi, które niekiedy potrafią być stresujące. Pośrednik nieruchomości nie działa pod wpływem swoich emocji, ponieważ nie jest osobiście zaangażowany w tę sprzedaż. Posiada on również niezbędne umiejętności oraz doświadczenie, za pomocą których potrafi on uzyskać korzystniejszą cenę. Nie musimy bać się o to czy transakcja zostanie załatwiona zgodnie z prawem.