X

Chcesz pilnie sprzedać mieszkanie w Dąbrowa Górnicza?

 • zadłużone, z komornikiem
 • w trybie pilnym
 • bezpłatna obsługa prawna
 • bezpośrednia sprzedaż

Dąbrowa Górnicza: Wycenimy Twoje mieszkanie w h

Przetwarzanie danych przesłanych formularzem jest przez firmę Champion Invest, w celu realizacji zgłoszenia na podstawie zasad zapisanych w Polityce Prywatności.

Szybka sprzedaż mieszkania Dąbrowa Górnicza

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

W jaki sposób można w krótkim czasie i niezawodnie sprzedać mieszkanie w Dąbrowa Górnicza ?

W obecnych czasach bezpośrednia sprzedaż mieszkania nie jest taka łatwa jak by się mogło wydawać. Przeznaczając mieszkanie na sprzedaż można bardzo długo czekać na kupującego ? miesiącami, a nawet latami. Jest jednak wiele sposobów na to aby w krótkim czasie i bez zarzutu sprzedać mieszkanie, inkasując przy tym atrakcyjną kwotę. Już mówimy jak to zrobić. Wielu osobom chcącym pilnie sprzedać mieszkanie, może się wydawać, że aby sprzedać nieruchomość trzeba tylko przedstawić niewysoką cenę. Nie do końca jest to prawdą, a szybki proces sprzedaży nieruchomości na własną rękę jest dość skomplikowaną operacją.

Zachęcająca oferta cenowa mieszkania szybko sprzedawanej w Dąbrowa Górnicza nie czyni sukcesu

Oczywiście nie ma co do tego wątpliwości, że niska cena stanowi ważny element sprzedaży nieruchomości, oraz że bardzo dobrze przyciąga potencjalnych Klientów, jednak potrafi wzbudzać to wiele podejrzeń. Zamieszczając w sieci oferty pilnie sprzedam mieszkanie musisz być świadom, że ustalając wysokość ceny sprzedaży mieszkania, powinno się wziąć pod uwagę dwa ważne czynniki ? realną wartość oferowanego lokalu, oraz sytuację aktualnie panującą na rynku. Dlatego właśnie cena, którą chcemy za nasze mieszkanie nie powinna być za wysoka, ani zbyt mała. Zawyżona cena mieszkania od razu zostanie odrzucona przez kupujących. Natomiast Za niska cena może wskazywać na to, że mieszkanie wymaga dużo własnego wkładu.

Wystawiając ogłoszenie sprzedaży zadłużonego mieszkania wskazane jest zamieścić w ogłoszeniu informację, że podana cena podlega negocjacjom. Będzie to wyraźny sygnał dla potencjalnych kupców, że podana w ogłoszeniu cena nie jest ceną ostateczną. Warto także pamiętać, że czasem małe zejście z ceny sprzedawanego mieszkania, może sprawić, że liczba zainteresowanych kupnem lokalu pójdzie w górę. W takiej sytuacji dużo kupców przystaje na negocjację ceny, żeby tylko wyprzedzić resztę kupujących. Dlatego też dzięki takiej operacji dużo lokali z niższą ceną wyjściową otrzymuje ostatecznie cenę równą cenom rynkowym, a nieraz nawet trochę wyższą.

Reklama bardzo ważnym elementem szybkiej sprzedaży mieszkania w Dąbrowa Górnicza

Badania rynku nieruchomości wykazują, iż najlepiej sprzedającymi się mieszkaniami są te, które mają cenę rynkową lub trochę niższą. Warto pamiętać o tym gdy decydujemy się na sprzedanie mieszkania. Jeżeli sami nie umiemy wyliczyć wartości lokalu warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, który sam dokona wyceny lokalu. Dzięki temu zabiegowi nie dość że unikniemy przeszacowania wartości sprzedawanego mieszkania, to dodatkowo zwiększymy swoje szanse na szybką sprzedaż mieszkania w trybie pilnym.

Co radzimy jako skup nieruchomości w Dąbrowa Górnicza? Bez wątpienia na szybką sprzedaż mieszkania obciążonego kredytem doskonale wpływa jak najlepsze zaprezentowanie naszego obiektu, przecież bez odpowiedniej prezentacji nasza oferta może zniknąć wśród wielu innych. Warto więc poświęcić na to trochę swojego czasu i zadbać o to, aby nasza reklama była jak najbardziej atrakcyjna i zwracała uwagę potencjalnych kupców. Dużo sprzedających nieruchomości już na samym początku kiedy potencjalny kupujący przegląda oferty potrafi stracić szansę na szybką sprzedaż mieszkania. Najczęściej jest to spowodowane zdjęciami słabej jakości, które są źle wykadrowane, ciemne, czy podkreślające wady mieszkania zamiast jego zalet. Jeśli jednak nie chcemy wydawać gotówki na profesjonalnego fotografa zadbajmy o to żeby w jak najlepszy sposób pokazać naszą nieruchomość.

Jaki rodzaj mieszkania kupujemy w Dąbrowa Górnicza?

 • z kredytem
 • z długiem
 • z komornikiem
 • zadłużone
 • do remontu
 • po rozwodzie
 • po spadku
 • zniszczone

Przygotowując opis mieszkania do ogłoszenia pilnej sprzedaży mieszkania w Dąbrowa Górnicza warto również opisać plusy okolicy między innymi parki, siłownie, boiska, ośrodki zdrowia, czy sklepy. Pamiętajmy o tym, że niekiedy wystarczy małe niedociągnięcie, żeby utracić wiarygodność w oczach Klienta. Decydując się na sprzedaż lokalu w naszym kraju nie możemy zapomnieć o tym żeby rozpowszechniać naszą ofertę na wielu serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży nieruchomości lub przez bezpośrednią i szybką sprzedaż mieszkania przez nasz skup nieruchomości Dąbrowa Górnicza. Tak zwiększymy liczbę zainteresowanych kupnem naszego lokalu. Warto również włożyć trochę pieniędzy w reklamę naszego ogłoszenia przypinając ofertę na górze strony, zwiększyć ilość zdjęć, dodać wyróżniające obramowanie, czy zwiększyć czcionkę.

Skuteczna sprzedaż mieszkania dzięki reklamie na całe woj. śląskie

Jeżeli chcemy żeby oferta trafiła do większego grona odbiorców można zamieścić ogłoszenie o treści pilnie sprzedam mieszkanie także w social mediach na specjalnych grupach dotyczących sprzedaży nieruchomości. Najszybszym sposobem jest bezpośrednia współpraca ze skupem mieszkań w Dąbrowa Górnicza. Często idealną decyzją może się też okazać reklamowanie naszej nieruchomości w bliskiej okolicy rozwieszając ulotki. Musimy jednak pamiętać, że przed tym jak zdecydujemy się na rozwieszenie ogłoszenia w konkretnym miejscu, musimy być pewni czy aby na pewno możemy zrobić to zgodnie z prawem. Jak widać wszystkie wymienione wcześniej techniki sprzedaży mieszkania wymagają dość dużo czasu, ale są one w stanie przynieść nam bardzo dobre skutki.

Profesjonalnie wykonane zdjęcia oferty pilnie sprzedawanego mieszkania w Dąbrowa Górnicza za gotówkę oraz odpowiednio spisany opis lokalu mogą okazać się naszym kluczem do sukcesu. Pamiętajmy jednak, że przygotowując opis wystawionej przez nas nieruchomości z komornikiem, powinniśmy unikać pisania fałszywych informacji. Ukazanie nieruchomości w wyidealizowanym świetle może być zweryfikowane przez Klientów podczas oglądania lokalu. Pamiętajmy jednak o tym, że wszystko możemy ukazać w dobrym świetle. Decydując się na sprzedaż mieszkania, które wymaga remontu a jest umiejscowione przy głównej ulicy, nie musimy pisać o dochodzącym z zewnątrz hałasie, ale warto napisać, że dzięki położeniu lokalu możemy szybko dostać się do centrum.

Pytania osób wystawiających oferty sprzedam szybko mieszkanie

Nasza firma specjalizuje się w szybkim skupie nieruchomości Dąbrowa Górnicza i posiadamy duże doświadczenie obejmujące bardzo różne sytuacje, a także różnego typu stany prawne. Mamy do dyspozycji środki finansowe, dzięki którym możemy pozwolić sobie na przeprowadzenie każdej transakcji gotówkowej Dąbrowa Górnicza. Skup nieruchomości jest naprawdę bardzo korzystnym wyjściem dla właścicieli mieszkań, bowiem umożliwia to bardzo szybkie wyjście z problemów dotyczących mieszkania oraz przywrócenie płynności finansowej i poczucia bezpieczeństwa. Przedstawiamy właścicielom mieszkań pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności i błyskawiczną transakcję. Środki otrzymane za sprzedany lokal Klient otrzymuje od razu po finalizacji umowy – gotówką bądź przelewem na wskazane konto w ciągu dwudziestu czterech godzin od sfinalizowania umowy.
Oczywiście, że tak inaczej nie moglibyśmy się cieszyć opinią firmy, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów w Dąbrowa Górnicza. Część zespołu naszej firmy to eksperci o wieloletnim doświadczeniu w skupie nieruchomości, działają w terenie oraz trafiają do wszystkich Klientów. Potrzeba tylko się z nami skontaktować i ustalić najkorzystniejszy dla Państwa termin. Nasi specjaliści obsługują Klientów w całym kraju w dużych i małych miastach oraz wsiach. Miejsce zamieszkania naszego Klienta nie ma dla nas znaczenia.
Nasza firma jest zarówno znaną firmą na rynku obejmującym Dąbrowa Górnicza i cenioną przez naszych Klientów. Współpracuje z nami szereg kancelarii prawnych i eksperci finansowi, a nasz zespół jest doświadczony w swoim fachu. Ufa nam wielu Klientów, którzy skorzystali z naszej oferty, oraz których ani razu nie zawiedliśmy. Uczciwość to nasza podstawa, bo wykonujemy nasz zawód zgodnie z etyką zawodową oraz przepisami. Na spisywaną przez naszych ekspertów wpływają różne czynniki. Ta wycena nie zobowiązuje Państwa do niczego, lecz pozwoli na porównanie innych ofert z naszą i wybranie lepszej. Zazwyczaj jednak to nasza firma realizuje transakcję, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej danej nieruchomości i płacąc natychmiastowo.
Nie potrzebują Państwo konta bankowego, gdyż pieniądze są wypłacane zarówno na konto, jak i gotówką do ręki w chwili finalizacji umowy sprzedaży mieszkania w Dąbrowa Górnicza. Osoba sprzedająca dostaje ustaloną kwotę w gotówce do ręki. Takie rozwiązanie jest zarówno wygodne jak i bezpieczne, a dodatkowo pozwala na wyjście z długów bądź rozwiązać inne problemy finansowe. W przypadku gdy Klient zdecyduje się otrzymać pieniądze za pomocą przelewu, to przelejemy mu środki na wybrane przez niego konto w 24 godziny od sfinalizowania umowy.
zasady zgodnie z którymi pracujemy są precyzyjnie i jasno określone. Po kontakcie z Klientem spotykamy się w miejscowości Dąbrowa Górnicza na oględziny mieszkania, po których nasz ekspert dokonuje wyceny tej nieruchomości, którą otrzymuje nasz Klient, który chce jak najszybciej sprzedać dane mieszkanie. Jeżeli wycena zostanie przez niego zaakceptowana przygotowujemy i podpisujemy umowę w w ciągu 24 godzin, a pieniądze w gotówce wypłacamy od razu do ręki. Wszystkie sprawy są traktowane przez nasz zespół indywidualnie i każdy nasz Klient jest dla nas ważny, gdyż skup lokali wymaga dostosowania się do potrzeb naszego Klienta.
Aby sprzedać nieruchomość za gotówkę należy okazać akt własności sprzedawanego lokalu. Naszemu ekspertowi, który się z Państwem skontaktuje wystarczy sam numer księgi wieczystej tego lokalu. W przypadku nie posiadania aktu własności, taki numer księgi wieczystej otrzymać można w odpowiednim dla lokalizacji mieszkania sądzie rejonowym Dąbrowa Górnicza. Pozostałe niezbędne przedstawicielowi naszej firmy dokumenty to dowód osobisty, a także oświadczenie o postępowaniu spadkowym, zaległościach, bądź też osobach zameldowanych w nieruchomości. Warto także pamiętać, że nasz ekspert oddelegowany do współpracy z Państwem ma za zadanie pomóc w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji. Transakcja nieruchomości przeprowadzana jest przez nas u notariusza, a sprzedający ma możliwość skorzystania z porady prawnej zanim sprzeda swój lokal, co oczywiście nie wymaga żadnych dodatkowych płatności.
Obsługa szybkiej sprzedaży mieszkań wymaga bardzo profesjonalnego, a także możliwie jak najszybszego działania w trosce o czas naszych Klientów. Każda transakcja kupna-sprzedaży nieruchomości jest w miarę możliwości jak najbardziej uproszczona i dokonywana jest u notariusza, który to potwierdza moc prawną powagą swojego urzędu. W sytuacji sprzedaży nieruchomości posiadającej nieco bardziej skomplikowaną formę prawną transakcja taka potrafi wymagać późniejszego kontaktu, ale bardzo rzadko się to zdarza. W takich wypadkach prosimy o pozostawienie nam swego numeru kontaktowego, na który będziemy mogli zadzwonić w celu kontaktu z Państwem. W przypadku Klientów stale zamieszkałych za granicą preferujemy zabieg polegający na opoważnieniu osoby, która jest zaufana i mieszka lub przebywa na terenie naszego kraju w celu reprezentowania interesów Klienta. Osoba taka będzie zastępowała naszego Klienta w urzędzie, a także pomoże w skompletowaniu dokumentów.
W przypadku osób niepełnoletnich, mogą się one stać posiadaczami mieszkania bądź udziałów w mieszkaniu w wyniku spadku albo otrzymania darowizny. Sprzedaż mieszkania w takim przypadku wychodzi poza ramy zarządzania własnościami, do których rodzice bądź opiekunowie prawni zostali uprawnieni, więc operacja ta wymaga otrzymania zgody sądu na dokonanie takiej transakcji. Przed sądem wnioskować można o otrzymanie zgody na rozszerzenie zakresu dysponowania dobrami dziecka. Zajść może to na drodze sądowej, jednak nie jest to niezbędne. Sprzedaż takiej nieruchomości odbyć może się jedynie jak sąd wyda pozytywny wyrok oraz gdy zostanie on uprawomocniony. Sąd przede wszystkim jednak kieruje się dobrem dziecka.
Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, nasza firma od skupu mieszkań słynie z elastyczności, a nasz zespół podchodzi do każdej sprawy indywidualnie, co oznacza, że wszelkie okoliczności transakcji szybkiej sprzedaży lokalu to kwestia osobistych uzgodnień. Warunki ustalone uchwycone są w umowie, która podpisywana jest u notariusza. Kierujemy się dobrem naszych Klientów, jest ono dla nas najważniejsze, a także ochrona interesów Klienta, dlatego jesteśmy dla nich wyrozumiali w ich sytuacji, która jest bardzo często naprawdę niełatwa. Każdy etap naszej współpracy jest wyrazisty oraz usuwa wszystkie nieporozumienia.
Najpierw trzeba tylko skontaktować się z naszym zespołem, a my udzielimy Państwu wyczerpujących informacji dotyczących dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia transakcji sprzedaży. Jednymi z najważniejszych dokumentów są na pewno akty notarialne, czy numer księgi wieczystej nieruchomości. Wśród reszty należy również wspomnieć akt nabycia lokalu lub postanowienie sądu o nabyciu spadku. W przypadku zajścia okoliczności powinno się też przygotować zaświadczenie o wszelkich zaległościach czynszowych lub o ilości zameldowanych w mieszkaniu osób. W celu otrzymania większej ilości obszernych wskazówek polecamy Państwu skontaktować się z namimailem bądź przez telefon.
Jesteśmy profesjonalistami na rynku nieruchomości i nie unikamy żadnych trudnych sytuacji. Specjalizujemy się zarówno w skupie lokali ze skomplikowaną sytuacją prawną, z komornikiem czy zadłużeniem, jak i mieszkań, które uległy zalaniu czy pożarowi, które wymagają generalnego remontu. Za sobą mamy szereg kancelarii prawnych i cieszymy się wsparciem prawników, którzy dzięki swemu obeznaniu są w stanie pomóc w rozwiązywaniu najtrudniejszych przypadków sprzedaży lokali. Należy też pamiętać, że za każdym razem pracujemy odpowiedzialnie, a także zapewniamy naszym Klientom najlepszą cenę oraz poczucie bezpieczeństwa.
Tak, nasi Klienci decydując się na sprzedaż lokalu, przed sfinalizowaniem umowy mogą jak najbardziej zapoznać się z samą umową w towarzystwie prawnika i notariusza, którzy będą mogli rozjaśnić wszystkie niejasności, czy wątpliwości odnośnie jej treści, a także odpowiedzą na wszystkie zadane dotyczące umowy pytania. Nasi Klienci zamieszkujący Dąbrowa Górnicza i okolice mają także zagwarantowaną skuteczną pomoc w sytuacjach związanych ze złą sytuacją mieszkaniową, czy to prawną, czy finansową.
Pracując od wielu lat na rynku nieruchomości obejmującym Dąbrowa Górnicza nieraz dokonywaliśmy szybkiego skupu mieszkań zadłużonych, czy lokali z komornikiem. W każdym przypadku pomagaliśmy Klientom w wyjściu z ich długów chociaż w części, a nieraz nawet w całości. Przygotowywane przez naszych specjalistów wyceny mieszkań są zawsze zgodne z obecnymi cenami na rynku, a także uwzględniają wszelkie okoliczności, wraz z obciążaniami, które są zapisane w księdze wieczystej. W takich sytuacjach cena pomniejszana jest o wartość należności żądanych przez wierzycieli. W przypadku obciążeń związanych z komornikiem dotyczą one wielu właścicieli nieruchomości. Prowadzona przez nas działalność obejmująca Dąbrowa Górnicza gwarantuje bardzo dobre warunki naszym Klientom i najbardziej korzystną cenę. Pieniądze otrzymywane przez naszego Klienta po finalizacji umowy zostają wypłacone gotówką oraz wyłącznie sam Klient decyduje czy mają zostać one wykorzystane na spłatę długów czy też innych zobowiązań.

Wygląd oferty mieszkania na Dąbrowa Górnicza ma bardzo duże znaczenie podczas sprzedaży lokalu

Na czym skupić się wystawiając ogłoszenie sprzedaży nieruchomości? Wiadome jest to, że większa część ludzi na początku patrzy na wygląd, nie inaczej sprawy się mają w przypadku osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Dlatego też już od samego początku musimy zrobić wszystko co możliwe, by sprzedawane przez nas mieszkanie wzbudziło największe zainteresowanie wśród kupujących. Można być właścicielem wspaniałego mieszkania położonego w pięknej okolicy, jednak jeżeli niepoprawnie przedstawimy naszą nieruchomość, możliwości na szybkie spieniężenie nieruchomości mogą poważnie zmaleć. Warto w takim razie pamiętać o tym, że w czasie oglądania lokalu Klient będzie zwracać uwagę nawet na drobne szczegóły. Z tego powodu warto dobrze się przygotować do tej wizyty, bo odpowiednia prezentacja mieszkania może stworzyć warunki do pierwszych kroków negocjacji z naszym Klientem , a także sprzedania nieruchomości w Dąbrowa Górnicza.

Realizujemy zlecenia typu pilnie sprzedam mieszkanie Dąbrowa Górnicza

Jak pilnie sprzedać mieszkanie w Dąbrowa Górnicza? Bez wątpienia bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego też, aby zwiększyć swoją szansę na szybsze spieniężenie lokalu za gotówkę warto zadbać o to aby w naszym mieszkaniu panował porządek, a jeśli to konieczne wypada też odświeżyć mieszkanie. Zrywanie starych tapet, czy odmalowanie ścian to niezbyt drogie operacje i nie wymagają one za wielkiej wiedzy, ani siły, a potrafi to sprawić, że lokal będzie wyglądał na świeży i nowoczesny. Wypada także schować wszelkie osobiste rzeczy np. zdjęcia, bądź pamiątki rodzinne, aby ułatwić przyszłemu właścicielowi wstępne urządzenie nieruchomości. Należy pamiętać również o dobrym świetle panującym w mieszkaniu, dzięki któremu lokal będzie sprawiał wrażenie większego. Podkreśli ono również zalety mieszkania oraz przykryje niektóre niewielkie wady. Pamiętajmy o tym podczas robienia zdjęć nieruchomości do naszego ogłoszenia.

Przysposobienie mieszkania przed wystawieniem oferty sprzedaży w Dąbrowa Górnicza

Nie zapomnijmy również o tym aby zadbać o jak najlepszą porę oględzin nieruchomości, ponieważ to od niej zależeć będzie czy kupujący będzie stał w korkach, żeby dotrzeć do celu, czy jaki widok zobaczyć będzie można z okna. Umieszczając skuteczne ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Dąbrowa Górnicza, pamiętaj więc nasz kupiec dysponuje czasem, zastanówmy się nad tym, jaka pora jest dobra na ustalenie spotkania. Kolejnym istotnym punktem, o jakim nie każdy pamięta jest zapach, który panuje w lokalu. Przed zaproszeniem do siebie Klienta zadbajmy o to aby przewietrzyć lokal, a później w miarę możliwości wypełnić ładnym zapachem pieczonegodomowej roboty ciasta, czy chociażby kawy. Warto pamiętać jednak, żeby nie stosować do tego zbyt ciężkich zapachów perfum, czy odświeżaczy powietrza.

Dąbrowa Górnicza: Oferty mieszkania na sprzedaż

Jak przygotować ofertę sprzedaży mieszkania w Dąbrowa Górnicza? W trakcie prezentowania mieszkania wcielając się w rolę zarówno gospodarza, jak i sprzedającego, nie można zapomnieć o byciu miłym i empatycznym. Nie dziwne, że możemy być poddenerwowani czy zmęczeni, gdy kolejny Klient szuka na siłę wad sprzedawanej nieruchomości przekładając zalety na plan drugi. Robi to jedynie z tego powodu by w dalszej częsci ponegocjować zniżenie ceny. Nie każdy sprzedawca potrafi być sympatyczny, kiedy kupujący chce wmówić mu, że jego nieruchomość wygląda inaczej niż w ogłoszeniu. Z tego też powodu coraz większa liczba sprzedawców zaczyna współpracę z profesjonalnym doradcą nieruchomości, który potrafi zachować zimną krew i skupia się na najważniejszych sprawach dotyczących sprzedaży mieszkania.

Pilna sprzedaż nieruchomości Dąbrowa Górnicza - sprawna obsługa ofert

Nie zapomnij o przyszykowaniu niezbędnych dokumentów. Jeżeli zależy nam na dokończeniu transakcji sprzedaży nieruchomości w najszybszy sposób, nie można zapomnieć o wymaganej dokumentacji. Skompletowanie dokumentów przed zaprezentowaniem nieruchomości, znacznie przyspieszy i ułatwi sprzedaż. Klient też nie będzie miał zbyt wiele czasu na to by zmienić decyzję.

Jeśli zdecydujemy się sprzedać naszą nieruchomość potrzebować będziemy dokumentów takich jak:

 • Numer księgi wieczystej lokalu;
 • Akt notarialny, lub inny dokument potwierdzający prawo do nieruchomości, na przykład umowa darowizny, czy sprzedaży, prawomocne postanowienie sądu o nabyciu spadku lub poświadczenie dziedziczenia;
 • Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości;
 • Potwierdzenia opłaty rachunków za media;
 • Zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych wydane przez spółdzielnię, bądź wspólnotę mieszkaniową;
 • Aktualne zaświadczenie o zameldowanych osobach, wydane przez gminę lub urząd miasta, stanowiące potwierdzenie, że w mieszkaniu będącym przedmiotem transakcji nie ma zameldowanych osób; Potwierdzenia zapłacenia podatku od nieruchomości lub opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu. Skorzystaj z pomocy specjalisty

Sposób na szybką sprzedaż mieszkania w Dąbrowa Górnicza?

Spieniężenie lokalu na własną rękę to zarówno czasochłonny jak i kosztowny proces, gdyż wszystko musimy zrobić samodzielnie. Spisanie ogłoszenia sprzedam nieruchomość, zaprezentowanie nieruchomości potencjalnym nabywcom, oraz finalizacja sprzedaży to zadanie należące do nas. Jeśli w dodatku nasza nieruchomość mieści się w nie najlepszej okolicy, mieszkanie jest obciążone długiem, uległo powodzi, pożarowi, lub zostało zniszczone w inny sposób, to samodzielne sprzedanie może trwać długie lata. Jeżeli w takim razie potrzebujemy środków w krótkim czasie, nie mamy pieniędzy na generalny remont lokalu, czy nie mamy wolnego czasu na samodzielne sprzedanie, warto zwrócić się do pośrednika nieruchomości oraz skorzystać z jego profesjonalnej pomocy, bowiem taka współpraca ma dużo plusów.

Dąbrowa Górnicza: Wycena mieszkania w 24h

Profesjonalna Wycena mieszkania na sprzedaż w woj. śląskie przeprowadzona zostanie przez specjalistów z dziedziny nieruchomości, więc nie musimy się o nią martwić. Gdy decydujemy się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości możemy liczyć na profesjonalną pomoc i doradztwo na każdym z etapów sprzedaży. Nie musimy martwić się o samodzielne zebranie potrzebnej dokumentacji, bowiem pomoże nam w tym pośrednik nieruchomości, a w razie czego skieruje nas w odpowiednie miejsce, w jakie powinniśmy się udać, żeby uzyskać potrzebne nam dokumenty.

Specjaliści znający na perfekcyjnie Dąbrowa Górnicza wykonają profesjonalnie zrobione ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, które będzie umieszczone na wielu stronach, a nawet na takich, do których my nie mamy dostępu. Zamieszczając ogłoszenie sprzedam mieszkanie Dąbrowa Górnicza oszczędzamy swój czas, gdyż za stały kontakt z naszymi Klientami odpowiada ekspert, który poświęca swój czas na zaprezentowanie nieruchomości nabywcom. Specjalista posiada zwykle większe możliwości prezentacji oferty sprzedaży nieruchomości niż my sami. Nie musimy osobiście brać udziału w negocjacjach z kupcami, które nierzadko bywają stresujące. Pośrednik nieruchomości jednak nie działa pod wpływem swoich emocji, bo nie jest zaangażowany osobiście w tę sprzedaż. Posiada on także potrzebne umiejętności oraz doświadczenie, dzięki którym potrafi on uzyskać atrakcyjniejszą cenę. Nie trzeba bać się o to czy nasza transakcja zostanie załatwiona zgodnie z prawem.